Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) modd3r


modd3r
őstag

Nekem nagyon tetszik az új dizájn, és főleg, hogy bár lesz sok újítás, mégis maradt a jól bevállt formavilág. :C

(#2) KaitouP


KaitouP
veterán

Első pillantásra a letisztultság és a prémium hatás ami az eszembe jut, és talán ennyi az amit le lehet szűrni az egyébként kellemes látványt nyújtó kontrollerről. Az új név (DualSense) és talán a kontroller külseje elárulja azt az irányvonalat is, amit a Sony az új konzollal képviselne, ennek fényében tehát még izgalmasabbak a konzolról még el nem árult további részletek is. A kontrollerről ugyanakkor továbbá még mindig vannak meg nem válaszolt kérdések, de talán egy teljes PS5 reveal alkalmával ezekről is szó esik majd. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3) hhenry


hhenry
őstag

Elég érdekes,ebben a színben ritka ocsmány,feketében türhető lesz

[ Szerkesztve ]

(#4) Eugene Roe válasza modd3r (#1) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Még +20 év, és csak eljutnak az 1:1 Xbox copyig :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#5) Noukoum válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

A fél internet erről zeng, nem értem miért olyan nagy probléma ez.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) #06658560


#06658560
törölt tag

Nem tudom melyik játék egyik fegyverére emlékeztet.

(#7) oriic válasza #06658560 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Portal? :D

Live-Die-Respawn

(#8) #46105344 válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


#46105344
törölt tag

Mert aztán annyira különbözik egymástól gamepad és gamepad. #mindenkianintendotmasolja

[ Szerkesztve ]

(#9) Sinesol


Sinesol
veterán

Elso blikkre ugy nez ki, mint valami random noname pc kontroller.

(#10) Eugene Roe válasza #46105344 (#8) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nem márkafanatikusság, hanem szerintem ergonómiában jobb, ezért nem vettem anno ps3-at.

A bal kézzel a kevésbé precíz, de monotonabb mozgásokhoz kényelmesebb számomra a Xbox verzió magasabb, nyújtottabb ujjú megoldása. A jobb oldali, precízebb, változatosabb mozgáshoz már jó a ps-es alsó kar.

A 20 éven át vastagabb nyúlványokról nem is beszélve, ezt mondjuk most már sikerült meglépni.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#11) #46105344 válasza Eugene Roe (#10) üzenetére


#46105344
törölt tag

Szerintem csak megszokás kérdése. Xbox után nekem is förtelmesen rosszul esett kézre a PS. Most meg már fordítva van.

(#12) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Nem értem a sok fanyalgást, a legszebb periféria amettif eddig láttam.
Arról nem is beszélve, hogy a PSOne kontorellere is fehér volt. :C :R

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#13) #06658560 válasza oriic (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vagy valami film (Ötödik elem talán, vagy valami más sci fi). Ovális hengeres test, fehér panelek között vékony osztások.

(#14) #16820480 válasza Eugene Roe (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, nekem nem okozott egyáltalán katarzist az Xbox kontroller PS után. Mindkettő használható, nem igazán értem ezt a nagy xbox-kontroller-masterrace dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem kifejezetten tetszik ez az új, minimalista dizájn, sokkal jobban mint bármely eddigi Dualshock kontoller dizájn. Egyetlen dolog amiben nem vagyok biztos, hogy az a megnyújtott része a kontrollernek az előnyére fog e válni, mert azért feltehetőleg nagyobb kéz és hüvelykujj kell ahhoz hogy kényelmesen kezelhesse az ember a stickeket, ami nem biztos hogy sok embernek tetszeni fog, és sajnos attól tartok hogy nekem se lesz valami kényelmes, de majd meglátjuk.

All→M8

(#16) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Szép, letisztult a dizájn, a beépített mikrofon kifejezetten örvendetes számomra.

Remélhetőleg az anyaghasználattal sem lesz gond, mert ugye a FIFA közben "ki tud ám esni" az ember kezéből. :DDD :DDD :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17) Solten


Solten
addikt

Saor Alba

(#18) b. válasza #46105344 (#8) üzenetére


b.
félisten

elég sokban . Az xbox kontroller szerintem ergonomikusabb , nekem az analóg is jobban analóg hatást kelt abban.
Mindegyiket használom,a PS kontroller sem rossz vagy ilyesmi, csupán szerintem a Box számomra jobb.
DE egyébként a Nintendo pro kontrolleről is ezt gondolom.
A fehér pedig nekem nem jön be annyira, feljebb amit betett valaki, fekete verzió, na az igen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) #06658560 válasza #16820480 (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

MErt a masterrace az egér-klavi kombó. ;]

(#20) hunluki


hunluki
senior tag

(#21) kriszpontaz válasza hunluki (#20) üzenetére


kriszpontaz
veterán

:DD :DDD Ez mekkora már :D

(#22) hunluki válasza #16820480 (#14) üzenetére


hunluki
senior tag

Játszok PS-en és PC-n is, utóbbin 360 kontrollerel, mindkettővel hosszú évek óta. Box valahogy nekem jobban fekszik. Nyilván lehet mindkettővel játszani, de boxos valahogy jobban kézre esik. Egy komolyabb gaming session után semmi baja a kezemnek boxostól, DS4-et időnként leteszem és átmozgatom picit a kezem mert elgémberedik.

[ Szerkesztve ]

(#23) #46105344 válasza b. (#18) üzenetére


#46105344
törölt tag

Ez oké, de én nem azt állítottam hogy felhasználói élményben nincs köztünk különbség. Én azt állítottam hogy kinézetben nincs köztük sok különbség. És ugye a kinézeten kívül egyelőre mással kapcsolatban nem tud felháborodni a nagyérdemű.

(#24) Zanik


Zanik
addikt

Én sem értem ezt a 'az XBox-ét majmolják' baromságot!
Hisz láthatóan más a formája. Max annyira hasonlít mint bármelyik okostelefon bármelyik másik okostelefonra. Jah, hogy ez is fehér-fekete? Istenem, az MS-en kívül soha senkinek nem jutott eszébe ez a színkombináció! Amúgy meg létezik fehér DS4 fekete gombokkal.
Nekem semmi bajom a DS4-gyel, és az XBO kontrollerével sem. De ha már kényelmesség, akkor számomra a 360 kontrollere felülmúlja a előbb említetteket. A DS3-at viszont nem szerettem.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#25) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Nagyon ottvan! A szín is rendben : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#26) b. válasza #46105344 (#23) üzenetére


b.
félisten

Szerintem inkább csak a színen megy vérszívás,de ez szubjektív dolog amin nem szabad ítélkezni. Valakinek tetszik valakinek nem, számomra sem jön be, bár ha belegondolunk, hogy a PS1 szürke volt...
Az ergonómia lesz a nagy kérdőjel,de ha így áttervezték akkor gondolom nem egy teszt előzte meg, a konkurenciáéval is összevetették. Egyébként nekem inkább úgy tűnik, hogy a partner cégek fele hajlottak az ergonómiai kialakításban,(Astro, Nacon) pl az Astro G40 re hajaz a PS VR színösszeállításában,de van benne egy kis Nacon is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) sittes79 válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


sittes79
addikt

Ily megint egy megmondó ember! GG :R

(#28) Cs1csó válasza Eugene Roe (#10) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem a szimmetrikus analóg kar jobban kézre áll, igaz én PC-n játszom vele FIFA-t agy PES-t, Logitech F310-el ami kb. PS joy koppintás.

(#29) Kansas válasza b. (#26) üzenetére


Kansas
addikt

Az Astro C40-en mondjuk pont összehozható a bal oldal felcserélése(is), hogy XBOX clone legyen - mondjuk 200 dodóért ez a minimum, nem?

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#30) Solten


Solten
addikt

Saor Alba

(#31) Raysen623


Raysen623
addikt

Nekem nagyon bejön ez a fehér design. Van XBOX controllerem is de utólag azt mondom a PS4-é jobban kézreáll nekem. Szeretem a szimmetriát :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#32) Tidus válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


Tidus
addikt

Ez jó nyugtatgatás az Xbox tulajoknak. Ha már szoftverileg nem érik fel a PS-t, akkor a gamepadot biztos ellopták.
Közben a tulajok 80%-a azért vesz Xbox-ot, mer olcsóbb.

(#33) paprobert


paprobert
senior tag

A formavilág Xbox kontroller felé való közeledése pozitív.

Egy ideje viszont már tudatosan kerülöm a fehér eszközöket, bármennyire is jól tud kinézni. 1-3 év, és undorítóan sárgás színezetet kap bármilyen fehér műanyag tárgy az UV fénytől.

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#34) FlashLed


FlashLed
senior tag

Nem rossz ez. Szerintem pofás.

The Mechanic

(#35) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Én ezzel is kiegyezek

(#36) b. válasza toronyhaz (#35) üzenetére


b.
félisten

ez csúnya szerintem, bár meg lehet valósítani szépen is :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37) #06658560 válasza paprobert (#33) üzenetére


#06658560
törölt tag

A tenyértől hamarabb lesz redvás, úgyhogy a sárga nem is zavaró.

(#38) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Szerintem szép lett, de ezt nem üti nálam:

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39) Raysen623 válasza paprobert (#33) üzenetére


Raysen623
addikt

Köze nincs az XBOX controllerhez, nem értem miért kell ennyire tápolni. Nekem van mindkettő de az XBOX-os messze nem jobb számomra mint azt itt többen leírják.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#40) Raysen623 válasza toronyhaz (#35) üzenetére


Raysen623
addikt

Én nem szeretnék tornyot látni azt hagyjuk meg az MS designereknek. ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#41) opr válasza toronyhaz (#35) üzenetére


opr
veterán

En meg nagyon remelem, hogy a ps nem torony lesz. Lehet nagy, csak akkor is inkabb horizontalis, mint vertikalis iranyban, mint pl egy erosito.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#42) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

"A haptikus visszajelzés bevezetése nem hat meglepetésként. Ennek hála játékmenet egyes részleteinek lekövetése igen hatékony lehet, például a játékos érezheti, hogy milyen talajon jár éppen."

Konkrétabban? Rezegni eddig is rezgett, most mitől lesz "haptikusabb"?

(#43) opr válasza Tetsuo (#42) üzenetére


opr
veterán

Leirva nem adja annyira at, de az a lenyege, hogy tobb rezgomotor van, tobb helyen, es ezek egyutt illetve kulon is vezerelhetok, sokkal precizebben, mint a mostani rezgomotor. Pl autos jatekban igy tudod erezni az utat, vagy ha az egyik oldalon kerekek lesodrodnak az utrol es homok/razoko/kavics/akarmi van alattuk, azt azon az oldalon ugy fogod erezni.
Kicsit olyan ez, mint a VR, hogy nehez elkepzelni csak igy leiras alapjan, de tenyleg nagyon jo.
Pl a jelenlegi generacional En sokszor ki is kapcsolom a rezgest, mert idegesito es nem feltetlen ad hozza az elmenyhez, csak ugy van. Mas jatekokban meg nem nyulok hozza, mert nem zavaro, de igazabol teljesen letojom, kb ennyi a differencia, hogy nem zavaro.

Namost ez teljesen mas, eszembe nem jutna kikapcsolni, csak ha nagyon elkottaznak valamit a fejlesztesnel.
Persze opcionalis a dolog hasznalata, de nagyon egyszeruen programozhato, tehat remelhetoleg sok jatek fogja hasznalni. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#44) Tetsuo válasza opr (#43) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Így már értem, köszi. (Mint a Chevrolet Tahoe autó ülése.)

(#45) #06658560 válasza Raysen623 (#40) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pedig nála nomen es omen. ;]

(#46) eldiablo válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog


A tojás volt előbb, nem a tyúk. :)

(#47) paprobert válasza #06658560 (#37) üzenetére


paprobert
senior tag

Takarítani azért egy fokkal egyszerűbb mint hidrogén-peroxiddal kezelgetni a felületet. :D

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#48) Sinesol válasza opr (#43) üzenetére


Sinesol
veterán

Hat ezt nem tudom hogy találták ki, mivel bármelyik oldal is csuszik le, a kormány kb. pont ugyanugy razkodik a kezedben, a szervo nem tesz különbséget. :D

[ Szerkesztve ]

(#49) opr válasza Sinesol (#48) üzenetére


opr
veterán

Akkor tedd a kontrollert a segged ala, azonnal elethu lesz. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#50) Sinesol válasza opr (#49) üzenetére


Sinesol
veterán

Amugy konkrétan nem is lenne rossz ötlet, sőt óriási lehetőségek lehetnének valami haptikus ülőpárnában, rengeteget lenne képes hozzáadni a játékokhoz. :D

Még túlságosan elrugaszkodott, komplikált sem lenne a dolog, mivel csak odadobod a kanapéra, ahonnan amugy is gamelsz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.