Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tetsuo válasza Sinesol (#50) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

És lehetne venni hozzá egyéb extrákat felnőttfilmekhez. :DD

(#52) opr válasza Sinesol (#50) üzenetére


opr
veterán

Autos jatekokon sokat dobna, az biztos. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#53) toronyhaz válasza Raysen623 (#40) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Igen amúgy nem mindegy melyik tájolási mód az alapértelmezett. A fekvőt preferálom én is a PS4-nél. De ugye opcionálisan lehet állítva használni. Azt azoknak tudom elképzelni akik szobrokat is gyűjtenek és a feng-shui miatt jobban mutat állítva a konzol. ;]

(#54) Raysen623 válasza toronyhaz (#53) üzenetére


Raysen623
addikt

Én helyhiány miatt vettem talpat korábban, de most fogom újra elfektetni a drágát. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55) waccamár válasza toronyhaz (#53) üzenetére


waccamár
senior tag

pedig a nick-ed alapján azt gondoltam volna, hogy állítva jobban szereted a konzolt :P

Btw, nálam nem a feng-shui miatt van állítva, hanem mert így fér el :D

(#56) Callisto válasza opr (#43) üzenetére


Callisto
őstag

A haptikus az nem a rezgés. A tavaszon ellenállása változtatható programozottan.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#57) Tetsuo válasza Callisto (#56) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Vajon hogy hangozhat ez a mondat fogalmazásgátló nélkül? :C

(#58) opr válasza Callisto (#56) üzenetére


opr
veterán

Hogy... Mi? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#59) bLaCkDoGoNe válasza opr (#58) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"A ravaszok ellenállása változtatható programozottan."

Mr. Autocorrect megint besegített gondolom. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#60) Callisto válasza bLaCkDoGoNe (#59) üzenetére


Callisto
őstag

Igen :D Gyűlölöm. Ki kéne már kapcsolni.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#61) yennayo válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


yennayo
junior tag

Még +20 év, és talán 1:1 tudásban és minőségben az xbox controller ps controllerhez. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.