Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) alvaro válasza waithEard (#147) üzenetére


alvaro
senior tag

Ezek szerint csak itt a cégnél rendeltek be valami ordenáré ipari hulladékot :(((

(#152) raus


raus
aktív tag

Jo az iras es gratula hozza!

Nekem pl a GTX470-em ujraindulgat amiota meg van a meglevö konfigommal es csak terheles alatt. Szinte kiallt a több cuflaert. Igaz hogy az alaplapom is beteg, BIOS problemak vannak es nem akar bootolni csak neha. De megiscsak a tapra gyanakszom mert a 8800GTS G92-ömnek eleg es ha bebootol akkor siman megy akarmilyen terheles mellett. Pedig a tapom minösegi, 700wattos FSP. Bar a tesztek eleg egyszerü belsöt irnak es 4db 12voltos aga van ami nem igazan kedvezö. 2 eves es lehet hogy mar nem tud annyi ampert leadni, a 2db 12voltos agon adna annyi ampert ami kell a GTX470-nek. Rendeltem egy 1200Wattos Chieftec Nitro-t amely 100ampert tud 2db 12voltos agon, tehat egy agon 50ampert ami önmagaban eleg meg egy GTX480-nak is.
Meglatjuk hogy igaz-e a gyanum... Az tenyleg igaz hogy tapegysegböl minöseget kell venni, ez az alapja a stabil gepnek es a jo tuningnak.

(#153) hoffman_ válasza raus (#152) üzenetére


hoffman_
nagyúr

omfg. elolvastad te a cikket?

waithEard: Most futottam csak bele az írásba. Kár :) Kelleme szösszenet, átgondolt, tetszetős stílus. Még ilyet :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#154) Lkristof


Lkristof
csendes tag

Nekem olyan kérdésem lenne hogy egy phenom 2 x4 meg egy HD4670
elmenne egy 420-as tápon??
(a kérdés elég sz@rul van leírva bocs) :DDD

L.K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.