Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az egész vidit csak a zene miatt néztem meg... meg a helikopterért: többségében én ezt szeretem az action-camera bizniszben!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) DemonDani


DemonDani
addikt

legfeljebb Full HD-ban

maximalizmus level 87 ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Ezekből a kamerákból azt hiányolom, hogy nem tudnak 50 vagy 60 fps-es videót fullhd ban. Ez se tudja, meg a gopro se. A vicc az, hogy egy 47 ezer forintos sony wx50 digitális fényképező meg tudja. Tény, hogy az nem vízálló, meg nem erre való, de akkor is. Ezért a pénzért amit elkérnek érte, igazán tudhatná. Ráadásul pont, hogy az extrem sportnál lenne jelentősége, sokkal jobban látszódna minden részlet, sokkal jobban visszaadná az élményt.

(#4) TESCO-Zsömle válasza Runner_fxr (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És mennyire igazad van.

Ráadásul egy olyan kamera, ami képes 1080p@60-ra, az bírná a 854x480-at 240 képkockával is...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) stifi


stifi
senior tag

van nálam most kölcsönbe egy gopro1, én motorozom.
nagyon jó cucc, szinte már eldöntöttem hogy az új gopro2-t fogom venni, de ez az új contour nagyon szimpatikus, főleg a 120fps miatt, marha jó akciófilmeket lehet vele lőni gondolom, és nem elhanyagolhatóan jobb alakja és kompaktabb kivitele van mint a gopronak.. sisakra meg se próbáltam feltenni a súlya és az alakja miatt, a menetszél tuti letépné a fejem de ez a szivar alak akár oda is észrevétlen lehet...

és akkor most elmegyek motorozni :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#6) zz top


zz top
tag

Hát olyan nagyon sokkal nem lett jobb, mint a modell amit leválltott. Jók ezek a kamerák, de valahogy még egyik sem az igazi, épp a múltkor tanulmányoztam végig, melyik mit tud. Egy dolog biztos, magyarországon pofátlanul drágák.

(#7) blaca83


blaca83
őstag

Szerintem aki extrémsportol, vagy csak szeretne ilyen felvételeket készíteni annak kötelező darab!
;] ;] ;]

Ár/Érték arányban sem vészes az ára de azért van már ennél jobb is!

PL:
[link]

Az ára is több...! :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#8) TESCO-Zsömle válasza blaca83 (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

GoPro ezzel a vízálló tokba csomagolt kézi-fényképező felépítéssel annyi bumfordi, hogy arra szó nincs...

Annyi pénzért inkább egy Drift HD...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) Runner_fxr válasza blaca83 (#7) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem formára a contour jön be leginkább, de jelenleg mindegyik ilyen kameráért sokallom azt a pénzt amit elkérnek érte. Majd ha fullhd-ben is tudni fogják az 50/60p-t akkor veszek egyet. Ideje lenne már, mivel jóval olcsóbb digitális gépek is tudják.
Amióta láttam milyen az az 50fps-es videó, azóta tudom, hogy ott bizony hatalmas különbségek vannak egy 30fps-eshez képest.

(#10) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De jó lenne egy ilyen kamera. Vannak olcsóbb alternatívák?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11) blaca83 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10) üzenetére


blaca83
őstag

Olcsóbbat sajnos nem nagyon láttam a piacon.... Az "extrém" dolgokat mindig meg kell fizetni!!! ;] ;] :P

Én is tervezem már egy ideje, egy ilyen kamera beszerzését a bemutatott illetve belinkelt példányok közül, de őszintén megvallom, hogy Én is sokallok érte egy ekkora összeget kiadni. :O :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12) #34784256 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10) üzenetére


#34784256
törölt tag

Drift Stealth. Nemrég vettem egyet, előtte Contour+-om volt, a Drift jobban használható.

(#13) Atyus válasza Runner_fxr (#3) üzenetére


Atyus
tag

a GoPro3 Black tudja full HD-ban az 50/60 fps-t!! :-)

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

(#14) Runner_fxr válasza Atyus (#13) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Igen, épp ma nézegettem. 720p-ben meg 120fps. Jövőre meg is fogom venni, ha addig nem jön ki valami újabb, de ez a teljesítmény már maximálisan elég. Tavasszal új DH bringát is építek és végre lesz kamera is.

(#15) Atyus válasza Runner_fxr (#14) üzenetére


Atyus
tag

..és ahogy elnéztem gyorsabban reagál az erősebb fényforrásokra is, nem hiába a 2x gyorsabb proci teszi a dolgát.

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

(#16) Atyus válasza blaca83 (#11) üzenetére


Atyus
tag

olcsóbbat itt is találsz.. de hogy jobbak-e, az már kevésbbé biztos..
de a cél határozza meg az eszközt! :-)

http://www.expansys.hu/cameras/action-cams/

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.