Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) CPT.Pirk válasza #20691712 (#36) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Fékezd a nyelved banyek. :U

Volt valami "designed for Windows10" matrica ezeken a gépeken? Nem. Na akkor most elvárható, hogy támogassák a végtelenségig?
Ezt mint fejlesztőmérnök kérdezem tőled, tudod-e mekkora plusz munka és idő ráfordítással járna pár régi HW legacy támogatását beépíteni egy annyira komplex kódbázisba, mint ami a Windows mögött áll? Gyanítom nem. Ráadásul ezt akkor ezután old meg annyiszor, ahányszor előjön valami hasonló rossz sorsú hardverrel, miközben megtartod a felfelé kompatibilitást az OS érkező új kiadásaival.
Ez egy programozástechnikai rémálom lenne, nem csodálom, hogy az MS meghúzta a határt és csak javításokat fog kiadni. Nem szeretem az MS céget, sosem szerettem őket, de a döntésük teljesen érthető ezen a téren.

Indíts egy petíciót a neten, hogy fizessen az MS az Intelnek mert nekik van miből, hogy az Intel meg megcsináltassa az új drivert...

Neked ugyanígy verni kellene az asztalt, hogy a DX12 miért csak Win10-en van meg a Win7-en miért tiltották le az updateket, ha Ryzen vagy Kaby Lake van a gépben és még lehetne sorolni hosszan.

Üzleti cégek pénzes termékei a pénzről szólnak, nem a kisemberről. Ha ez nem tetszik, akkor raksz mást a gépre.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.