Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xpod


Xpod
addikt

Nem, rossz, de azért nem teljesen értem:
- miért maradt ki az Eset és a Panda üzleti szoftvere
- az üzleti Kaspersyből és Symantecből meg miért teszteltek több megoldást is.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2) Zotya84


Zotya84
őstag

Na, ennek örömére este meg is újítom a Nortonom 1-n lejáró előfizetését... :)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) LBandi


LBandi
aktív tag

Én Bitdefendert használok már 3+ éve. Az első előfizu viszonylag drága volt (ha jól emlékszem olyan 60 EUR), de utána a lejárat előtt 1-2 hónappal mindig kaptam kedvező ajánlatokat. A legutóbbi előfizetésem, ami ráadásul 5 eszközre szól és a legnagyobb szoftvercsomag mindössze 16 Euro volt 365 napra melynek ideje hozzáadódik az eddig meglévő előfizetési időhöz.

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#4) Gamer21


Gamer21
tag

IObit Malware Fighter van valami köze a Bitdefenderhez ? mert én IObitet használok már régóta , és a hogy feltelepítem a Malware Fightert , feltelepíti a Bitdefendert is mint vírusirtót ! de a Bitdefender alapból be van építve a Malware Fighterbe ! csak ez ért kérdezném !
( vagy csak licencelik , vagy esetleg valami kis leánycége az IObit ? )

[kép]

[ Szerkesztve ]

Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

(#5) alevan


alevan
őstag

Ezt csak itt hagyom elfekvőbe.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) Tidus válasza Xpod (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Ez felettébb érdekes, főleg az Eset esete.

(#7) atike


atike
nagyúr

Na, nekem meg az Avira-t nyomatja mindenki, hogy ingyenesben az a legjobb... :DDD Erre meg mégis a BitDefender. :U

(#8) Dare2Live válasza alevan (#5) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

első hsz:
"I tend to agree. I used to have third party anti-virus on the wife's machine and the kids' machine, but really the most effective malware prevention is to take away root/admin privileges altogether. Anti-virus doesn't protect against the stupidity of users. If they install malware, no anti-virus will stop them. Almost everything that the anti-virus software caught was benign and were false alarms. And despite being useless, the crap software was a resource hog.

I have since uninstalled anti-virus. I will do an occasional malware bytes scan, but have done so less and less frequently as I find little but tracking cookies.

So, yes, I agree with this report."

hát egen.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) ƵøŁĭ válasza Gamer21 (#4) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Le is törölheted 10ft-ot nem ér.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#10) ƵøŁĭ válasza atike (#7) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Mármint ingyenesben is ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#12) Joci10 válasza Xpod (#1) üzenetére


Joci10
őstag

Azt tesztelik, amit küldenek nekik - vagyis nem fognak keresgélni, és innen-onnan letöltögetni minden programot. Azzal dolgoznak, amit a gyártók küldenek. Az ESET meg csak 3 kategóriába küldte el a megoldásait: otthoni Windows, android (mobil), és MAC kliens. Eredményei pedig bár nagyon jók, de nem a 'legjobb'-ak.
(Részletek)

(#13) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Én a Virusbuster/Agnitum párost sajnálom nagyon. legalább egy évtizedig használtam a termékeket teljes megelégedéssel, erre eladták magukat valami kutyaütő cégnek, akiknek semmijük sincs és csak a fejlesztők kellettek nekik. A (szerintem) legjobb ISS meg ment a levesbe.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Tengri


Tengri
senior tag

Céges Kaspersky-m van de a Bitdefender-t kipróbálnám egyszer. :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#15) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Ahogy nézem, nem a Defender lett a legrosszabb.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nalam marad a G-data, a Kaspersky termekeiben soha nem biztam.

(#17) Mart10000 válasza turbulencia8 (#16) üzenetére


Mart10000
aktív tag

A G Data az egyik motort a Bitdefendertől licenceli.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.