Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem is értem, hogy erre miért kell várni...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) Kendek válasza runingman (#2) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ennél jobban már nem újítják fel őket. Egyébként PlayStation-ön úgy van, hogy bár az egészet meg kell venni, de az 1-2 és az Infinite nem egyben van, külön tölthetők le.

<-ƘƘ->

(#4) b.


b.
félisten

Inkább már egy baromi jó új részt kérnénk. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) oriic válasza Kendek (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külön tölthetőek, de egyben kell venned őket. Most elvileg az lesz, hogy külön-külön is fizethetsz értük (Nyilván jóval kevesebbet)

Más kérdés, hogy aki akarta az már megvette szerintem, meg akit érdekel a játék, az egyben veszi mindhármat.

Live-Die-Respawn

(#6) Polllen válasza oriic (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem feltétlen, én pl. a 2. részt ingyen megkaptam steam-n, mert megvolt az eredeti.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) oriic válasza Polllen (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen volt egy ilyen promó is, de az csak PC-n volt elérhető elvileg.

Live-Die-Respawn

(#8) Fitzgerald válasza b. (#4) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az már kútba esett sajnos. Feloszlott az Irrational. Majd talán valamikor sok év múlva újra összetrombitálják a csapatot, és leporolják a franchise-t.

(#9) laceszgamer válasza oriic (#5) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jóval kevesebbért / darab, de a három egyenként tuti többe jönne ki mint csomagban. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Elnézve a videókat a remastered legalább rondább mint az eredeti, de biztos megéri valakinek....

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Húzzunk le még 6 bőrt róla...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) batman91 válasza Polllen (#6) üzenetére


batman91
őstag

Én az első rész remasterét kaptam meg az original mellé. Nekem mai napig ez a kedvencem, a többi nem hatott meg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.