Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Mikor felejtik már el az ilyen kreténségeket hogy teljes vértben ide-oda gurulgatnak a játékosok...?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

a piros játékosnak nem nagyon ment a blokkolás

(#3) mettek válasza $p@rr0w (#1) üzenetére


mettek
addikt

Ez teljesen jogos :) illetve számomra egyre illúziórombolóbb hogy tele cseszik ikonokkal életerő meg ilyen olyan jelekkel a képernyőt...ettől számomra annyira arcade lesz hogy már fáj.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4) Luck Dragon

Én azt nem értem miért nincs ,vagy miért nem lehet használni több és különböző fegyvernemet választani, pl kard és pajzs vagy, íj vagy buzogányt, így teljesen egyhangú .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Zedz válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Zedz
addikt

Ez még nem derült ki, hogy a különböző frakciókon belül lesznek-e esetleges kasztok.

(#6) bepken


bepken
veterán

én vagyok az egyetlen, aki ezt a játékot már ezalatt a 7 perc alatt megunta? :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7) oriic válasza Zedz (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem egyelőre inkább az zavar, hogy a single részből nem láttunk eddig semmit.

Live-Die-Respawn

(#8) $p@rr0w válasza mettek (#3) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ezért nem értem a Dark Souls sorozaton is mit esznek ilyen gagyi megoldások mellett.
A Ryse-baan is ez van: Tarajos sisakbak gurulgat a római légionárius, jó lenne ha nem a Sonic the Hedgehogból inspirálódnának az ilyen játékok készítői. Egyszerűen meg lehetne pedig ezt oldani: lenne egy hárítás és egy blokkolás gomb, analóg karral meg esetleg kitérés ami hátra szökkenésből állna nem gurgulázásból...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#9) Zedz válasza oriic (#7) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem nem véletlen. Egy sablonos, a játékhoz semmit sem hozzá adó single részre számítok. Gondolom nem merik bevállalni a Titanfall féle "only-multi-gyere-jó-lesz" féle megoldást, így valamivel ki kell szúrni az emberek szemét.

(#8) $p@rr0w: Na ja, a gurulás ide-oda tényleg vicces. Ha 1 szál alsógatyában rohangálnának, akkor sem érteném ezt a nagy bukfencezést... Nekem a trailer meg az első gameplay (lovagok vs. szamurájok) az tetszett, most ez a 7 perc kicsit elvette a kedvem az egésztől. A vikingeket is megmutathatnák, vagy esetleg egy másik mapot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.