Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ne egyből azzal kezdjetek hogy mennyi adat eltűnhet.:D

Mindenképp látom értelmét, mert fejleszteni kell. :U

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#2) liksoft


liksoft
nagyúr

A fénykép ha jók látom, 5 lemezes drive-ról készülhetett. A 4 az elfogadott maximum, de mivel régen az IBM 6 lemezt 12 fejet is bele tudott tenni egy ekkora mechanikába, a vastagabb lemezek ellenére az 5 lemez fizikailag belerakható. Más dolog, hogy nem tartom szerencsésnek, leginkább a hűtés miatt. Valószínűleg ezért nem 7200-as.

Szerk: Mivel a fejszerelvény kivezetése, a légterelő kialakítása egyértelműen új típust takar, így nagy valószínűséggel a 4TB-os fotója látható. 5 lemezzel (kinagyítva megnéztem, és 95%-ban biztosnak látom).

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) FerroChrom


FerroChrom
tag

Úristen! :D Másfél éve még az 1 TB-ról is azt gondoltam, hogy lehetetlen kihasználni, erre jön ez. :)

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#4) Male válasza liksoft (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! A képen én is számoltam, már csak az volt kérdéses, hogy az újról készült-e, vagy valami régebbiről. (Samsung is meddig nyomta a fotókat a régi felépítésről, mikor már rég nem úgy néztek ki a meghajtóik... bár látványnak jobb is volt, ahol egy lapból állt ki az egész belső :) )

(#5) Barohawk


Barohawk
aktív tag

Hát ha nem 420 dollár lenne még el is gondolkoznék a beruházásról, de azért most még jobb alternatíva 2db 2Tb-s

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#6) #56573440 válasza Barohawk (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

a csúcsmodellekkel mindig ez szokott lenni sajnos. anno amikor kijött a 2-es akkor is bőven jobb áron volt a két 1-es a boltokban. majd szépen lassan bekúszik az ára, persze még rendeződik a helyzet a gyárakban, stb... nem ma lesz sajnos. jövőre viszont masszív fejlesztést kéne itthon csinálni... majd kiderül nov-dec környékére mennyit mozog, félek csak 2013 közepén lesz számomra elérhető

(#7) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Azért egy ekkora hddre fér adat bőven.
Kb 800 darab dvd5 lemeznyi adat megy fel rá/pl film/ nem rossz! :)

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ha nem Hitachi lenne még el is gondolkoznék a beruházásról... :U

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) Dragon3000 válasza #56573440 (#6) üzenetére


Dragon3000
veterán

Amikor bejöttek a 2 terásak, akkor inkább 2db 1,5 terás jött ki az árából, akkoriban bővítettem a tárhelyem.

(#10) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

4TB? Remek! A mostani krízisben tuti ezzel lesz tele a piac! :W

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#11) HaRdCoRe^mp4


HaRdCoRe^mp4
tag

Elég szépen sikerült beárazni (419,99 dollár) egy picit még várok vele.

Telszámom: 30/899-78-49

(#12) Archer


Archer
őstag

Kár hogy ilyen drága, 390$ körül már elgondolkodnék rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

ingyen elfogadnék egyet, nem lenne problémám egy ideig a tárhellyel. :D

(#14) Lipton válasza pusszycat (#8) üzenetére


Lipton
őstag

Ízlés kérdése. Én pl csak Hitachit veszek.

(#15) Borisz76 válasza Lipton (#14) üzenetére


Borisz76
veterán

Hitachi merevlemezem soha nem volt.
Ezért jót sem , rosszat sem mondanék.
Más a Samsungot szidja lehet joggal, de most is 8 db van a gépemben ...hiba nélkül mennek.
Számomra az az örvendetes ,hogy 4TB a tárkapacitása.
Pont jókor jön mert már nincs több SATA csatlakozóm :)
Idővel a 2 TB-osokat lecserélem 4-esekre.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16) Angel1981 válasza pusszycat (#8) üzenetére


Angel1981
veterán

Ennyire rossz lenne? :F

(#17) liksoft válasza pusszycat (#8) üzenetére


liksoft
nagyúr

Kényes, ez igaz. Korrekt tápellátást, hűtést kér, nem szereti a hurcolászást, erős rezonanciát. Vagyis lanpartyra nem jó, minőségi korrekt asztali számítógépben tökéletes. (Az asztal lehetőleg ne legyen rogyadozó, amit előszeretettel rugdos is az ember.)

Ja, még egy. Ha valaki ököllel megfenyíti a Hitachit tartalmazó gépét, akkor nagy valószínűséggel az "visszabüntet" majd! ;) :DDD

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#18) M3Ny3'T válasza Angel1981 (#16) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Hát nekem csak egy van, de az pokoli módon melegszik. Ráadásul nem is egy agyonhasznált vinyó és max 4 éves, de máris jelentkeztek rajta szektorhibák.

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.