Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4 hét...

Hozzászólások

(#1) Sirpi


Sirpi
senior tag

Végigolvastam, és arra jutottam, hogy ezzel a lánnyal jártam kétszer is :)

Náluk se értettem meg, hogy miért voltak furcsák és váltva hitegetők, meg elutasítóak. Illetve az másodiknál kiderült, hogy még kavart a pasijával, akivel nemrég szakítottak, és be akarta biztosítani magát. Ezzel nem azt mondom, hogy itt is ez a helyzet, de elég furák voltak ezek az utólag nem megindokolt eltűnések.

Arra mindenesetre rájöttem, hogy ha egy kapcsolatban már az elején is zűr van (pl. gyanús sumákolások), akkor az később sem lesz jobb, mert a másik érzi, hogy ezt megteheti velünk. Szóval sajnos vannak, akik visszaélnek azzal, ha teljesen kiadjuk magunkat.

De szerencsére férjként, ifjú apukaként már nincsenek ilyen problémáim, remélem, Te is hamarosan találsz valakit, akivel egyenrangú félként kezelitek egymást, mert enélkül nem fog működni semmi hosszú távon.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ilyen terjedelmű dolgot még itt logouton soha nem olvastam el, de ezt el fogom! Kb a felénél tartok! :R

(#3) Csoffadalom válasza Sirpi (#1) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm szépen hogy végig olvastad. A helyzet hasonló mint nálad volt csak sokkalta bonyolultabb. Ilyenről nem is hallottam, nem hogy átéljem. Tiszta brazil szappanopera. Remélem igazad lesz és megtalálom azt aki hozzám való. Még egyszer köszönöm hogy elolvastad. :R :R

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#4) Csoffadalom válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igen, hosszúra sikeredett de ez kellett hogy tisztába legyek a dolgokkal. Kösz hogy belekezdtél, remélem tetszeni fog.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nagyon részletesen leírtad, nagyon! Én az 1. oldal körül hagytam volna, az első pár beetetés után mehetett volna tovább. Az biztos, hogy a 4 hetet nem vártam volna meg. Az ilyen személyiségtől mentsen meg az isten! Szeretem a nyugalmat, a nem kavarást, a biztos előre kiszámítható dolgokat, ezt páromtól megkapom. Az egyik legnagyobb hibája, hogy blue nose frieds macikat gyűjt 20 éves létére. Húúúú!
Kitartás!

Tetszett már ha lehet ezt rá elmondani. Úgy mondom érdekes olvasnivaló volt!

[ Szerkesztve ]

(#6) DarkOmen


DarkOmen
csendes tag

Jó írás :) tetszett főleg mert én is jártam egy fél éve kb hasonló cipőben és roppant mód lehúzza az embert sok időre :\ Kívánom hogy mihamarabb megtaláld a neked való lányt :)

(#7) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ember, ha már most kiidegelt, akkor később még jobban ki fog idegelni. Kár törődnöd vele.

Egyébként az MSn se ismerkedésre való szerintem. Fiatalabb koromba én is mindig azon cseverésztem pár lánnyal és tényleg ki lehet készülni tőle.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8) Overlocker válasza Inv1sus (#7) üzenetére


Overlocker
veterán

"Ember, ha már most kiidegelt, akkor később még jobban ki fog idegelni. Kár törődnöd vele."

Egyetértek.. Elolvastam végig..Nem tudom, nekem végig az az érzésem volt, hogy valaki mással is kavar.. :U

(#9) Csoffadalom válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Csoffadalom
tag

Muszáj volt részletesen leírnom hogy kitisztuljon a kép. Bár volt sejtelmem arról mire számíthatok vele kapcsolatban, mégis belekezdtem. Nagy hiba volt. Nekem is fontos a nyugalom és a kiszámíthatóság ahogy neked. Hát ezt vele nem tapasztaltam meg. Köszönöm a bátorítást.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#10) Csoffadalom válasza DarkOmen (#6) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm. Sajnos sok ilyen történetet hallottam most én is belekerültem. Nagyon hazavágott minden téren, mind érzelmileg, mind lelkileg. De volt már ilyen nem egyszer sajnos. Ahogy azokon, majd ezen is túlteszem magam. Kösz a jókívánságot.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#11) Csoffadalom válasza Inv1sus (#7) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tisztában vagyok azzal hogy nem kellene foglalkoznom vele. De én már csak ilyen lelkizős vagyok. Nem tudok nem foglalkozni vele mert itt motoszkál a fejemben és nem hagy nyugodni. De sebaj. Mint a busz jön majd másik.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#12) olcsii


olcsii
aktív tag

szia jó hosszú volt:) sajnálom hogy igy jártál. :( miért tartottál ki a lány mellett ilyen "sokáig"?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13) ep75w


ep75w
csendes tag

hát, én azért kíváncsi lennék arra is, innentől miként alakul az úgymond munkahelyi rész, mert gondolom, nemigen lehet elkerülni a találkozást. ennyiből gáz munkatárssal összejönni.

a jó szex meg... hát, nem tudom. mihez képest jó? a következő lehet még jobb lesz.

(#14) nike_


nike_
addikt

igen, ezek az eltűnések nekem is furcsák voltak. szerintem biztos, hogy volt melletted valakije.

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

23 éves a csaj?

(#16) Csoffadalom válasza olcsii (#12) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hali. Azért tartottam ki, mert az első beszélgetések alapján jó alapnak tűnt egy tartós kapcsolat kialakítására. És amikor azon a 2 randin együtt voltunk úgy viselkedett mintha őszintén akarná az egészet.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) Vakegérke válasza Kolondrum (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ő 23 éves, egyedülálló anyuka..."

Úgy néz ki.
Ha most ilyen, milyen lesz később?

Csoffadalom: Jó hosszú írás, de a szenvedés sem lehet(ett) rövid. Amondó lennék, hogy jobb volt ebből a kapcsolatból kiszakadni. Jön majd más, aki talán nem szebb, de jobb, és ami a fő, hűséges.
Türelem, és sok sikert.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Csoffadalom válasza ep75w (#13) üzenetére


Csoffadalom
tag

Egyszerűen alakult. Nem köszönünk egymásnak és nem is nézünk a másikra. Mivel titkos volt a viszony csak az én ismerőseim tudnak róla. Azt hogy ő elmondta valakinek azt nem tudom. Igaz nem is nagyon izgat.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#19) Kolondrum válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem a kora és a stílus közötti difi verte ki a biztit. Kb mint egy 14 éves aki nem tudja mit akar. Bár a leírás nem adja át a valóságot, csak úgy lehetne ítélni ha valaki átélte benne volt.

(#20) mistixx


mistixx
tag

Üdv!
Először is gratulálok a cikkedhez, ez a gyógyuláshoz vezető úton az első lépés, most legalább kiírtad magadból.
Másodszor ne is haragudj meg, de 31 éves létedre összejössz egy 23 éves, egy gyerekes nővel, akinek állítólag 7 testvére van, ráadásul mind másik férfitól, és a saját apját nem ismerte. Ez kérlek a lelki és érzelmi labilitás melegágya.
Nincs biztos háttér, csapongott ide-oda egész életében, kihasználták a naivitását, a gyerekkel egy életre "röghöz" kötötték, stb. stb.
Ha jót akarsz akkor sürgősen elfelejted.
Egyébként végig az volt a cikk olvasása közbe az érzésem, hogy már megbocsáss, de elég balek módon viselkedsz. Aztán eszembe jutott, hogy régen nem volt kapcsolatod, és nyilván emiatt adod meg az újabb és újabb esélyt a lánynak, és szavazol bizalmat, holott számtalanszor összezavart és átvert téged.
Végül pedig a két darab "randevú", és az egy hónapon keresztül folytatott MSN "kapcsolat", megspékelve a munkahelyi érintkezéssel szerintem messze van attól, hogy érdemben komoly bizalommal tekinthess a közös jövőtök felé. Ráadásul úgy, hogy alig volt hajlandó veled találkozni.
Egy szó, mint száz: Lépj tovább.
Mielőtt lefelejtem: Jobbulást, és kitartást kívánok neked!

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#21) Vakegérke válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egyik kolléganőm közel azonos korú. Neki is van férje, de külön élnek. Gyermekét az édesanyja neveli. A lányka pedig száll szájról szájra, mint a népmese.

mistixx: Túlzottan lelkis a srác, nem gondolod?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) mistixx válasza Vakegérke (#21) üzenetére


mistixx
tag

Nyilván nem vagyunk egyformák, és a nők egyébként is képesek bármilyen jóérzésű férfit kifordítani magából, de azért nálam már előbb kicsapta volna a hölgy a biztosítékot, sőt én megmondom őszintén, hogy gyerekes anyával nem is kezdenék.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#23) Csoffadalom válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Csoffadalom
tag

Teljesen igazad van. Én benne voltam, igyekeztem úgy írni ahogy én megéltem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#24) Vakegérke válasza mistixx (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem se lett volna ennyi türelmem, de ahogy mondtad, nem vagyunk egyformák.
Bocs, kicsit hosszú az idézet:

"Jómagam 31 éves vagyok.Volt pár rossz élményem a párkapcsolatok terén, amiket kivétel nélkül csalódásként éltem meg, de soha nem adtam fel abba vetett hitem, hogy egyszer eljön az én időm is, amikor újra boldog lehetek.
Minden kapcsolatban velem szakítottak, és én voltam a szenvedő alany. És persze mindig én voltam a hibás mindenért. Ezen okok miatt tartottam egy hosszabb szünetet a nőügyek terén, de tavaly év vége felé elérkezettnek láttam az időt az újra kezdésre."

Itt volt az alkalom, amely kecsegtetőn kínálta a szebb jövőt. Egy igencsak lelkis, és sokat csalódott ember kapva kap az alkalmon. Itt is ez történt.
A figyelmeztető jelek megvoltak, de talán a szép jövőbe vetett hit, és a szeretetvágy elvakította Csoffadalom barátunkat.
Kapaszkodott az érzelmekbe, megszenvedte.

Ezt érdemli? Gondolom egyetértünk, nem.

Kiírta magából érzelmeit, így remélhető, hogy hamarosan kilábal a krízisből.

Ami a gyerekes anyákat illeti, más a véleményem.
Hasonló szituáció, csak más szereplőkkel. A párocska azóta tisztességgel felnevelte a gyermeket, aki a férfit édesapjának tekinti, holott tudja, hogy más vére csörgedezik az ereiben.
Nem a gyerekkel rendelkező anya a gond, hanem a történet által is felidézett, felelősséget, kitartást, szeretetet nélkülöző személyiség. Szerencse, hogy nem volt hosszas ámítás, hazudozás, "feleségül vetetés", utána megváltozás. Mert ilyen is van. Elvettél, megszívtad, öreg!

Nekünk gyorsan, az elszenvedő szerző mércéjével bizonyára lassan telt el az ominózus egy hónap. Remélhetőleg begyógyul a lelki seb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Csoffadalom válasza mistixx (#20) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nagyon köszönöm a véleményed és a gratulációd. :R :R :R Nem írtál semmi olyat amire haragudnom kellene. Mindenben igazad van, nagyon jól látod a dolgokat. Tudtam mibe kezdek amikor megtettem az első lépéseket mégis belementem a játékba. Igen, balek módon viselkedtem ez teljesen így van. De én már csak ilyen vagyok, nem tudok más lenni. :W Igyekszem tovább lépni, de elég nehezen megy. Bár nem szerettem belé mégis komolyan kikészített a dolog. Köszönöm a jó kívánságokat, rajta leszek az ügyön.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#26) Tim82 válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy én vagyok túl cinikus, de egy embertől, aki a saját péniszét "Ezredesnek" hívja, nem feltételezek alapból naivitást, romantikára való hajlamot, hosszú kapcsolatok iránti igényt és szeretetvágyat. Milyen érdekes, hogy efölött eddig valahogy minden olvasó elsiklott. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27) Vakegérke válasza Tim82 (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bevallom, én sem figyeltem fel rá. Szerintem csak meg akarta valahogy nevezni az "engedetlen szerszámot" szalonképesen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Csoffadalom válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ebben teljesen igazad van. Szerettem volna hinni hogy most megfogtam az isten lábát minden rossz előjel ellenére és mégis belekezdtem. Árnyékra vetődtem nem is kicsit. De az élet már csak ilyen. Pár barátom folyton azt a bölcsességet mondogatja hogy "mindig kell valami rossznak történnie hogy utána valami igazán jó is történhessen velünk". Hát remélem igazuk lesz.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#29) Csoffadalom válasza Tim82 (#26) üzenetére


Csoffadalom
tag

Azért mégsem írhattam az hogy a p@xöm, vagy f@#>om. És Fekete Pákó módjára sem írhattam hogy "hátálmász óriász pénisz Ez jutott az eszembe. Azért az is érdekes hogy azért mert úgy nevezem a saját nemi szervemet ahogy, már rögtön véleményt alkotsz arról milyen ember is vagyok. Azért siklott el felette mindenki mert nem a nemi szerv elnevezése volt a téma.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#30) Gergő_


Gergő_
őstag

Érzelmi szinten elég nehéz elmélyíteni egy kapcsolatot, ha már az első randin meg akarod...
Ez szerintem végig benne volt. Titkon minden értelmes nő hosszútávú kiegyenlített szereteten alapuló kapcsolatot keres, de nem veti el, hogy megszelídíthet egy férfit a testén keresztül. Ezek tudatalatti dolgok, ami nem jelenti azt hogy állatok vagyunk...
Szerintem a csaj érzelmileg elég tapasztalt, könnyen elképzelhető, hogy végig vizsgáztatott.
Egyébként meg nőnek nem bazmegolunk, akármilyen is! Nem vagyunk egyenlőek érted, a két nemet sokminden megkülönbözteti...Ettől szép az egész. Disztingválás...
Az sem segít sokat, ha rögtön átbeszélitek az egészet, jobb néha időt adni magatoknak, ez kicsit közhelyes, de ez van, utána tisztábban fogjátok látni, hogy van-e értelme folytatni(általában nincs) meg később könnyebb belátni.
Szerintem túl hosszú lett a történet, de neked biztosan sokat segített hogy kiírtad magadból, a cigaretta sem instant megoldás...

(#31) mistixx válasza Vakegérke (#24) üzenetére


mistixx
tag

Tanulság: Nem szabad az embernek nagyon kiéheztetnie magát, mert utána, ha mellé nyúl akkor még nagyobb sebeket ejthetnek rajta.

@Csoffadalom:Örülök, hogy nem neheztelsz, de azért te is el hullattad már a csikó fogad 31 éves korodra. Elgondolkodtató már önmagában a nick-ed is, ráadásul amint írtad mindig téged hagytak el. Én arra tippelek, hogy az önbizalmad nincs a top-on.

@Tim82 : Igen, igen te nagyon cinikus vagy... :D Mikor olvastam, nagyon jó derültem.

@Gergő_: Most őszintén, mi az első gondolatod mikor meglátsz egy csinos lányt... :)
Az, hogy valaki az első randin lefekszik a másikkal szerintem csak intő jel lehet, de még ez sem feltétlen jelent rosszat.

[ Szerkesztve ]

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#32) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"Elindultam Ő és barátnői felé, akikkel épp beszélgetett. Jól hallható és hangos HELLÓ-t köszöntem, de csak az egyikük köszönt vissza, Ő még csak meg sem hallotta, és rám sem nézett."

Ez most komoly? Felnőtt emberekről beszélünk? Ha ez nem kitalált sztori, akkor durván gáz. Meg ez a felveszlek MSN-re/nincs feltöltve a telefonom/titkolózás dolog.. mintha tinikről lenne szó. Szerintem mindketten baromi éretlenek vagytok. A csaj teljesen sekélyes, azt se tudja, hogy mit akar, Te meg hagyod, hogy játsszon veled és csodálkozol, hogy állandóan átbasz, amikor láthatóan mindennek bedőlsz. Egy normális ember a második ilyen után otthagyja a csajt, komolyan.

Nem sértésnek szántam, szerintem érthető az álláspontom.

(#33) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Engem az is érdekelne mit dolgozol, tehát h hol játszódott a dolog, de ez csak hangos gondolkozás volt nem több.

(#34) Marci79


Marci79
aktív tag

Nem semmi írás lett!! :R

Hasonló cipőben én is jártam már. Sajnos ilyen az élet.
(pl. Az egyik csajom a fiammal várandósan lépett le. A láthatás 0. A gyereknek csak képeslapot küldözgetek, mert az ajándékokat nem adják (az anyjával) oda neki. Ezt láttam és volt is "veszekedés" miatta. Inkább nem részletezem a sztorit.)
(vagy: Az egyik csajomat megvédtem egy "támadástól". Én megvédtem ahogy illik ;] , megkéseltek hátulról miután "elkentem a száját" a csávónak. A kórház után, lábadozásom közben a csajtól köszi vagy hasonló gyanánt, annyit kaptam, hogy felejtsem el őt is meg a telefonszámát és címét is. :F )
De a mostani csajommal bő 3 éve vagyunk együtt. A korkülönbségről csak annyit, hogy ő most 19 éves. :DDD A nővére 22 és 40 éves a "pasija". (Nem cigók!!) A kor nem számít. Az összhang a lényeg.

Lesz ez jobb is, nyugi. Tudom mit beszélek! :K

[ Szerkesztve ]

(#35) Gergő_ válasza mistixx (#31) üzenetére


Gergő_
őstag

Egy idegen, de csinos lányról?
Az első gondolat nem mindig az, hogy milyen jól ragadna a méz...
Pl. Milyen lehet a hajának az illata, megszagolnám... Megsimogatnám az arcát. Sokáig nézném, ahogy csillognak a szemei...
Nem tagadom, hogy ennél sokkal erősebb fantáziák is előjöhetnek, de nem mindig azok az elsők. Lehet gáz férfiként leírni, de nem szeretnék együtt lenni lenni egy olyan lánnyal évekig de még hónapokig sem, aki valójában nem akar megismerni az elején, és csak egymás testét akarjuk szolgálni, mégha ez édes szolgaság is. Aki nem szomjazik arra hogy csak úgy megsimogasd, vagy egyszerűen úgy nézzetek egymásra a kettőtök nyelvén.

Nem gondolom, azt hogy lehetetlen mélyebb érzéseket adni egy kapcsolatnak, de elég nehéz, valljuk be.

(#36) Marci79 válasza Gergő_ (#35) üzenetére


Marci79
aktív tag

Bocs!! De a hsz-edből úgy tűnik, hogy te még nem voltál nővel. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) Marci79 válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Marci79
aktív tag

"A figyelmeztető jelek megvoltak, de talán a szép jövőbe vetett hit, és a szeretetvágy elvakította Csoffadalom barátunkat."

Ez a legtökéletesebb megfogalmazás! :R
Ez valamilyen genetikában rögzített dolog lehet szerintem. Számtalan "ismerősöm" esett ebbe a hibába. Én is többek között egykoron.

(#38) mitulabattyi válasza Csoffadalom (#29) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Én azt hittem, kiderül a végére, hogy egy ku*va... (szószerint)

Azért arra én is kíváncsi lennék, milyen munkahely ez?!
-Ott dolgozik a nővéred, édesanyád is
-Egyszer ide küldenek egyszer oda, egy műszakban vagytok, de amikor neki ebédidő van téged elküldenek máshova dolgozni.
-Ha kedved támad, elugrassz egy cappucinoért.
-A történet "hősnője" minden nap félórákat késik, mégse tették még lapátra...

Mellesleg az írás alapján, nem kicsit van önbizalomhiányod, ez a biztos csak játszik velem, át akar verni, stb pedig enyhén paranoid!

mod: Nem neveznék egy kapcsolatot 1hónaposnak, ha a munkahelyen kívül /ahol egymáshoz se szóltok, "titok" a kapcsolat/ összesen 2x találkozok a barát(nő)vel

[ Szerkesztve ]

(#39) Vakegérke válasza Marci79 (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az tegye fel a kezét, akit nem csábít a szép jövőbe vetett hit, és a szeretetvágy. Tartok tőle, hogy talán nem is lesz jelentkező.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Gergő_ válasza Marci79 (#36) üzenetére


Gergő_
őstag

Sejtettem, hogy pár alfahím ezt fogja gondolni a hozzászólásomból. :U :B

A te hszedből meg úgy tűnik, hogy nem éltél együtt még igazi nővel, tartós kapcsolatban bár a fiatalkorúakkal jobban megérted magad. Az, hogy nem láthatod a gyerekedet szerinted a volt feleségedék hibája? Az sem kizárható persze...

Egyébként a fent leírt fantáziáim miatt, tegnap majdnem sikeresen levertem egy sor konzervet a spárban, mert elkalandoztam, nem tagadom ember vagyok néha sok érzelemmel, amit nem szabad belül elnyomni. :D

[ Szerkesztve ]

(#41) Jhonny06 válasza mitulabattyi (#38) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondolom valami betanított munka, dolgoztam már nyáron diákként ilyen helyen. Gyógyszereket csomagoltunk és kb. minden jellemző volt ott is, amit itt leírt:

- Több családtag is együtt dolgozott;
- Gyakori, hogy ide-oda küldözgetnek, nincs egy pontos kijelölt helyed;
- Gondolom szünet volt;
- Ezt én sem értem :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Marci79 válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Marci79
aktív tag

:U

Háááát.... Nincsen tolongás! :DDD

Én már nem is foglalkozok ilyesmivel. Élek és kész. Majd lesz valami. Lehet jobb, lehet rosszabb. Sajnos azt kell szeretni amit "dob a gép".

(#43) mitulabattyi válasza mitulabattyi (#38) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Ja és a főnök is azt hiszi, hogy hülyének nézed, mert nem montad el, hogy van kettőtök között valami, amihez neki semmi köze!
;]

(#44) Jhonny06 válasza mitulabattyi (#43) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, ezen én is csodálkoztam. ;] :D

(#45) Marci79 válasza Gergő_ (#40) üzenetére


Marci79
aktív tag

:DDD
Igazad van. De a "valódi nő" neked ezekszerint mást jelent, mint nekem. :B
Részben a gyerek láthatás hiánya az én hibám. Akkor a keresetem 170-300K Huf/hó volt. Költözése előtti este azt mondta nem vagyok eléggé pénzes és azért megy el. Akkor Vállalkozó voltam. Azóta a válság rendesen szétvágta az építőipart.

(#46) Vakegérke válasza mitulabattyi (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már bocs, de a főnöknek mi köze ahhoz, hogy a beosztottak közt miféle érzelmek szövődnek?
Vagy nem értettem volna, hogy mire gondolsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Jhonny06 válasza Vakegérke (#46) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ő is pont ezen csodálkozik, hogy mi köze hozzá.

(#48) mitulabattyi válasza Vakegérke (#46) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

"Viszont történt egy furcsaság. A főnököm félrehívott. Megjegyezte, hogy úgy vette észre van köztünk valami a lánnyal. Kérdeztem miből következtet erre? Azt válaszolta, hogy azért az feltűnő, hogy míg korábban csak ritkán beszélgettünk a lánnyal, mostanság meg állandóan együtt vagyunk, és furcsán viselkedünk. Megjegyezte még, hogy míg az előző héten csak szóban köszöntünk egymásnak, mostanában pedig mindig puszival köszönünk. Ezt ő több, mint gyanúsnak vélte és rákérdezett, hogy akkor most együtt vagyunk-e? Én csak bólintottam egyet, de nem szóltam egy szót sem. Biztosított afelől, hogy ő titokban tartja dolgot, csak arra kér minket, legalább őt ne nézzük hülyének."

Pont erre utaltam, hogy semmi köze hozzá, de mégis úgy érzi, hülyének nézik, amiért ő nem tudott róla!

(#49) dave666


dave666
aktív tag

Szép kerek történet, és tanulságos is :R
Az ember mindig azt vonzza be amire vágyik :K

"Nekem is volt egy csajom a gyárba" :)
"A nő csak engem akar" tele volt aranygyűrűkkel, első randin rá akart venni, hogy vegyek neki egyet.....
"Mondtam neki vegyen magának", aztán a csaj összejött egy szakadt gyári munkással akinek van 2 gyereke :DDD

Dave666

(#50) Vakegérke válasza mitulabattyi (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm...

Így már más, nem fogtam fel a lényeget. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4 hét...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.