Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4 hét...

Hozzászólások

(#101) Vakegérke válasza Csoffadalom (#100) üzenetére


Vakegérke
veterán

A hozzád illő korosztályban kevés a gyermektelen nő. Ha így gondolkodsz, lehet, hogy társtalan maradsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#102) Csoffadalom válasza Vakegérke (#101) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tudom, de kevesebb a problémák lehetősége. Nézd, saját gyereket még nem akarok, másét meg nem szívesen nevelném. Ez nem túl jó hozzá állás tőlem, de én így gondolom. Ha társtalan maradok az nem sokban jelentene változást az eddigi évekhez képest. Vagyis marad ugyan az a szar mint eddig.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#103) Vakegérke válasza Csoffadalom (#102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a hozzáállásod a probléma, hanem az, hogy repül az idő.
Ugye 31 éves vagy. Még nem akarsz gyereket. Mégis, mikorra tervezed az elsőt?
A te dolgod, ne vedd kritikának. Ám gondolj bele. Az idő múlásával egyre kevésbé találsz olyan hozzád való nőt, aki független, gyermektelen, ám gyermeket akar. Ha van is, eleve gyanús, hogy miért magányos még mindig. Talán rigolyás, szeszélyes, vagy anyuka akar neki társat választani, amitől a sors mentsen meg minden férfit.

A gyerekes anyák sem tolongnak, hogy társra vágynak, általában családban élnek. Akik pedig egyedül nevelik a gyermek(ek)et, egyáltalán nem biztos, hogy hibáztathatóak azért, mert nincs társuk. Talán özvegyek, vagy a férjük iszákos, csalfa, vadbarom volt, és elváltak. Ebből kifolyólag meg tudnának becsülni egy olyan társat, aki tiszteli, szereti őket. Ragaszkodnának hozzád, hiszen bizonyára tudják, hogy talán életük utolsó esélye vagy.
Ezt persze nem 23 éves csajról gondolom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) Csoffadalom válasza Vakegérke (#103) üzenetére


Csoffadalom
tag

Az a baj hogy igazad van mindenben. Ahhoz hogy gyereket merjek vállalni ebbe a világba előbb meg kellene találnom azt a társat aki engem elfogad olyannak amilyen vagyok. És persze nekem is el kell fogadnom őt olyannak amilyen. Jelenleg sem anyagilag, sem érzelmileg nem állok úgy hogy bármit is fel merjek vállalni. A hsz-od második felével van egy kis problémám. Én erre építettem ennél a nőnél, mégis ráfaragtam. Jó, nem egy 23 évesnél kellene erre építkeznem de nincs rá garancia hogy a korombeliekkel nem járok így.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#105) Vakegérke válasza Csoffadalom (#104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy 23 éves csaj még azt hiszi, hogy minden ujjára rengeteg férfi akad. Az idő viszont megy, és az évek folyamán rájön, hogy csak alkalmi partnerekkel volt dolga. Használták, kihasználták, elhagyták. Mire közel jár a harminchoz, addigra biztos rájön, hogy lassacskán besavanyodik, és esze is lesz annyi, hogy ne vegye könnyedén a kapcsolatot, amely kínálkozik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) Csoffadalom válasza Vakegérke (#105) üzenetére


Csoffadalom
tag

Kár hogy most nem volt annyi esze hogy gondolkodjon.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#107) Csapoati válasza Vakegérke (#101) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Háááát... manapság 30 alatt már ritkán szülnek, ahogy én látom a környezetemben. Persze ez függ az életviteltől is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#108) Vakegérke válasza Csapoati (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem úgy tűnik, hogy ez inkább az értelmiségi nőkre jellemző. Karrierjüket építik, a gyerek ráér.
Gyári melósoknál talán más ez egy kicsit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#109) rep3at válasza Csoffadalom (#97) üzenetére


rep3at
őstag

Én erre azt tudom csak mondani: Ne keress, találj. A hozzád való lányt meg fogod találni előbb vagy utóbb. Néha én is könnyen bele tudom élni magam a dolgokba, ez nagyon rossz tud lenni ilyen helyzetben.

Forward thinking. كرر

(#110) Csoffadalom válasza rep3at (#109) üzenetére


Csoffadalom
tag

Most is azt hittem megtaláltam. És mégsem. Kezdem azt hinni nincs is olyan nő aki elviselne, vagy adja az ég, szeretni is tudna. Na megyek felvágom az ereim a hajnyíróval. Hosszú lesz és leginkább fájdalmas. Mint a sajtreszelővel rejszolni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#111) ijjájom válasza rep3at (#109) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Egyetértek Veled, nem keresni kell, hanem találni! Ez olyan, mint az a pár, aki mindent megtesz azért, hogy legyen gyereke, de nem akar összejönni nekik.
Mikor végleg lemondanak róla, akkor láss csodát! Összejön!
Mindent úgy csináltak, mint addig ;] csak már nem görcsöltek annyira.
Ezzel kapcsolatban az én megismerkedésemet a férjemmel, meg előtte lévő létemet felhozhatnám példának, de akkor ellőném a poént, hisz most kaptam egy jó kis ötletet, hogy mi is legyen a legközelebbi írásom!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#112) Csapoati válasza Vakegérke (#108) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ebben teljesen igazad van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#113) rep3at válasza Csoffadalom (#110) üzenetére


rep3at
őstag

Türelem, lesz olyan. Az élet általában igazságos. Csak nem kell kétségbeesni, várni kell.

Forward thinking. كرر

(#114) Csoffadalom válasza rep3at (#113) üzenetére


Csoffadalom
tag

Őszintén mondom már nem nagyon tudok hinni benne. Eddig valahányszor ráfaragtam mindig vártam valami kárpótlás félét. De nem történt semmi. Nem vagyok kétségbe esve, csak nem tudok hinni ezekben. Voltam ennél sokkal mélyebb szarban és ki másztam belőle, ahogy majd most is. Csak nagyon unom már.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#115) szepko


szepko
tag

Kevés nő tud egy férfiállatot két órás folyamatos működésre bírni.
Nagy irántuk a kereslet.Hajlandó vagy ezt elfogadni? :)

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#116) Csoffadalom válasza szepko (#115) üzenetére


Csoffadalom
tag

És melyik iránt nagy a kereslet? A pasi iránt aki több órán át képes szexelni, vagy a nő iránt aki ezt kihozza belőle? Mert nem mindegy. Most nem fényezni akarom magam, de én mindegyik barátnőmmel bírtam volna a gyűrődést, csak ők nem bírták szuflával. Ha a pasi iránt nagy a kereslet akkor én biztos nem szerepelek a listán, mert most is itt írogatok.
A nők meg köztudottan több aktusra is képesek egymás után, csak az étvágyuk nem olyan nagy. Bár lehet hogy csak én nem találkoztam még jó étvágyú nővel.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#117) Csoffadalom válasza szepko (#115) üzenetére


Csoffadalom
tag

De szerintem ez oda-vissza érvényes.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#118) szepko válasza Csoffadalom (#116) üzenetére


szepko
tag

A korábbi barátnők kapcsán is oldalakat írtál?Egy hónap, egy együttlét, és padlón vagy.
El tudom képzelni mit művelt, de ez nem az XXX topic. :N
Hiába a szufla, ha csak néz ki a fejéből.Vele nem csak lehetett volna.Lehetett.
Mindenesetre nem ez, a te problémád. :U

Nincs semmiféle oda-vissza érvényben.

[ Szerkesztve ]

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#119) Csoffadalom válasza szepko (#118) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez az első írásom. Mivel nagyon friss az élmény azért írtam róla. Igen, padlón vagyok. Legyél te is tök egyedül majd 4 évig és utána majd meglátjuk mi lesz ha kapsz egy váratlan lehetőséget. Ne haragudj, de a hsz-od második felét nem értem. Ez mit jelent: "Vele nem csak lehetett volna.Lehetett. Mindenesetre nem ez, a te problémád" ???

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#120) szepko válasza Csoffadalom (#119) üzenetére


szepko
tag

Mert nem mindegy. Most nem fényezni akarom magam, de én mindegyik barátnőmmel bírtam volna a gyűrődést, csak ők nem
Tehát vele lehetett.Az a problémád, hogy vége.Akarod folytatni ?

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#121) Csoffadalom válasza szepko (#120) üzenetére


Csoffadalom
tag

Isten őrizz!!! Ilyen agyilag zokni nő nem kell, még ha egy vadmacska az ágyban akkor sem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#122) szepko válasza Csoffadalom (#121) üzenetére


szepko
tag

Pedig lenne esélyed. :))

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#123) Vakegérke válasza szepko (#122) üzenetére


Vakegérke
veterán

A főnökébe szerelmes. Ráadásul hol így, hol úgy.
Neked kéne?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#124) szepko válasza Vakegérke (#123) üzenetére


szepko
tag

Nem szerelmes a főnökbe.Igen.

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#125) Vakegérke válasza szepko (#124) üzenetére


Vakegérke
veterán

De, szerelmes a főnökbe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#126) szepko válasza Vakegérke (#125) üzenetére


szepko
tag

Tudok olvasni.Ha huszonévesen botorkál az anyagi biztonság felé, az
szerelem?Te kőszáli sas vagy.Leírtam,tudsz repülni?

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#127) Csoffadalom válasza szepko (#122) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát tudod most már akkor sem kéne a csaj, ha térde állva könyörögne csak hogy bekaphassa. Sosem volt esélyem nála. Max viszketett neki nagyon és azt akarta hogy megvakarjam. Ergo teljesen mindegy volt ki az, csak valaki vakarja meg. Ahogy korábban már írtam, ő már akkor beleszeretett a főnökömbe amikor még javában az ex-pasijával élt. A szerencsétlen utódomnak meg azt hazudja belé szerelmes, és az orránál fogva vezeti amerre csak akarja. Pedig addig nem adja fel amíg meg nem kaparintja magának a főnököm. És akkor az utódom is mehet amerre akar.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#128) szepko válasza Csoffadalom (#127) üzenetére


szepko
tag

Nem lesz ilyen egyszerű, nem fog könyörögni.Nem hiszem, hogy jobban
viszketett neki mint neked. :Y
A sosem volt esélyeddel többször éltél.

[ Szerkesztve ]

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#129) Vakegérke válasza szepko (#126) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudok repülni, de csak a nyolcadik emelettől a betonig. Inkább nem próbálom ki. :)

Jó vitapartner vagy, értékelem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) Csoffadalom válasza szepko (#128) üzenetére


Csoffadalom
tag

Persze hogy nem fog könyörögni, mert le sem szarja a fejem. Új pasija van akit sikerült teljesen magába hülyítenie. Még jó hogy nekem viszketett jobban, ő csak 3-4 hónapig volt egyedül szemben az én 3 évemmel. Bocs, lehet nagyon sötét vagyok de az utolsó mondatod nem értem. Milyen eséllyel éltem én többször????

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#131) szepko válasza Vakegérke (#129) üzenetére


szepko
tag

:R
Esetleg első emelet?Sosem lehet tudni.

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#132) szepko válasza Csoffadalom (#130) üzenetére


szepko
tag

Egyszer ezredes elbénázta,egyszer nem.Ha a lány tényleg butuska volt egy megalapozott
tippje, hogy nem lelkesedsz a gyerekért, és lerázott.Persze lehet nem annyira buta,akkor
benézted.Ez már három tehát többször..... :)

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#133) Vakegérke válasza szepko (#131) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet bármelyik, és mondhattad, hogy tudok repülni, nincs hozzá kedvem. :N

Ettől még értékelem mindazt, amit mondasz.
Tartom: jó vitapartner vagy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#134) szepko válasza Vakegérke (#133) üzenetére


szepko
tag

Elnézést,kicsit túlcifráztam. :B

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#135) Csoffadalom válasza szepko (#132) üzenetére


Csoffadalom
tag

Érdekes a véleményed. Akár ez is lehet az igazság. Bár engem nem zavart a gyerek. De azért normálisnak sem lehet nevezni a viselkedését. Te annak neveznéd?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#136) szepko válasza Csoffadalom (#135) üzenetére


szepko
tag

Az írásodban,jól láthatóan törekedtél az őszinteségre.Célod nem sikerült
maradéktalan elérned.Ez érthető, amolyan emberi tökéletlenség.
A lány viselkedése érthető......... :R

[ Szerkesztve ]

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#137) Csoffadalom válasza szepko (#136) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem csak az írásban, hanem a kapcsolatban is az őszinteségre törekedtem. Mégis mire alapozod azt hogy érthető a viselkedése? Nagyon érdekelne, mert eddig te vagy az egyetlen aki ezen a véleményen van. Persze nem akarom azt mondani hogy neked nem lehet igazad.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#138) Vakegérke válasza szepko (#136) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már bocs, de érthető egy 23 éves lány, mi több, anya viselkedése, aki áltatja partnerét, holott (a jelek szerint) semmibe veszi, és másba szerelmes?

Nem az lenne a cél, hogy társra találjon, akivel -mondjuk úgy- érdek- és dacszövetségben élhessen, biztosítva gyermeke neveltetését?
Ha pedig csak szex alapú a kapcsolat, akkor nem értem, hogy miért baj az, hogy két órán keresztül nyüstölik a nyüstölni valóját. Ez persze megbeszélhető, ha soknak találja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#139) szepko válasza Csoffadalom (#137) üzenetére


szepko
tag

Nehezen lehetne igazam.Annyit tudok a történetedről,amennyit leírtál.illetve helyesen értelmeztem belőle.Érthető.........ő sem tökéletes.Az,hogy ebből az egészből rosszul jöttél ki,nem feltétlen jelenti azt,hogy ő ezt pont így akarta. :K Ne utáld,felesleges.

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#140) szepko válasza Vakegérke (#138) üzenetére


szepko
tag

Fogalmazhatjuk úgy is,csak 23 éves.Pont ilyen társat keres,szerintem.
Igazából csak egyben hiszek,de ha több lenne íme egy:az ember ha
lehetősége van hajlik a jóra.

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#141) szepko


szepko
tag

Szép álmokat emberek,elteszem magam holnapra :R

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#142) Csoffadalom válasza szepko (#139) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én nem utálom. Csak nem értem. Ennyi nem több. Eleve ez volt a terve mert ha nem ez lett volna, nem így dob ki és nem egy ilyen gyenge indokkal. És nem ilyen gyorsan az első sikeres együttlét után 2 nappal.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#143) Vakegérke válasza szepko (#140) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja, csak 23 éves. De már anya, méghozzá társtalan.
Miféle jóra hajlik? Csak nem az ösztönei által diktáltakra?

Szép álmokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) Csoffadalom válasza Vakegérke (#143) üzenetére


Csoffadalom
tag

Na végre valaki megmondja a frankót. Hajlott a jóra igen. Akart egy jót dugni, megkapta 2 órában és kész. Ennyi!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#145) szepko válasza Csoffadalom (#142) üzenetére


szepko
tag

Magad se utáld!az első sikeres együttlét után 2 nappal
"3.hét remény a jóra"
143
Pontosan.23 év tapasztalata tanítja erre.Belebotlik egy elkötelezett emberkébe,és
társas anyuka lesz. :K
144
:U

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#146) rep3at válasza Csoffadalom (#114) üzenetére


rep3at
őstag

Elhiszem hogy nagyon unod, nekem is volt már ilyen időszakom. A pozitív látásmód sokat segít és azért nem árt néha eljárni egy-két szórakozóhelyre, ha otthon üldögélsz vagy munkahelyen akkor nehéz lesz társra találnod.

Forward thinking. كرر

(#147) Csoffadalom válasza rep3at (#146) üzenetére


Csoffadalom
tag

Rajta vagyok az ügyön. Nem fogok begubózni. Bár a szórakozó helyeken való ismerkedésnek sosem voltam híve. Pláne nem manapság. A sok bepiált, beszívott 15-18 éves kis csaj csak a pénzre, autóra, meg márkás cuccra megy. Igaz, sex közben ezek legalább őszintén sikítanak. ;] De viccet félre téve, nagyon nehéz így is megfelelő társat találni. A társkereső oldalakon hatalmasak az igények. Minimum egyetemi végzettséget várnak el, akarjak gyereket, persze legyek gazdag is és én legyek a nagy betűs férfi aki mellett nőnek érezheti magát a nő. e Bár ezt az utolsót nem értem. Egy szó mint száz, nem lesz könnyű dolgom.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#148) rep3at válasza Csoffadalom (#147) üzenetére


rep3at
őstag

A "gazdagság" szerintem nem feltétel, a jól szituáltság viszont általában az, e nélkül nem is lehetsz jelen huzamosabb ideig egy szórakozóhelyen. Amúgy ezalatt én nem a mai (rossz) értelemben vett bulikat, hanem mondjuk egy pubot értek.

Forward thinking. كرر

(#149) Csoffadalom válasza rep3at (#148) üzenetére


Csoffadalom
tag

Manapság a szórakozó helyeken több ezer forintot elkérnek a belépésért és ott van a "dresszkód" meg "face control". Ha ezeknek meg felelek, még nem biztos hogy tudok csajozni is. Mert mi is a mai divat? Az nem elég hogy megszólítom és elkezdünk beszélgetni. Először hívjam meg ilyen-olyan koktélokra és egyebekre. Ha ez megvolt elvileg jöhetne az ismerkedés meg a többi, de én idáig már nem szoktam eljutni. Egyrészt nagyon sajnálok ezer forintnál is többet kifizetni egy olyan piáért amit nem én iszok, és nem is biztos hogy meginnám olyan idétlenül néz ki. Másrészt meg miért fizessek neki bármit is ha épp csak a nevét tudtam meg? Tapasztalatból mondom nekem ez a fajta ismerkedés nem megy. Járok szórakozni más fajta helyekre is, például biliárdozni. Oda eleve nem csajozni megyek hanem csak szórakozni. Persze ott is lehetne csajozni, de általában nagyobb társasággal vannak. Én még sosem láttam olyat hogy 4-5 csaj biliárdozik egyedül, pasik nélkül. Ergo ez is kilőve. Mi marad? Munkahelyen nem keresek barátnőt, mert ugye többet nem lövök házinyúlra. Maradna az internetes tárkeresés, de ez sincs ingyen. Az elmúlt hónapban előfizettem az egyik ilyen oldalra. Szétküldtem 50 üzenetet a nekem tetsző hölgyeknek. Egyetlen egy méltatott válaszra, de csak lerázott mondván törli a regisztrációt mert épp alakul neki egy komoly kapcsolat . 6-7 hölgy olvasatlanul törölte az üzenetem, a többi pedig csak megnézte az adatlapom és nem válaszolt. Vissza jutottunk a kezdetekhez. Azaz marad az álmodozás hogy egyszer talán szerencsém lesz és megadatik majd nekem is a boldog élet valakivel, aki szeret és elfogad ilyennek. Addig meg a kezem és a fantáziám ingyen van.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#150) rep3at válasza Csoffadalom (#149) üzenetére


rep3at
őstag

Ezért írtam hogy nem is a bulihelyekre gondolok, ide én sem ismerkedni járok. Amúgy a közhiedelemmel ellentétben itt is van pár normálisabb csaj, nem mindenki csak meghívatni akarja magát. Én is járok billiárdozni egy kellemesebb pubba, szerintem egy ilyen hely tökéletes az ismerkedésre (bár hozzáteszem, én a billiárd és a haverok miatt járok le, nem ismerkedni), hosszú távon alakulhat valami. Az internetet ilyen szempontból elítélem, erre én sosem tudnám rávenni magam, ez már az utólsó stádium (szerintem).

Forward thinking. كرر

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4 hét...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.