Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4 hét...

Hozzászólások

(#251) tvamos válasza Csoffadalom (#247) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ertem. Nekem nincsenek ilyen elvarasaim mar.
De jobb nekem egyedul...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#252) tvamos válasza subaruwrc (#241) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ja.. felreertettel.
Haverjaim nincsenek.

Egy van, kb. tavaly februarban elhivtam sorozni.
Azota sem jott el. Velem.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#253) subaruwrc válasza tvamos (#252) üzenetére


subaruwrc
félisten

csak önbizalmad nincs :)

(#254) Csoffadalom válasza Vakegérke (#250) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ismersz nem vagyok olyan vad állat. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#255) Vakegérke válasza Csoffadalom (#254) üzenetére


Vakegérke
veterán

Senkit sem ismerünk igazán. :N
Gyanítottam, hogy úgy van, ahogy gondolom, csak egyértelművé akartam másokkal is tetetni a dolgot. ;)

tvamos: Mondd, jó lélek, van egyáltalán öröm az életedben? Meló, meg vegetálás, aztán kész?
Tudsz még örülni valaminek? Látsz is, vagy csak nézel?
A Nap mindig süt, ha nem is látjuk, mert a felhők takarják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#256) tvamos válasza Vakegérke (#255) üzenetére


tvamos
nagyúr

:N
Csak a munka, meg a vegetalas.

Varom, hogy hazamenjek a gyerekhez 1 kicsit.

Igen, tudok orulni, csak nem merek...
Mert az orom utan jon a szomorusag, a fajdalom, meg a szegyen.

Es nincs az a lelki fajdalom, amire van tabletta........

Jaaa.... jut eszembe.... elolvastam a tortenetet:
Vékony Donga és Piros Pozsga
Nagyon aranyos...
Nekem is volt hasonlo, amikor 30 ev utan talalkoztam az ovis szerelmemmel...
Hogyis mondjam... felkavarta az eletem allovizet.
Neki koszonhetem azt is, hogy legalabb a munkaban leptem.
De mocsok nehez megallni, hogy ne hivogassam minden reggel!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#257) Vakegérke válasza tvamos (#256) üzenetére


Vakegérke
veterán

Padig örülnöd is kéne, nem gondolod? Nem merni, hanem engedni kell. Oldja a feszültséget, enyhíti a bánatot, elűzi a szomorúságot. :K

Szégyent is említettél. Van rá ok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#258) tvamos válasza Vakegérke (#257) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szegyelni mindenkinek van mit.

Szarul viselkedtem a felesegemmel, es meg eszre sem vettem.
Megutalt ezert, pedig egy kedves, aranyos no!
(Nem akarom azt mondani, hogy o tokeletes, es nincsenek hibai!)
Sokat bantottam, mint minket, a testvereimmel, az edesanyam.
Es eszre sem vettem. Es senki nem segitett, hogy eszrevegyem.

Ezert most nem vagyok a kisfiammal.
Szebb eletet kellett volna neki kapnia, mint amilyen az enyem volt!
Anya, apa, szeretet... ezt erdemelne az osszes ki mocsok!
Nem azt, hogy mindig az egyik banatos szulovel legyen.
Nem is ertheti meg ezt o. Csak rossz neki!

Hat, fokent ezert.

Nem, nem vagyok jo lelek!!! :(

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#259) Csoffadalom válasza tvamos (#256) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én megálltam és állom is gond nélkül. Az elmúlt tízen valahány évben összesen ha 2x kerestem én. Mindig ő zaklat én meg egy idő után meg unom a szövegét és elzavarom. Eltelik pár év és megint zaklat, vagyis mostanában még az egy évet sem várja meg. Pláne most hogy a férjre félre kúrt. Orrba szájba hirdeti magát minden hol, csöcs kipakolva, idióta pózban mint egy tini. Nem kéne annyit hazudni és mellé beszélni és vissza kaphatna. De úgy fest erre képtelen. Akkor meg rohadjon meg egyedül.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#260) Vakegérke válasza tvamos (#258) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy nem volt egyetlen barátod sem.
Tudod, ha én az lettem volna, és tudok a dologról, levágtam volna egy hegyi beszédet, szelíden rávezettelek volna a helyes útra. Ha még ez sem lett volna elég, kaptál volna két pofont tőlem, és rád olvastam volna bűneid.
Vagy megértetted volna, vagy már nem lennénk barátok.

Mondd, van valami akadálya, hogy újra együtt legyetek, mint család?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#261) Csoffadalom válasza tvamos (#258) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem jól teszed ha magad marcangolod. Ez csak még lejjebb visz a depibe. Ez a múlt, már megtörtént nem tudod megváltoztatni. Inkább arra figyelj hogy tudsz a jövőben jó apja lenni a gyerekednek és arra törekedni. Szerintem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#262) Vakegérke válasza Csoffadalom (#261) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#263) tvamos válasza Vakegérke (#260) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az, hogy a felesegem nem akarja. Marmint engem nem akar.
En meg ugysem tudnam elviselni a tarsas maganyt. Azt, meg a gyerek kedveert sem tudnam csinalni, hogy en otthon vigyazok a gyerekre, amig o elmegy a barataival bulizni. Rajtam meg atnez... Igy is szarul esik, hogy megveszem a hazat, (meg mindig azt torlesztem,) a kocsit, fizettem amikor suliba jart, meg ilyesmi, ot meg mas pasikkal latom a facebookon. Addig eljutottam, hogy nem szolok mar semmit, nem is gondolom, hogy rosszul teszi, csak megis rossz erzes.
Es a tobbi... es a tobbi...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#264) Csoffadalom válasza tvamos (#263) üzenetére


Csoffadalom
tag

Akkor meg hagyni kell a faszba. Lényegében magad teszed tönkre ha ezeket szó nélkül eltűröd. El kell válni és új életet kell kezdeni. Menjen isten hírével ahová akar azt annyi. tudom ez kegyetlenül hangzik, de ezt kell tenned különben nem csak anyagilag mész tönkre hanem lelkileg is. Kár hogy legalább egy ember nincs a közeledbe hogy kibeszélhesd ezt a sok szart magadból. Mellesleg undorító amit csinál. Ne hagyd magad tönkre tenni teljesen.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#265) Vakegérke válasza tvamos (#263) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szép csöndben megjegyezném, hogy történeted némileg párhuzamos ezzel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) tvamos válasza Csoffadalom (#264) üzenetére


tvamos
nagyúr

Felre ertesz!
O nem kihasznal, csak hagyja, hogy megtortenjenek ezek a dolgok. O ezt latta otthon. Ovele mindig csak megtortennek ezek a dolgok.
Ne iteld el, o nem rossz ember!
Pl:
A hazat kifizetem, mert nem akarom, hogy hazakoltozzon a szuleihez. Az nem lenne jo, az annya nem az az ember, akinek egyutt kene elnie a fiammal.
Ha nem veszek nekik kocsit, nincs mivel orvoshoz hordani a fiam, aki beteg, kell neki a kezeles. Persze a TB nem fizet loszart se. Max. pszichotikumokat fizetne, amitol meg zombi lenne. Megszakadna a szivem... a

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#267) tvamos válasza Vakegérke (#265) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hmm... nemileg hasonlo.
En sosem csaltam meg ot, azota sem. Fizikai ertelemben semmi keppen.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#268) Vakegérke válasza tvamos (#267) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondtam, hogy némileg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#269) Csoffadalom válasza tvamos (#266) üzenetére


Csoffadalom
tag

Egy szóval sem mondtam hogy ki használ. De akkor se hagyd magad. Nem szabad, se magad miatt se a gyerek miatt.

Vakegérke. Szerintem meg megérdemli a pasas. Magának csinálta a szart. Ha valaki ennyire hülye az megérdemli a sorsát.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#270) tvamos válasza Csoffadalom (#269) üzenetére


tvamos
nagyúr

:( En nem hiszem, hogy igy lenne! :(
A gyerek meg semmikeppen sem!

Marmint egyik gyerek sem!
Se a pasase, se az enyem!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#271) Csoffadalom válasza tvamos (#270) üzenetére


Csoffadalom
tag

Alapvetően különbözik a történetetek. A te házasságod szimplán tönkre ment, az övét maga cseszte el.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#272) tvamos válasza Csoffadalom (#271) üzenetére


tvamos
nagyúr

Engem mar csak az erdekel, hogy ne fajjon!
Mar lassan az sem erdekel, hogy hogyan oldom meg... cak legyen valami!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#273) Csoffadalom válasza tvamos (#272) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tudom rohadt nehéz elviselni. De lesz ez még így sem, csak tudni kell kivárni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#274) tvamos válasza Csoffadalom (#273) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ne legyen rosszabb! Azt mar tenyleg nem tudnam elviselni!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#275) tvamos válasza subaruwrc (#233) üzenetére


tvamos
nagyúr

En szeretek kondizni, ujra is kezdtem.
2 kovetkezmenye lett 2 ev alatt:
- meg kellett muteni a terdemet, mert szethajtottam
- annyira hianyzott a szerelem mechanikus resze...
ugyhogy abbahagytam!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#276) Csoffadalom válasza tvamos (#274) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ki tudja hogy lesz? Lehet jobb, lehet rosszabb, majd akkor ott tudni fogod.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#277) tvamos válasza Csoffadalom (#276) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ennel ne legyen! Egesz marciusban nem lattam a fiam...
:(

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#278) Csoffadalom válasza tvamos (#277) üzenetére


Csoffadalom
tag

Reménykedj hogy nem lesz rosszabb. Vedd tudomásul, vannak dolgok amik felett nincs hatalmad. Ez is olyan. Nézd, én azt mondom ha szereted a nejed akkor el kell engedd. Nem tehetsz mást. Tudom kurva szar ezt így kimondani, de ez van. Borzasztó nehéz ezt ép ésszel kibírni de ki kell! Ha kell gugolva, össze szorított foggal de bírni kell. Néha mindent le kell rombolni hogy újra építhesd. Tudom szar szövegek ezek de ez tényleg így van. Van egy gyereked, ha másért nem hát miatta bírd ki. Azért hogy lásd felnőni, hogy családot alapít.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#279) Csoffadalom válasza Csoffadalom (#278) üzenetére


Csoffadalom
tag

Általában nem érdekel mások baja mert elvagyok a saját problémáimmal. De ez tavaly óta megváltozott. Érdekelni kezdtek az ilyen sztorik és ha tudok segítek. Próbálok tanácsot adni, lelket önteni az emberekbe. Ez utóbbi régebben is jól ment, szóval van tapasztalatom benne. Tavaly ugyebár borzalmas sokk ért és mélyen magamba zuhantam. A elme olyan helyein voltam, amikről fingom se volt soha. Olyan mélyen zuhantam magamba hogy azt hittem nincs visszaút. Megküzdöttem a démonaimmal, a lidérceimmel, minden ilyen szörnnyel. Sokáig tartott és kemény volt, de itt vagyok!!! Élek. Hogy minek vagy kinek azt még nem tudom, de élek. Most keresem a helyem a világban. Nem nagy előre lépés, de a mélyből már kijutottam. Hidd el, ha ezt kibírod és túléled, ezután jöhet bármi! Ilyen dolgok csak egyszer történek az emberrel. Ha ezt túléled és ember maradsz, megkapod a jutalmat érte. Legalább is én ebben hiszek. Tudom szar duma. Csak próbálok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#280) tvamos válasza Csoffadalom (#278) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat... ez tenyleg eleg kozhelyesen hangzik, es nemis nagyon hasznalt. Mar ne sertodj meg, nem bantasbol mondom. Az utobbi 30 evben asszem, 4x talalkoztam az apammal. Utoljara az eskuvomon, ami 99-ben volt. Szoval, az en fiam is kibirna nelkulem, es lehet, jobb is lenne neki, ha nem bankodna, fajna a szive miattam. Nekem egy toredek masodpercre sem hianyzott az edesapam, ebben az utolso ropke 3 evtizedben. Csak ugy irom!..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#281) Csoffadalom válasza tvamos (#280) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tudom nem sokat ér meg segít, de legalább próbálkozom. :)

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#282) gzbotii


gzbotii
veterán

Elolvastam. Hosszu volt :)

Az biztos, nem szulettel szerencses csillagzat alatt :( ezt is olvastam volt, ez sem egy vidam tortenet :(

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#283) Csoffadalom válasza gzbotii (#282) üzenetére


Csoffadalom
tag

Egyik sem az. És van még jó pár. A következőt már írom.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#284) Vakegérke válasza Csoffadalom (#283) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A következőt már írom."

Ez jó hír.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#285) gzbotii válasza Vakegérke (#284) üzenetére


gzbotii
veterán

Az nem, hogy van forrasanyag :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#286) Vakegérke válasza gzbotii (#285) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az tényleg nem. :(

Az viszont annál inkább, hogy Csoffadalom ráérzett az írás ízére. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#287) Csoffadalom válasza Vakegérke (#286) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát mivel továbbra sincs munkám, jobb híján írok. :D Sztori meg van bőven.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#288) Vakegérke válasza Csoffadalom (#287) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én pedig úgy gondolom, hogy ráéreztél az írás ízére. Írni fogsz, mert gondolatokat, érzelmeket megosztani jó.
Új meló akad? Az is jó téma. Kezdeti botladozások, beilleszkedés, bármi. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#289) Csoffadalom válasza Vakegérke (#288) üzenetére


Csoffadalom
tag

A cola óta semmi, A munkanélküli meg nem sokára lejár. Muszáj lenne találni valamit.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#290) Vakegérke válasza Csoffadalom (#289) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudok egy jó kis helyet, a 68-as busz ott tesz le. Tauril. :D

Bocs a gonoszkodásért. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#291) Csoffadalom válasza Vakegérke (#290) üzenetére


Csoffadalom
tag

:Y :Y :Y :W

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#292) tvamos válasza Csoffadalom (#287) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem nin s sok sztorim, majd olvasgatok.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#293) Csoffadalom válasza tvamos (#292) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én meg majd írok. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#294) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én meg jól beszólogatok. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#295) Csoffadalom válasza Vakegérke (#294) üzenetére


Csoffadalom
tag

:Y

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#296) Expulso


Expulso
tag

'..vagy csak nagyon rafinált játékos, aki a vélt, vagy valós sérelmeiért áll bosszút a férfiakon. Csak az a baj, hogy olyanokat is megbánt ezzel, akik tényleg nem ezt érdemlik.'

én ezzel a verzióval küldtem is volna jó messzire az első hét után.

annak a lánynak komoly gondjai voltak/vannak a fejében és a szívében is.

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#297) Csoffadalom válasza Expulso (#296) üzenetére


Csoffadalom
tag

A barátos női kioktatták hogy csak és kizárólag pénzes pasival kezdjen. Azt használja ki ameddig tudja majd dobja és keressen másikat. És kezdődik előröl az egész. Esetleg ha ez nem igaz akkor csak bosszút áll minden pasin. Vagy mind a kettő igaz, nem tudom. Az biztos hogy az albérlet meg az új cuccai nincsenek ingyé.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#298) Vakegérke válasza Csoffadalom (#297) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A barátos női kioktatták hogy csak és kizárólag pénzes pasival kezdjen."

Rólad tudhatta, hogy nem tartozol a lóvés kategóriába...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#299) Csoffadalom válasza Vakegérke (#298) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem nem. Azt tudta hogy nála biztos jobban keresek. Arra hogy mennyire csóró vagyok az első randin rájött. Szerinted miért akart szakítani 2 nappal utána, aztán meg hirtelen csak szex kapcsolatot akart? Mert csóró vagyok. Meg nem akartam elköltözni itthonról. Ha nem lenne ennyi tartozásom és hajlandó lettem volna elköltözni tuti máshogy alakul a sztori. Tudod a költözés azért fontos hogy fizesse valaki az albérletet mert ö nem tudná. Meg az új ruháit, a kis kutyuskáját stb stb. Más alkalmasabb volt erre a célra.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4 hét...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.