Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tDr1v3r válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mi 3-ra és 4-re fél éve is megvan már hogy van... hetente jönnek frissítések új funkciókkal, zöme mondjuk hiánypótlás mert kicsit vágottan jött ki elsőre a MIUI 6 de szoktak vadiúj funkciókat is hozzáadni.

Mi 2-re is van már 4.4.4, MIUI 6-al. Sőt, Lollipop talán még a Nexusok előtt volt rá portként...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#52) Cyberpunk válasza tDr1v3r (#51) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor jó, mert rémlett még, hogy nagy nyafogás volt a frissítések miatt. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#53) Tomi_Ohl válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Már ne haragudj, de itt van a kezemben egy Mi3, nyáron vettem, már akkortól bugmentes 4.4.4-gyel.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#54) s4tch válasza Tomi_Ohl (#47) üzenetére


s4tch
veterán

Tegyük. :) Ettől még folyamatosan komoly csúszásban vannak, és gyakorlatilag képtelenek tartani a frissítési ütemtervüket. A kérdés nem az, hogy frissül-e, hanem az, hogy mikor. Nekem úgy tűnik, lassan eléri őket a nagyvállalat-szindróma, ami hirtelen növekedést produkáló cégeknél gyakran gondot okoz. Ez egy tipikus menedzsment feladat, semmi garancia rá, hogy megoldják.

(#49) Cyberpunk: persze, elég régen. A Mi2 nincs elfelejtve, van rá heti frissítésű, MIUI6 developer rom, és már régen kint a forráskód, hivatalos CM11 telefonról van szó. Összességében nem nagy a baj, működnek a kütyük, nem bughalmaz a telefonok szoftvere (tabletet szándékosan nem említek ;] ), haladnak is a srácok, de az látszik, hogy nehezen birkóznak meg a helyzettel. Tavaly ilyenkor asszem 2 készülékük volt (Mi2 és a frissen bemutatott Mi3), esetleg a Honmival együtt 3, ehhez képest most őrült nagy a paletta.

(#55) Blyan válasza tDr1v3r (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Mipad, Mi4, MiBox és itt a legújabb, a sziamiau laptop. Alig tűnnek valami másnak. :) :D A "MiKeynote-okról nem is beszélve" ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#56) basaja


basaja
senior tag

Nem utolsó sorban a Xiaomi Piston 2 egy nagyon jó árú,hihetetlen szèp hangzásvilágú fülhallgató,amivel rengeteg díjjat nyertek ès bizony odacsap sok,magasra pozicionált,nagy nevű "kollègájának"...:C

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#57) Maximum1


Maximum1
őstag

Ennek eladás szaga van.
Ki a vevő? Lenovo?

(#58) Pearce válasza Blyan (#55) üzenetére


Pearce
aktív tag

Na ezaz, az egész, még a csávó keynote-os megjelenése is tisztán Jobs.
Aztán lehet itt jönni, hogy hát ez Kínában egyfajta tisztelgés, ja persze...én is mondhatom, hogy nem elloptam azt a mobilt, csak kölcsönvettem.
Másolni a legegyszerűbb, ahhoz nem kell ész.

[ Szerkesztve ]

(#59) Blyan válasza basaja (#56) üzenetére


Blyan
félisten

NA igen, erre be is akarok vizetni. Az ára nagyon baráti és mindenki dicséri. Ahogy a Powerbankokat is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60) RetepNyaraB válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Most mi faj? Az, hogy jobb a gep a Samunal (amely ceg gyakorlatilag a mindenkori zaszloshajobol es az öt kiszolgalo fejöstehen közönsegböl all), vagy az, hogy feleannyiert teszi ezt? :U

Elegge elavult nezet a kinaiakat szidni az elefantcsonttorony europabol, miközben szepen elhuznak minden tekintetben. Nincs sziamiau gepem, meg masik atomerömü sem, mert masra költöm a penzt. De hivatalos cian 11-gyel a fedelzeten komolyan megfontolnam, ha kellene.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#61) syl5


syl5
őstag

Háát, nem tudom.
Én egészen idáig nagyon meg voltam őrülve a MIUI-ért.
Optimus 2x-en használtam V2.3-at kb 3 évig. Jó volt. Jó volt az üzemidő, használható telefont varázsolt a pocsék 2x-ből, nagyon sokáig minden játékot gond nélkül vitt.
Most azonban nagyot csalódtam a V5-ben Nexus 5-ön. Egyszerűen nem volt olyan jó használni a V5-öt a google referncia telefonon. Nagyon nagyon erőltetve van a Xiaomi account, jóformán csoda hogy nincs letiltva a romból a google alkalmazások, mindamellett, hogy az egész a google android-ján alapszik.
Az egész ugye a nexusokra rom főzésből indult ki, kicsit fura az is hogy a v6 sincs még nexus-ra. Jó persze, most már van saját termék vonal, de az egészet a kuglinak köszönhetik.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#62) basaja válasza Blyan (#59) üzenetére


basaja
senior tag

Nagyon jó!Csak ajánlani tudom :)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#63) tDr1v3r válasza Blyan (#55) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a notebook fake.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#64) Weeman1 válasza #79335424 (#44) üzenetére


Weeman1
veterán

:DDD

Xiaomi 11T Pro

(#65) RetepNyaraB válasza syl5 (#61) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

pl kihajitod a francba a miau launchert OS-t es felraksz egy normalis, nem a csilivilire epülöt. Ha mar fözögetes...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#66) s4tch válasza syl5 (#61) üzenetére


s4tch
veterán

A Xiaomi hivatalosan csak egyes ázsiai piacokon van jelen, indokolt, hogy legyártsák a saját google alternatíváikat (pl. drive helyett micloud). Ezeket simán ki lehet gyomlálni a telefonból, akár úgy, hogy "könnyített" ROM-ot telepít az ember, akár egy megfelelő szkripttel cwm-en keresztül, akár kézzel. Ennél még csak melósabb telefonjaim voltak, pl. a touchwiz és a Sony felülete is jobban tele van szemetelve, mint a MIUI.

(#67) Pttypang


Pttypang
veterán

Vegre tudom, hogy kell rendesen kiejteni. Tudtam en, hogy a sziamiau nem igazan stimmel :DDD

Everybody lies.

(#68) Garada


Garada
őstag

Akit komolyan érdekel a márka annak itt a helye.Úgy gondoltam itt az ideje, hogy egységesen egy helyre gyűljön az akit csak érdekel a márka jövője.

(#69) #65577472 válasza Garada (#68) üzenetére


#65577472
törölt tag

"kizárólag csúcskategóriás telefonokban utaznak"

Ez komoly? :) A Redmi vonal nem annyira csúcskategória

(#70) Garada válasza #65577472 (#69) üzenetére


Garada
őstag

Valóban némi túlzást azért ejtettem, de szerintem jobb egy egységes helyen összegyűlni nemde? :D

(#71) Tomi_Ohl válasza Pearce (#58) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A kínaiaknak megtiszteltetés, ha lemásolják őket, mert ugye csak jót szokás másolni. Azt hiszik, ezzel mi is így vagyunk, azért másolják minden gyártó jobbnál jobb megoldásait. Aztán csodálkoznak, hogy ahelyett, hogy kifejeznénk megtiszteltetésünket, inkább szidjuk őket :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#72) #65577472 válasza Garada (#70) üzenetére


#65577472
törölt tag

Hát nem tudom, szerintem jobb, ha helyes infókat írsz bele :)

(#73) Dominó85


Dominó85
veterán

Mások sikerére mennyi irigy fórumozó gyűlt itt össze. Most komolyan, miért fáj, hogy nem Szoni, Szamszung, hanem Számi. Tényleg... Olyan (és most tessék figyelni) SZOKATLANUL hangzik. Egy időnek el kell tellnie ahhoz az embereknél, hogy valami újat is közel ugyan olyan megszokottnak érezzük. Okoskodás helyett inkább ebbe kellene belegondolni.

Sokan itt úgy szidják a Xiaomi márkát, hogy élőben még egy terméket sem próbáltak ki. Napi használatban van nálam egy Xiaomi Hongmi MTK, egy MiBox Pro II, egy Mi Key. De azon kevés szerencsés ember közé tartozok, aki élőben, működés közben láthattott egy Mi TV-t. Ha egyszer jó állásom lesz (az akkori gen.) TV-jükre vevő leszek. Valamint volt a kezemben Mi2S, Redmi Note MTK.

* Péter - 06302461862 *

(#74) Garada válasza #65577472 (#72) üzenetére


Garada
őstag

Kövezzetek meg, elhamarkodott döntés. :R

(#75) Pttypang válasza Dominó85 (#73) üzenetére


Pttypang
veterán

A lenyeg, hogy atlatod a dolgot. :U

Everybody lies.

(#76) Dominó85 válasza Pttypang (#75) üzenetére


Dominó85
veterán

És ez miből jött neked? :U

* Péter - 06302461862 *

(#77) dabadab válasza Peat;) (#48) üzenetére


dabadab
titán

"Kérdés kik értékelték ennyire"

Ezt kar volt offba rakni, tulajdonkeppen az egesz tema egyetlen igazan ontopik kerdese ez.

DRM is theft

(#78) Maximum1 válasza Dominó85 (#73) üzenetére


Maximum1
őstag

Nincs MiBand-od?! :Y

(#79) Wapmester válasza monti0222w (#2) üzenetére


Wapmester
senior tag

szerintem csak szerencsén múlt és a sok reklámon, hogy sikeressé válljon, jó nem mondom hogy rossz, de tényleg a csapból is a xiaomi hírek folynak, nem csoda ,hogy foglalkoznak vele az emberek,az ár, meg a jó teló a sok kínai nyomott árú cucc mellett nem igazán vált volna sikeressé, ha nem tolják a marketinget :D

(#80) #65577472 válasza Wapmester (#79) üzenetére


#65577472
törölt tag

Többet ma már ne igyál

(#81) Pttypang válasza Dominó85 (#76) üzenetére


Pttypang
veterán

A problema eppen az, hogy nem ez jott le.

Everybody lies.

(#82) mumk1 válasza #65577472 (#46) üzenetére


mumk1
addikt

Egész pontosan 205 millió dollárért vásárolt 1,3 százalékos tulajdonrészt a Midea-ba.
Ha jól tévedek, a Midea kb. az ötödik legnagyobb cég Kínába és szintén teljesen magántulajdonban van.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#83) Wapmester válasza #65577472 (#80) üzenetére


Wapmester
senior tag

te meg töröld ki a csipát a szemeidből

(#84) HarleyCustom válasza Wapmester (#79) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Aha....ja....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#85) Wapmester válasza HarleyCustom (#84) üzenetére


Wapmester
senior tag

szerinted érdekelt volna kínán kívül valakit ez a szalámi telefon, ha nem tolják a sok eladási statisztikát, meg híreket az arcodba?

(#86) FodZilla


FodZilla
csendes tag

Megérdemlik.

(#85) Wapmester : A Xiaomi az egyetlen cég, aki nem költ (minimálisan, szinte semmit) reklámra. Nehogy már az ő hibájuk legyen, hogy kurva jó terméket csinálnak kurva olcsón, azért mindenki velük foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

(#87) Pttypang válasza Wapmester (#85) üzenetére


Pttypang
veterán

A marketing koltsegek azert nem samsung meretuek :)

(#88) Jerusalem
Errol beszelgess el egy programozoval ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#88) HarleyCustom válasza Wapmester (#85) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Figyu...
A "HA" és a "VOLNA" szavakkal tűzdelt mondatok teljesen feleslegesek az életben.A semmiről szólnak.
Szerintem. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#89) Tomi_Ohl válasza Pttypang (#87) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem, mert csak a neten reklámozzák magukat :)
A másik meg a MIUI ami elég híres lett, így terjedt a neve a ROMozók közt is

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#90) tDr1v3r válasza Wapmester (#85) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen.

Magas paciról meg illene leszállni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#91) Wapmester válasza FodZilla (#86) üzenetére


Wapmester
senior tag

nem tudom miért vannak ennyit akkor a tech hírekben :F

(#89) Tomi_Ohl : úgy néz ki neki a netes reklám az nem reklám :DDD szerintem sok ember még nem is hallott erről a márkáról akármilyen frankó is :D

[ Szerkesztve ]

(#92) #65577472 válasza mumk1 (#82) üzenetére


#65577472
törölt tag

Így van, 55 millió részvényt vásároltak összesen. A hírek szerint az "intelligens otthon" projektre akarnak fókuszálni, tehát nem hagyományos gépekről van szó, hanem okosmosógépről és társairól

(#93) FodZilla válasza Wapmester (#91) üzenetére


FodZilla
csendes tag

Mondjuk mert eladják a készülékeik saját magukat? Képzeld el, nem fizet senki se az Itcafe-nak, se az Indexnek, se a Hwsw-nek se senkinek a hírekért.

(#94) Wapmester válasza FodZilla (#93) üzenetére


Wapmester
senior tag

hát persze :K :))

(#95) b.kov


b.kov
senior tag

Eléggé oda tud pörkölni ár/érték arányban a többi gyártó telefonjainak :) Nincs az az érzésem, mikor bemegyek egy szolgáltatóhoz telefonokat nyomkorászni, hogy fú ez de jobban kéne :DD Nagyon megvagyok elégedve mind az MIUI-val, mind a készülékkel :C Aki pedig a brand miatt vesz telefont, hát vegye. :U

[ Szerkesztve ]

(#96) Mooka-Miki válasza vhw (#23) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

(#97) Tomi_Ohl válasza Mooka-Miki (#96) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

:DD

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#98) Sinesol


Sinesol
veterán

Az eddigi kommentekből az jön le hogy sok itt az önigazolást kereső ember, akit jól lehuztak a "nagy nevű" cégek, aztán most probaljak megmagyarazni hogy milyen szar az ha felennyi penzböl jobbat is kaphatsz mint ami nekik jutott.

A név meg miert gáz, miert jobb a szoni vagy szamszung mint a szaomi?
Btw, engem total nem erdekelne amugysem a nev kiterdekel, nem nézegetem sosem a márkajelzést.

Bár mindez engem nem érint, sose vennék androidos telót, de azért gratula jó úton halad ez a fiatal kinai cég. Az meg hogy segiti öket az állam, kit érdekel..a koreaiakat is ugyanugy nyomják államilag. Amugy meg szerintem egy telot azert vesz az ember hogy hasznalja, kit erdekel hogy milyen élete volt a gyárban, vagy ki gyártotta.

Megnézem kb mit írnak róla a teszteken, milyen az anyagminöseg, garancia, ha minden oké felőlem a tutajokon is ácsolhatják a maláj *****-ák.

[ Szerkesztve ]

(#99) Pttypang válasza Sinesol (#98) üzenetére


Pttypang
veterán

Itt nem az a problema, hogy felaron kapod, hanem az, hogy miert kapod felaron.

Everybody lies.

(#100) HarleyCustom válasza Pttypang (#99) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na miért?Kiváncsi vagyok. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.