Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wapmester


Wapmester
senior tag

beteges neve van :D azért szerintem kicsit eltúlozzák ezt, nagy a reklám a márka körül

(#2) monti0222w válasza Wapmester (#1) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem éppen, teljesen megérdemelt a teljesítményük után!

(#3) Blyan


Blyan
félisten

Kicsit túllihegik ezt a sziamiaut.Kb a csapból is ez folyik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Forestal


Forestal
tag

Biztos ezek a kütyük is tele vannak gyárilag telepített kémprogrammal... :U

[ Szerkesztve ]

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#5) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Ejtsd: szajomi. ;)

Wapmester: akar reklam akar nem, megerdemlik.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes, ahhoz képest, h alig van hasznuk egy-egy telón... :U

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#7) Paul119 válasza Blyan (#3) üzenetére


Paul119
addikt

sonyt meg nem volt nagy kunszt lekorozni:D
nokia meg most network infrastructure only, majd szepen lassan ok is emelnek az arakon es aztan lesz mas ceg aki tesz hasonlo jo par szazas ajanlatot
pusszycat: kinai allam nem kicsit tolja oket penzel :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8) vhw


vhw
addikt

Mármint a Sony mobilos részlegétől ér többet?
Vagy úgy en bloc?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9) Flind válasza Forestal (#4) üzenetére


Flind
senior tag

Igen, ezeken is Android van. :DDD
Komolyan, miért ilyen paranoiás mindenki? Ha valamelyik cég lopja az adataidat az inkább a Google mint a Xiaomi, de engem pont nem érdekel.

(#10) pepe091 válasza vhw (#8) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én is ezen gondolkozom, mert azért a Sonynak rengeteg egyéb más projektje is van. De szerintem az egész brand-re értik.

(#5) wertigo1984

Nincs benne j hang. :)

(#11) Vincent45


Vincent45
tag

Én részemről sok sikert kívánok nekik. Terjeszkedjenek csak minél több országban legalább letörik a sok beképzelt cég szarvát ;] Egy Mi4-esem van és nagyon meg vagyok vele elégedve. :C

(#12) Föcsök válasza Flind (#9) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Mert nem akarják elismerni egy kínai cég sikerét. Akár rövid akár hosszú távú lesz kit érdekel. Ha 2 év múlva sehol nem lesznek is, legalább nekem már van egy jó mobilom tőlük, amit 2-3 év múlva ugyanúgy egy ilyen kaliberű cég akkori modelljére fogok cserélni. Megfizethető és teljesítményben ott vannak, meg nagyon sokat szarrá is aláznak. Az a nüansznyi különbség meg ha valakinek annyit számít, vagy presztízskérdést csinál abból hogy most neki milyen logó van a mobilján hát hajrá fizessen többszörös árat érte, pláne ha a pénztárcája megengedi.

@őúáű: nekem "csak" egy Redmi note-om ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) Vincent45 válasza Föcsök (#12) üzenetére


Vincent45
tag

Ennyi :K

(#14) Воланд válasza vhw (#8) üzenetére


Воланд
titán

az egesztol. a sony piaci erteke valahol 24 milliard dollar korul van. ez a kinai apple koppintas meg fel van fujva.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Blyan válasza Воланд (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Az van felfújva, hogy koppintás, vagy önmagában az egész cég, úgy ahogy van? ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) Воланд válasza Blyan (#15) üzenetére


Воланд
titán

az egesz ceg. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) vhw válasza Воланд (#14) üzenetére


vhw
addikt

Az igen... a Sony telefonstul, tv-stül, PS, fényképezőgép, audio - elektronika + a zene, film részleg így egyben kevesebbet ér, mint a kínai?

Csak mobillal foglalkozik ez a Xiaomi vagy van más is?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18) tDr1v3r válasza Воланд (#14) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mondjuk a MiPad-en és a Mi 4-en kívül nincs sok Apple koppintásuk...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19) tjb007 válasza vhw (#17) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van más is (TV, notebook ?, tablet, hálózati eszközök, médialejátszó stb.), nem csak mobillal foglalkoznak.

(#20) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Xiaomi=little rice

Szerencsére nem az egész Sony Corporation-nél értékesebb, csak a mobilos részlegnél (pár éve a teljes Sony bevétel 70 milliárd körül volt, ha jól rémlik).

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#21) Bass


Bass
addikt

Akar koppintas akar nem (mindenre ra lehet fogni hogy alma ) :-) en szeretem a redmi 1s-t jo telo lett es a miui mar csak hab a tortan :-)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#22) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Azért ezek a cégértékek elég megfoghatatlan dolgok, tudtommal ebbe nem csak a valós anyagi eszközök vannak benne, hanem a brand, fejlődési potenciál értéke is.

Laci

(#23) vhw válasza csasaKKP (#20) üzenetére


vhw
addikt

Ki az a corporation?

De egyéként ennyire voltam kíváncsi :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24) Flind válasza csasaKKP (#20) üzenetére


Flind
senior tag

Bevétel ≠ Brand érték.

(#25) callmeakos


callmeakos
veterán

Elég kemény teljedítmény ez szó mi azó. :D

All→M8

(#26) csasaKKP válasza Flind (#24) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, általában Brand érték > éves bevétel, nem?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#27) Воланд válasza csasaKKP (#20) üzenetére


Воланд
titán

pedig de.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) pepe091 válasza callmeakos (#25) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

;]

(#29) Sirandrish válasza pepe091 (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a kuta eddig pöfe volt :DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) csasaKKP válasza Воланд (#27) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Az egész cégnél (filmstúdióstul, szórakoztatóelektronikai részlegestü, bankostul, stb.) értékesebb Brand a Xiaomi? Egy világ omlott össze bennem :)

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#31) Weeman1


Weeman1
veterán

Jól csinálják. :)

Xiaomi 11T Pro

(#32) Воланд válasza csasaKKP (#30) üzenetére


Воланд
titán

igazabol ez akkor derulne ki, hogy ha kikerulne a tozsdere. ami nem fog megtortenni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) csasaKKP válasza Воланд (#32) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Értem, köszi a korrigálást! :) Offba: Miért nem kerülhet ki a tőzsdére? :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#34) Silentfrog


Silentfrog
veterán

De jó,sosem tudtam, hogy hogy kell kiejteni a nevét. Írva láttam ezerszer,kiejtve még sosem! :P

(#35) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szép eredmény!

(#36) Luck Dragon válasza pusszycat (#6) üzenetére

De látod még is bejött nekik ;)

Maga cikkhez
Én kíváncsi vagyok mennyit kell várnunk ahhoz hogy kis hazánkban szolgáltatoknál megjelenjen. Mert ha bekerül akkor jön is a "nagy kérdés" vajon milyen árral fog bekerülni az árlistába? De van egy érzésem hogy itt már nem lesz olyan kedvező árú, ami a többi országban nagy sikert aratott. :N

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) csasaKKP válasza Silentfrog (#34) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én mindig "kicsirizsnek" mondom. ;]

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#38) tjb007 válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sokat, nagyon sokat, vagy még annál is többet, mert jelenleg nem úgy néz ki, hogy ez bármikor is bekövetkezne.

(#39) Luck Dragon válasza tjb007 (#38) üzenetére

Hát ez nem jó hír, de azért köszönöm a tájékoztatást.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) Воланд válasza csasaKKP (#33) üzenetére


Воланд
titán

kikerulni kikerulhet, de en kizartnak tartom, hogy peldaul haromhavonta auditalt penzugyi jelentest tegyenek kozze.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Nekem tetszik a gyártó de hát ez a név ...

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#42) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jól megy a szekér, de mint ha megálltak volna a MIUI fejlesztésével. Vagy is le vannak maradva.
Amúgy azt híresztelik lesz Xiaomi laptop is, feltörnek mint a forrásvíz, avagy a kínaiak már a spájzban vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) Tomi_Ohl válasza csasaKKP (#20) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Magyarul állítólag köles.

tDr1v3r +1, a Mi3 inkább a Nokia N9-re hajaz.

Cikkhez: ez most meglepett. Bár várható volt.

Cyberpunk miért is?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#44) #79335424 válasza boratsagdiy (#41) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, a telók jók lennének, de a név nagyon gáz. Sose vennék ilyen nevű telót. Ezért inkább egy hangzatosabb nevű cég termékét választottam (lásd az aláírásomban). :D

(#45) s4tch válasza Cyberpunk (#42) üzenetére


s4tch
veterán

A MIUI és az android főverziók sosem mozogtak együtt. Akinek Nexus kell a leggyorsabb frissítésekkel, vegyen azt. A MIUI fejlesztése nem állt le, a developer ROM-ok érkeznek minden pénteken, szépen bővítgetik a funkciókat, nincs ezzel nagy gond.

Amivel gond van, az az, hogy a Redmi 1S-re és a Hongmira nem tudják tartani az ígéreteket: mindkettőre régen MIUI6 kéne, hogy legyen, de nincs. A kernel forráskódokat a GPL alapján már régen közzé kellett volna tenniük, de folyamatosan húzzák az időt.

Nem egy szimpatikus cég, viszont az itthon lévő telefonok (Hongmi, Mi3) árukhoz képest qrvajók.

(#46) #65577472 válasza Cyberpunk (#42) üzenetére


#65577472
törölt tag

Sőt lesz Xiaomi klíma, mosógép, meg mindenféle háztartási gép is a jövőben, nemrég bevásárolták magukat a Midea-hoz

(#47) Tomi_Ohl válasza s4tch (#45) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Azért tegyük hozzá, hogy a RedMi 1S kernel forráskódja holnap jön, és elvileg Q1-ben minden telefonjuk (M1-et kivéve) frissül MIUI 6-ra, Mi2/Mi3/Mi4/Redmi 1S Lollipopra is.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#48) Peat;)


Peat;)
veterán

Kérdés kik értékelték ennyire, a kínai vállalatoknál megszokott dolog hogy ilyen híreket terjesszenek magukról, esetleg akkor is ha egy valóban független nem kínai társaság csak fele ennyire értékelné őket..nem mint ha az kevés lenne, csak ilyenkor sosem tudni a pontos számot ilyen feltörekvő márkáknál többek között a fiatalság okozta veszélyzónák miatt.

(#49) Cyberpunk válasza s4tch (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már egy ideje nem követem, de van már működő, nem béta 4.4.4 ROM? :D Oké, hogy lassabban megy, de más gyártó sem "tiszta" ROM-ot használ, kivéve a Motorola, meg az aktuális Nexus. Tudom elintézték azzal, hogy "a mienk már így is többet tud". Mi2 ha jól tudom el van felejtve már. Kezd az az érzésem lenni, hogy ők is lassan a névből élnek, vagy nincs igazam? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) Garada


Garada
őstag

Ha meglenne a rendes európai támogatás biztosan még ennél jobban is kelendő termék lehetne nálunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.