Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) priti válasza dezz (#45) üzenetére


priti
addikt

Szerintem ez már régen nem jelentkezik ilyen szinten. Most körbeugráltam a Sony 40W4000-ret amin pötyögök és csak olyan hegyes szög esetén látok minimális változást amilyen szögből az életben nem néznék végig egy filmet se, teljesen életidegen, hogy bárki ilyen szögből nézze és ez egy 200k körüli TV. Ez a betekintési szög egyszerűen ma már nem téma. Ehhez jön hozzá hogy ha valahol nem szemből nézik a tévét annak vagy csóróság, azaz helyhiány az oka (ahol már fölösleges is a túl nagy képátló amin a 3D-nek kezdene értelme lenni, szerintem minimum 50"), vagy igénytelenségből, esetleg szarrágásból fakadóan az állvány, falikonzol stb. árának a megspórolása. Na most szerintem itt se a csórók, se az igénytelenek, se a szarrágók nem képeznek vásárlóréteget még pár évig, ergó erősen túl van spirázva minden szempontból a betekintési szög jelentősége, de mondom én erősen kétlem, hogy lenne akár egy 3D ready TV is a piacon, amin ez a látószög kérdés ennyire látszana. Az ilyen dolgok nagyon a belépőszintre szorultak vissza, ami nem is csoda, hiszen ilyen versenyben ma már akkora hendikeppel amit leírtál nem lehet TV típust piacra dobni 3D kategóriában. A pici képátlók esetén, amiket a nyugat konyháiba szánnak talán-talán, de nem hiszem, ez már a múlté.

Hardverlesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.