Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) mephi666 válasza adam320 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb 2-3éve szórakozgattam wow-val (csúnyaszerveren), pár hónap alatt felvittem az első karimat 70-re, felöltöztettem nagyjából, majd félreraktam... csömöröm lett... pár hónappal később megint elővettem egy időre és akkor +1karit felvittem 70re... aztán ezt még1szer eljátszottam, de kb az utóbbi bő fél évben 1-2szer ha beléptem megnézni, hogy "élnek"-e még a karaktereim... ennyi... egy idő után iszonyú monoton lett nekem... ismerőseim nincsenek ott, mert nem ilyen helyről akarok ismerősöket gyűjteni, hanem a való életben... a meglátásom az, hogy: iszonyú monoton a játék egy idő után... oké, hogy 2millió quest meg daily quest meg mindenféle event, de az egész arra megy, hogy változatosságot nyújtson/odakösse az embert... de nekem nem jött be ez egy idő után... ez van... meg az nem tetszik, hogy a cuccok brutálisan fejlődnek a különböző kiegek között... pl mennyi volt az ilvl bc előtt? 120körül? aztán ez felment 150 környékére bc-vel... most meg már rendesen 200fölött van az egész... nem játszottam az új kieggel, de csak lestem milyen cuccok jöttek :( pff... úgy látom kezd értelmetlenné/agyatlanná válni az egész... meg ahogy több helyen is látom: a hc-fanok is egyre többet szitkozódnak :(

...ezért szeretném, hogy inkább dia3/sc2 haladjon már gyorsabban, mert az jobban érint... csak mivel azok "dobozos" játékok lesznek elvileg, a wow hozza még mindig a nagy pénzt... ez van :(

(ez az egész csak szubjektív vélemény és nem flame-keltés a célja)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.