Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam320


adam320
senior tag

Lehet hogy mind ez nemigaz..najo :U

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

óóó... inkább a d3-as kasztokról rángassák lefelé a leplet... vagy az sc2 kampányaira gyúrjanak izomból... tudom, hogy a wow és n+1 kiegje az aranybánya, de szerencsére gyorsan leszoktam róla és a blizz többi húzónevére vágyom :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) N3ST1C


N3ST1C
tag

Goblinokra kiváncsi vagyok :DDD

(#4) adam320 válasza mephi666 (#2) üzenetére


adam320
senior tag

Hoho szakértővel van dolgunk :Y

(#5) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Én Diablo 3-at várom leginkább eddig,SC2 nem nagyon érint,Lost Vikings 2 nem nagyon érdekel,WoW meg végképp nem.

(#6) HyP3b0y válasza vsgaborr11 (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én meg elvből nem vezsek blizzard dolgokat...másrészt nem vonz ez a fantasy világ.

De ne személyeskedjünk, hanem a hírrel kapcsolatban hsz-eljünk!

(és akkor jön a hsz., hogy a "...mert a tied most jobb?")

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) aram01


aram01
nagyúr

jónak tünik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Ha olyan fasza lesz mint a Wotlk akkor még bőven ráérnek kiadni... mire meglettünk lvl80 a guild 80%-a megunta... 2 hónap szünet, Naxxx tartotta magat 1 hónapig aztán annak is vége, nem mintha nem lett volna már az első wing után dög unalom az egész. Mondjuk a worgokra kíváncsi lennék :U

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#9) Tyrel válasza vsgaborr11 (#5) üzenetére


Tyrel
őstag

Lost Vikings 2?

Játszottam még gyerekkoromban Amiga500-on az első résszel, nagy kedvenc volt... Most tényleg felélesztik vagy ez valami poén akart lenni?

Amúgy vesszen a WoW, gyertek Aion-ozni :))

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#10) Tikakukac


Tikakukac
titán

A következő 1-2 hétben lesznek még ennél sokkal durvább infók is, tavaly is voltak. DK-után viszont én is úgy érzem jó lenne egy kis vérfrissítés :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) Nunder válasza Eugene Roe (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Na ebből sem sokat értettem :DDD

Jöhet a kieg mag a fajok is, de szívesen látnánk a Dio3-ról és a SC2-ről is valamit. Remélem a WoW nem befolyásolja a többi fejlesztést. Vagy igen? :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) SzuL válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


SzuL
tag

miért, mi a baj a blizzarddal?

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#13) Dyingsoul válasza mephi666 (#2) üzenetére


Dyingsoul
veterán

hehe én még néha tologatom :DDD A dio3-at várnám én is legjobban, mert ha az nem havi fizetősdi lenne, akkor tutira megvenném eredetibe :DD Az sc 2-ről az a vleményem, hogy már az sc1-ben is hatalmas hangulat volt single playeben, multiba viszont egyáltalán nem jött be, remélem ezen változtat az sc2, de azért még mindig a dio 3 az általam legjobban várt eddigi game :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14) janos666 válasza SzuL (#12) üzenetére


janos666
nagyúr

Nem tudom, őt talán az ületi stratégiájuk zavarja, én azt leszarom, mert nem vagyok fogékony az addikciókra, (akkor már halott lennék :DDD). De nekem is mentális hányingert okoz, ha monitoron látom a játékaikat, és nem tudom jobban megfogni az érzést, vagy visszavezetni, hogy miért váltja ezt ki. Épp ezért nem is próbáltam ki soha egyiket se rendesen, hiába mondták ismerősok hogy jó poén a WoW is.
Majd talán most az SC2-nek adok egy kis esélyt, hogy itthon leülök elé, és szembenézek vele, de WoW-al nem tudnám megtenni, még a DVD-t sem engedném át a küszöbömön.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#15) DeltaPower


DeltaPower
őstag

két új fajjal együtt szerintem egy új kaszt sem elképzelhetetlen, akkor viszont állatira vigyázniuk kell hogy ne borítsák meg a pvp egyensúlyt ismét, ahogy arra a döglovag esetében sor került.
amúgy belegondoltatok már milyen kaszt lehet egy goblin vagy worgen? goblin talán mage, rogue, warrior, esetleg warlock (kb mint a gnómnál), a worgenből viszont kinézek egy druidot (jó szőrös ez is), bár a dd-only classok valószínűbbek. döglovag persze mindenki lehet...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#16) Hebry


Hebry
senior tag

Majd kiderül, mert semmi sem biztos..Még.

(#17) Club


Club
őstag

Dögöljek meg ha értem hogy mi értelme van ennek.
A Dk is egy nagy jiba volt ahogy van.
Igazából semmire sem jó.
Lesz 125678 faj meg kaszt.
Inkább azon agyalnának hogy miképp állítsák vissza azt az időt, amikor a BC-ben még értelme is volt játszani, küzdeni, nem úgy mint most.
Az új raidek 1 vicc az egész...
Az volt a jó, amikor azért hogy Sunwellbe, vagy BT-be mehess tenni, és küzdeni kellett.
De most?
Túl sokan játszanak már evvel, és sajnos a 10 évesekre építenek"Nézd apa gobblinom van HÖHÖ".
Értem én a lényeget hogy üzlet, meg pénz, meg stb, de ennek a játéknak ez fogja a halálát jelenteni, ez az ellaposodás, ledegradálódás.
Sajnos egyre inkább olyan az egész WOW mint a búcsú.

(#18) Móci


Móci
addikt

Jó móka lehet a goblin, de szerintem az sem menti meg nagyon a játékot az unalomtól. Legalábbis szerintem 2-3 karakter 'felnevelése' után már rendesen meg lehet unni a játékot.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) mephi666 válasza adam320 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb 2-3éve szórakozgattam wow-val (csúnyaszerveren), pár hónap alatt felvittem az első karimat 70-re, felöltöztettem nagyjából, majd félreraktam... csömöröm lett... pár hónappal később megint elővettem egy időre és akkor +1karit felvittem 70re... aztán ezt még1szer eljátszottam, de kb az utóbbi bő fél évben 1-2szer ha beléptem megnézni, hogy "élnek"-e még a karaktereim... ennyi... egy idő után iszonyú monoton lett nekem... ismerőseim nincsenek ott, mert nem ilyen helyről akarok ismerősöket gyűjteni, hanem a való életben... a meglátásom az, hogy: iszonyú monoton a játék egy idő után... oké, hogy 2millió quest meg daily quest meg mindenféle event, de az egész arra megy, hogy változatosságot nyújtson/odakösse az embert... de nekem nem jött be ez egy idő után... ez van... meg az nem tetszik, hogy a cuccok brutálisan fejlődnek a különböző kiegek között... pl mennyi volt az ilvl bc előtt? 120körül? aztán ez felment 150 környékére bc-vel... most meg már rendesen 200fölött van az egész... nem játszottam az új kieggel, de csak lestem milyen cuccok jöttek :( pff... úgy látom kezd értelmetlenné/agyatlanná válni az egész... meg ahogy több helyen is látom: a hc-fanok is egyre többet szitkozódnak :(

...ezért szeretném, hogy inkább dia3/sc2 haladjon már gyorsabban, mert az jobban érint... csak mivel azok "dobozos" játékok lesznek elvileg, a wow hozza még mindig a nagy pénzt... ez van :(

(ez az egész csak szubjektív vélemény és nem flame-keltés a célja)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Móci válasza mephi666 (#19) üzenetére


Móci
addikt

Egyetértünk. :K
Én amit nem untam meg online, az az NWN1 volt. Igaz, hogy kis szerver, kevés ember, de azért a heti 1-2 gm által kitalált történet igencsak megdobta a játékélményt. Na meg szerepet játszani szórakoztatóbb, mint menni, s csak szétütni mindent, pár questet letolni, stb. Még története is volt a karakteremnek!
Jó, tudom, ezeket milliós nagyságrendben nehéz kivitelezni, de kikívánkozott belőlem.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nemtudom, én sokat játszok/játszottam RPG -vel, de ez a WOW 1általán nem fogott meg, szép és varázslatos a világ, na meg hatalmas és nem lineáris de a rendszere nem tetszik! nekem a D&D rendszerű szerepjátékok a menők :C

Móci : pont erről beszéltem burkoltan én is ! legszebb süldő éveimet töltöttem a gépem mellett NWN társaságában :C

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#22) mephi666 válasza Móci (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

még a következő dolog nem volt szimpatikus az egész játékban: a csomó változtatás miatti újratalentelési kényszer, amitől a szememben "kicsit" elveszíti az rpg-jellegét... az, hogy buildek között kb 1pillanat a váltás... rpg-nek van sorolva a játék, de én az összes karakteremmel mindig/mindenhol úgy játszottam, hogy amelyik vonalon elindultam, azt kiismertem és később is azt használtam... "retalent" csupán annyi volt, hogy a félreosztott pontokat rátettem arra, ami hasznos... (szerepjátékos szemmel nézve is ez még szerintem elfogadható) lényegi módosítás nem igazán volt... itt meg cucctól/helyzettől/patchtől függően megy a variálás... pénzért... meg a világ is egyre távolabb került tőlem az idő során :( anno még amikor sokat összejártunk ismerősökkel, sorozatba gyártottuk a vampire/magus karikat, rendesen kidolgoztuk őket, aztán volt, hogy egy részével nem is játszottunk soha... de mindegyiknek megvolt a története... :) csomónak volt hátránya is rendesen, ha illett a karakterhez... itt meg nem is arra megy az egész, hogy ki miként játssza ki jól a karakterét, hanem hogy monoton módon fejlődni-tápolódni-questelni-raidelni... meg sem közelíti a játékélmény még a legelb@szottabb, beivással egybekötött, bagófüstös, kalandot sem, amit valaha lejátszottunk :( vagyis számomra...

ui: látom feljött a d&d... élőben soha nem játszottunk azzal a rendszerrel/abban a világban, viszont az icewind dale sorozattal rengeteget elvoltam... :) imádtam azt a játékot...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) FefeeX válasza vsgaborr11 (#5) üzenetére


FefeeX
veterán

Lost Vikings 2? Az gáz lenne, ha még csak most adnák ki, a játék kb 15 éve létezik...

(#24) Quan-Chi válasza mephi666 (#22) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem abban a szerencsében volt részem hogy az 1ik osztálytársam középsuliban nagyon függte a rendszert és nemcsak gépen hanem a Live game -et is és elhívott hogy nézzem ahogy játszanak 1-2 játékot megnéztem szimpi volt, és utána a 3. " kalandba :B " én is beszálltam ! eleinte hülyén éreztem a dolgot, nem tudtam beleélni magam, de nagyon hamar fel lehet benne oldódni, és közel 1 napos program ... mondjuk ott meg minden a mesélő szerepén múlik! mert ha jó fantázával talál ki egy ulti sztorit akkor kurva izgalmas, de nekünk is volt olyan hogy csak az első kocsmáig jutottunk mindenki berugott mint az állat, összeverekedtünk a csapossal ( aki persze egy 40. szintű harcos/fegyvermester MithrilGolem volt ) és megölt mindenkit :D:D

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#25) Móci


Móci
addikt

Úgy látom másnak is sok örömet szerzett az NWN. :C
Én az Anwalen szerveren játszottam, nem tudom, hogy ismerte e valaki.
Bizony, ezeket az élményeket nem adja vissza a WOW.
Na meg azt sem, hogy például az NWN alapjátékban sikerült egy mágus-harcos karaktert alkotni, aki azért ha elfogyott a varázslat, a kardjával is szét tudott csapni mindenkit...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#26) Quan-Chi válasza Móci (#25) üzenetére


Quan-Chi
őstag

persze nekem is volt harcos/mágus (bár én varázslót jobban szerettem, Karizma alapú szpellosztás nem adta annyira)
ugyebár képességként a SteelSpell csak 1-el tolta feljebb a varázslat szintéjét ! és a 9. szinten nem volt túl sok ultimate spell! ( csak talán a Weird )
a leg hentelősebb karakterem az egy 20/20 -as Harcos/fegyvermester Ember LongSword -al
15-20x5 volt a kritikálja, szóval szinte mindíg azt ütött ! :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#27) Móci válasza Quan-Chi (#26) üzenetére


Móci
addikt

Na ja, az biztos, hogy szétcsapott mindent. :DDD
Én meg voltam elégedve a kis drow mágus/harcosommal is. Kár, hogy nem lehet hasonlót mixelni mostanság... Lehet ma megkeresem az adatait, ha megvan még valahol...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#28) Quan-Chi válasza Móci (#27) üzenetére


Quan-Chi
őstag

sajnos nekem már nincs meg a játék , a mentéseket sajnálom a legjobban! 3 karim volt ami a szívemhez nőtt a végére! az 1ik az előbb említett harcos volt. a másik egy 40. szintű Epikus Monk , azis nagyon beteg volt , a legkedvencebb pedig egy ember 30.Wizard/10. Pale Master volt ! na za nagyon komoly volt, ráadásul a végére szereztem egy full fekete szarvas koronát meg egy tök fekete robe -ot , és egy fekete, Cursed Whip- volt nála (természetesen a hangot Shociopat -ra állítottam ) :D így szó szó szerint beteg volt !

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#29) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

ja azt elfelejtettem írni hogy a Monknak eddig mindenkit lenyűgöző 71 AC -ja volt ! szóval szinte csak Kritikállal tudta megütni a végén Mephistopehlés , más nemnagyon! :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#30) Móci válasza Quan-Chi (#29) üzenetére


Móci
addikt

Az szép... :R
Én azért nem voltam ilyen terminátor, de nem is kellet azért sokszor szégyenkeznem.
Aki nem égett el, az le lett vágva.
Az online karakterem meg majdnem megkapta a félholdpengét, csak kicsit durva lett volna a kb. +15 gégemetszés..

Kár, hogy a wowról nem lehet ennyire áradozni sajna, hogy a témánál maradjunk egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

1 tort szerveren WoW kiprobalasa = lekvaros uveg kivulrol torteno intenziv nyalogatasa
2 kizart,h legyen uj faj
3 kizart,h legyen class (mar DKval is rajottek,h elk***tak azota is azt tatarozzak)
4 vmi uj mmorp-n torik az agyukat, ahogy elnezem a WoW-ot elegge takarekon fejlesztik, az uj kieg sztem egyheti melo 3 embernek
5 aki azt hiszi,h az mmorpg-nek barmi koze lehet egy igazi rpg-hez (papiron, asztalon, elo emberkkel) annak OMG es LOL

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#32) Quan-Chi válasza Rexdemon (#31) üzenetére


Quan-Chi
őstag

figyelj csak mielőtt bármilyen 3 betűs angol lesajnálót nyomnál a baráti "csevejünkre" olvasd vissza értelmezve h miket írtunk! mi csak azt ecseteljük hogy mennyivel jobb lenne ha egy fix rendszerbe menne a játék, és nem csak a 7624273846283szint elérése lenne a cél meg a legultibb cuccok öszeszedésében! sajnos a W3 és modja is erről szólnak, LAN-on sokat függünk W3FT -al , TD,Hero,Fun akármilyen mapokon, de a Hero az mindíg abba fullad hogy 2 perc Creepelés utána elérjük a 100as szintet, vettünk 13124agility book -ot meg a legjobb cuccokat a shopból vagy a fő bosstól és 100%-os armorral 1M sebzéssel elkezdjük csépelni 1mást és 5 egymás utáni cigi szünet után még minddannyian fullHP-ba vagyunk mert ugye Vampiric Dagger/aura az mindenkinek van :D , sokszor voltam már WOW lanon is , mikor elkezdtük az egészet A/H -al de 1-2nap bojongás , buta Questelés és hentelés után mindíg agygörcsben elhaláloztam ... szóval nekem nem tetszik az egész :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#33) FefeeX válasza Quan-Chi (#32) üzenetére


FefeeX
veterán

WOW lanon, azért ez egy vicc... A wow feelinget sosem fogja neked visszaadni a tört szutyok... Baldur's gate, Planescape torment, Icewind dale, Dungeon siege 1-2 meg még pár RPG, amihez volt szerencsém. Aztán meg magus, meg a kicsi számozós ugrálós könyvek :) Nem teljesen ugyanaz. Wow az MMO. Olyan, mint az élet. Ha rugalmatlan vagy és szar idők járnak, meg kell tanulnod egy másik szakmát - - így pl a wowban dps voltál --> tank lettél, mert a DPS szarul megy adott kasztban, vagy hasonló.
Összehúzod a fegyvereket, cuccokat, aztán a következő peccsben már semmit nem érnek és mehetsz az újakért... Nem mindig a legjobb, de többnyire azért nem rossz ez, na, csak nem fullbugos szutyok törtön kell tolni 2-3 embernek...

(#34) Quan-Chi válasza FefeeX (#33) üzenetére


Quan-Chi
őstag

azért a Dungeon SIege -et elég erős RPG-nek nevezni! tulajdonképpen az is egy szerepjáték de inkább mondanám akciónak vagy a legmegfelelőbb a H&S ! énis sokat függtem az első részével, nagyon szép volt a grafikája abban az időben ! emléxek a Hercules 4000-es VGA-mon 5-10FPS között ment 15"-os monitoron 800x600-ba! csupa élmény votl! aztán többször is végigjátszottam ! a legnagyobb élmény az volt benne hogy mindig más szuper cuccokat adtak a boss-ok meg a questek ! mindig elmentettem a 2 legzsírosabb helynél (starkey -nél, meg a végén GOM-nál) aztis végig függtem íjjásszal , harcossal meg Combat magic varázslóval ... a természet mágia nagyon sovány volt már a végén! :C örülök h feljött ez a játék is, a süldő korom jut eszem ... (mintha most is olyan túl öreg lennék :B :C )

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#35) Móci válasza FefeeX (#33) üzenetére


Móci
addikt

Lanon erős lenne, az biztos. :DDD
Viszont a D&D Online legújabb, ingyenes verziója nem lesz rossz. Van egy kis igazi szerepjáték hangulata a questeknél felhangzó narrátorral...
Persze itt is hasonló cuccvadászat lesz, de én akkor is az etalonnak az online Nevert tartom, legalábbis ahol volt szerencsém játszani. Egy nagyobb csapattal egy jól kivitelezett mese hatalmas élményt nyújt!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#36) FefeeX válasza Móci (#35) üzenetére


FefeeX
veterán

Haverral mondjuk múltkor találkoztunk, ő DDO-zik, és elbeszélgettünk, mi hol hogy működik... Igaz, hogy más a két játék, no de erős azt mondani, hogy az egyik jobb, mint a másik... Főleg nulla tapasztalattal... Viszont szívesen végighallgattam, ott mi hogyan működik, lehet hogy majd ki is próbálom egyszer... :)

(#37) Viktor77 válasza Rexdemon (#31) üzenetére


Viktor77
titán

Tökéletes. A kommenteket olvasva ugyanezeket akartam leírni én is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38) Viktor77 válasza Móci (#30) üzenetére


Viktor77
titán

"Kár, hogy a wowról nem lehet ennyire áradozni sajna, hogy a témánál maradjunk egy kicsit."

Bármikor ideröffentek neked 3 oldal áradozást a WoW-ról. Nagyon nagy kijelentés volt amúgy. Ha nem tetszik egy játék, még jó, hogy nem áradozól róla. Nekem tetszik, én tudnék.

Ja, kár, hogy az NWN-ről én nem tudok ennyit áradozni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39) Cathfaern válasza DeltaPower (#15) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Új kaszt biztos nem lesz. Új faj 99%, hogy lesz és hogy ezek lesznek.

(#40) Móci


Móci
addikt

Erős azt mondani, hogy az egyik jobb? Hát elnézést, nekem jobban tetszik. Igen wowoztam is. Igen, tört szerveren próbáltam ki, lehet köpködni.
Én az NWN-ről, ömlengtem, te a WOW-ról tudnál.Mindenkinek más tetszik, s neki az az etalon.
És sajnálom, hogy le mertem írni a véleményemet, nem tudtam, hogy itt nem szabad.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#41) Viktor77 válasza Cathfaern (#39) üzenetére


Viktor77
titán

99%? Remélem nem, nem vagyok kiváncsi új fajokra. Nekem már az ezelötti kettő is sok volt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42) FefeeX válasza Móci (#40) üzenetére


FefeeX
veterán

"Erős azt mondani, hogy az egyik jobb? "
Igen, erős fogalomzavaraid vannak. Az hogy jobban tetszik, nem egyenlő azzal hogy jobb... Nem mindegy, hogy vidd ki a bilit, vagy idd ki a bilit...
Tört szerveren olyan a wow, mint mikor BF1942ben 1v1ezel valakivel a kva nagy pályán. GYK semmit nem ér. Így viszont elég gáz véleményt alkotni, de mindenki maga döntse el, mennyire lesz felszínes...

(#43) Cathfaern válasza Móci (#40) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én játszottam tört szerveren és most officalon játszok. Ég és föld a kettő és nem csak a több player miatt. Tört szerveren alt húzáson kívül nem nagyon tudsz mit csinálni, ha mennek is a raidek, 0 kihívással letolhatók. BG-k üresek, mivel kevés a player, arénában ha pár ember eléri magas ratinget (és jó cuccot), akkor utána senki nem tud érvényesülni, mert a kevés ember miatt nem lehet normálisan összesorsolni az embereket. Hosszan tudnám folytatni a sort, de saját tapasztalat, hogy míg törtön már nem tudtam mit csináljak mert csak untam, addig officalon az a bajom, hogy csinálnék minél több altot, de annyi mindent tudok csinálni a mainnel is, hogy a játékra szánt idő nagy részét kiteszi.

Viktor77:
BC-ben jött 2 új faj, LK-ben új kaszt. Szerintem Blizz nem fogja megkockáztatni, hogy ne jöjjön ki valami ekkora nagyságrendű dologgal, mert akkor jön majd a "haldoklik a WoW". Új kaszt biztos nem lesz, viszont mást meg nem tudok elképzelni ekkora horderejűt, tehát ezért valószínű szerintem, hogy lesz új faj. De 1,5 hét múlva úgyis kiderül :)

(#44) Móci válasza FefeeX (#42) üzenetére


Móci
addikt

Fogalomzavarom általában részegen szokott lenni. :DDD
Viszont ha jobban tetszik, akkor nekem az a játék jobb (választás), mint a másik, nem? Én nem a sok millió játékosról, vagy rólad beszéltem, hanem arról, hogy én ezt a véleményt alkottam meg. Ha tapasztalat, élmény hiánnyal is, de én ezt szűrtem le. Változtatni nem fogok rajta, lehet készíteni a köveket.
De szerintem itt zárjuk le a vitát, nyugodtan rám lehet sütni a hülye bélyeget, stb. Ennyi.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#45) janos666


janos666
nagyúr

Egyébként mikor lesz legközelebb új Warcraft, mármint nem kiegészítő?
Lehet, hogy egyszer mégis odaszegezném magam, és kipróbálnám, de törtön ugye nem lehet redeset próbálni, ezért meg ennyi pénzt már akkor se adnék, ha pillanatnyilag nem lenne tőle hányingerem, hanem már most oda lennék érte abból, amit mások monitorján megpillantottam, és másoktól hallottam róla..

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#46) ollie


ollie
MODERÁTOR

"Allisoknál"

Jézusom ember, legalább helyesen írnál.

***

(#47) Cathfaern válasza janos666 (#45) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem sok esélye van, hogy a Blizznek mostanában újabb Warcraft MMORPG-je legyen. Egy "bejelentett" van, amiről nem sokat tudni, de annyit igen, hogy nem jelenlegi franchise-ra fog épülni. WoW önmagában is kihúz még 4-5 évet, utána ez megint 10-et, max utána jöhet új WoW... szóval arra kár várnod :)
De 10 napos trial van, azzal ingyen kipróbálhatod, vagy 6000 Ft-ért megkapod már az alapot, illetve az első kiegészítőt egyben, amihez jár 30 napos ingyen játék (+a trial 10 napja, szóval összesen 40 nap ingyen). Ha feltételezzük, hogy amúgyis vennél játékot, akkor ezért a cirka 80 óra játékidő (40 nap * napi 2 óra), még akkor is ha utána felé se nézel többet.

(#48) mephi666 válasza Cathfaern (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem az nem tetszik még a wow-ban, hogy egyre populárisabbra akarják csinálni... ez olyan szempontból érthető, hogy: minél populárisabb->annál többen játszanak->annál több pénz... üzleti szempontból jó hozzáállás...
de ezzel pedig jön az árnyoldala (ami nekem nem tetszik), hogy egyre jobban kezdenek elszállni a dolgok... minden egyes kieggel egyre brutálisabb cuccok jönnek, stb... kezdő geart még a 80iq alatti emberek is összeszednek, ha a szomszéd felrakja nekik pl. a questhelpert és képesek A pontból B-be elmenni... ott megölni valamennyi valamit... vagy összegyűjteni valamennyi istentudjamit... aztán megadott ponton leadni a küldit... a szólóban végezhető küldik 99%-a az adott szinten easy... és lényegében ilyenekből áll, hogy: gyűjts/ölj valamiből valamennyit... vagy kombinálva... nem kell hozzá nagy ész... és nekem ez tette monotonná... törtön 500+ player volt... technikailag nem volt szerintem gond a szerverrel meg le is kötött addig, amíg nem csömörlöttem meg... mellesleg kiábrándultam "kicsit" az egészből... bg-k soha nem vonzottak... rá kellett jönnöm, hogy az mmo-k nem nekem valók... az nem izgatott, hogy: "én legyek az arénák királya", inkább csak szólózgatva fejlődtem, aztán mentem raidbe később... mmo-ra tényleg rászánhatja az ember az életének 80%-át, ha tényleg ott akar benne lenni... de ezt már több ember/több helyen is leírta...

na, visszatérve az eredeti mondandómra: Club írta a téma elején, hogy: "Nézd apa gobblinom van HÖHÖ", hát ez a dolog is rendesen "megfertőzte" a wowot már a tbc környékén... jött a "nyálelf" meg a csilivili... nekem qrvára nem jött be... de akárkinek mutattam, kb 80% azt mondta, hogy "deqrvajól néz ki" ez már szerintem rég nem a "warcraft világa"... gondolom többen játszottak anno a wc1-2-3al... az első 2rész teljesen más volt még, mint ami a 3. lett... az sem volt rossz, de "más lett"... a wow pedig utána még jobban eltért erről a pályáról... van akinek így jön be, de nekem nem...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49) Quan-Chi válasza Móci (#40) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én viszont függtem WOW-ot rendes szerveren is, a fizetős verzión mert itt 1ik haveromnak is az volt, meg unokatesóm is fizetett érte h nyomhassa a nagy szerveren, de úgyse volt egy atya úristen, pedig nekem a rajzolt grafika, meg a világ nagyon tetszett! csak az a 1000 bug mindenhol! emléxek egyszer egy első szintű nyomorék human/priest -el megöltem valami nagyon nagy halálfejes beast-et úgy hogy én ütöttem gyorsabban 1 et aztán rögtön átugrottam, mire megfordult megint megütöttem és átugrottam ... bele telt egy fél órába de megöltem és fejlődtem X szintet ... ez normális játékban nem fordulhat elő, ott egy ilyen magas szintű creep azonnal megöl

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#50) Cathfaern válasza mephi666 (#48) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az egyre brutálisabb felszerelés nem azért kell, hogy tömegeket vonzz, hanem mert ha nem raknának be egyre jobbat, akkor az újabb helyeken az emberek nem cserélnék le a cuccot, mert akkor amit annó 60-as endgame instában megszerzett az még mindig a legjobb lenne. Ennek meg nyilvánvalóan nincs értelme.
500+ ember az semmi, offical realmeken 3-5k ember van egyszerre online. Hidd el, hogy az az egy nagyságrend sokat számít. Questekről meg annyit, hogy pont, hogy officalon vannak változatosabb questek, mivel azok törtön nem mennek (fel se tudod venni őket, vagy pl. egy olyan questnél, aminél valakit ki kell menekíteni csak felveszed és rögtön complete nem kell semmit se csinálni).
Az meg elég naív elképzelés, hogy azt, hogy legyenek blood elfek meg most goblinok menet közben találták ki és nem volt meg / nincs előre megtervezve nagyvonalakban :)

Valószínűleg az a gond, amit te is írsz, hogy "rá kellett jönnöm, hogy az mmo-k nem nekem valók...", de ez nem a WoW hibája.

Quan-Chi:
Az, hogy te így ugrálva meg tudtál ölni valamit 100%, hogy tört szerveren volt. Hivatalos szerveren folyamatosan forognak veled a mobok, akármit csinálsz, mindig feléd néz. Nem véletlenül fizetős tört szerveren voltál? Mert van olyan is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.