Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Yany válasza #41133696 (#6) üzenetére


Yany
addikt

Méret: Cáfolom. Szerintem képernyő méretben alig érezni a különbségeket. Ha előbb szerzek tudomást erről a monitorról, akkor aligha néztem volna körbe a 24-esek palettáján. Persze egyáltalán nem bánom, hogy végül az LG-nél kötöttem ki, mert ahogy a cikkben is olvasható, van néhány dolog, amiben az LG felé billen a mérleg nyelve, de nekem sem ért volna +soktízezret mindez. A képernyő-méret sem.

FSAA: Belátom, hogy így nem tudok teljeskörűen nyilatkozni róla, hogy nem is teszteltem le az FSAA-t, de én alapvetően kerülöm ezt a fícsört. 1920x1200-nál nagyon sokat lassít még a régebbi játékokban is és ilyen kis pixelméretnél meg már igazán nincs sok értelme.

Pixelhiba: lefotóztam a képernyőket (LG-t is) makróval, csak túl homályosak lettek a képek ahhoz, hogy publikálásra érdemesnek gondoljam őket. Na ott felfedeztem egy pixelhibát a Lenovo-n, aztán megnéztem szabad szemmel és egy apró porszem volt a képernyőn, de olyan, amit nem is vettem volna amúgy észre. A fotón viszont akkora, mint egy pixel. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha egy defektes fekete pixel kerülne a képre, vagy valahol egy sub-pixel mondaná be a nyolc órás híreket, akkor azt nagy valószínűséggel csak tüzetes átvizsgálással lehetne észrevenni.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.