Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Balathruin


Balathruin
veterán

Jó kis nosztalgia, bár akkor még bőven nem voltam, de nem is oly rég, (kb. 7 éve) sokat játszottam a Dyna-val. :) Prince of Persia-t pedig 8 vagy már 9 éve játszottam először, telefonon. Lemmings-nek pedig a Linux-os feldolgozásával elütöttem pár órát, csak sajnos kellett más gépbe a vinyó. Első gépemet már kb. 1 éve elő szeretném keresni, de valahol a padláson lehet (ha még megvan). Arra emlékszem, hogy Win98 ment rajta (ami végül behalt), 500Mhz proci, Voodo 3dfx videokari és 200Mb körül ram, egy félig működő CD meghajtó (ami egy CD-t helikopterként fel tudott repíteni!), meg egy 3Gb-s tároló. Amire emlékszem még, hogy a Pokoli szomszédok első, később még talán a második részét is kivittem rajta, de a no.1 a Harry Potter 1 volt, később a 3 szuperakadósan. :DDD Voltak más régi gépek is, azokról nem sokat tudok. A bátyám első gépén valami őrült játék volt amin a hupikék törpikéket kellett lelőni egy puskával, megküzdeni törpapával, rázúdítani a döglött teheneket, majd ha ügyes voltál a bónusz pályán pokemonokat is puffanthattál. :DDD Később pedig már az Age of Empires 2 és a Heroes 2 volt, meg az oroszlánkirály. A DOS parancsokat nekünk még általánosban is megtanították, hiába nem használták már vagy 10 éve. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.