Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) sz.balazs.95 válasza Noukoum (#48) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát, azt majd én eldöntöm, hogy melyik évben mit akarok csinálni. :P
De viccet félretéve, amíg nincs megfelelő (és széles körben elterjedt) szabvány arra, hogy megfelelő bitrátával lehessen wireless továbbítani az audiót, addig nekem tökéletesen megfelel az USB Audio szabvány. :K Igen, tudom, hogy létezik az LDAC kodek, csak marhára nem elterjedt.

Másfelől ha ez még esetleg meg is oldódik, továbbra is ott van az a probléma, hogy ha lemerül a fülesed, akkor meg így jártál.
Van egy wireless Sony fülesem, az ugyan rendelkezik vezetékes móddal, arra az esetre ha lemerülne, csakhogy abban a módban nem lehet mellette tölteni, mert ugyanazt az egy Micro USB-t használja mindenre, ami természetesen rohadtul nem szabványos úgy mellékesen. És egyébként ha töltőn van, akkor egész egyszerűen nem lehet bekapcsolni és használni. :(

De amíg van eszköz, amelyik képes egyszerre egynél több kanócot fogadni (ami úgy fest, 2022-ben már egy nagyon extra dolognak számít), addig maradok a vezetékes megoldásoknál.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.