Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez olyan lesz mint anno a psp go. Nem baj, ez a gen már úgyis csak egy vergődés az MS-nek. 2020 viszont kemény lesz.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#102) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez azért fasza 5let, mert ha épp nincs net, akkor a játék is bukta. A lemezes legalább megy net nélkül is. Nóbel díjat adnék a feltalálójának, szívlapáttal...

(#103) oriic válasza Dr. Akula (#102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint hogy érted? Ha nincs net max akkor éppen nem tudsz leszedni új játékot, és játszol egy olyannal ami single player. Ha meg visszajön net akkor leszeded ami kell. Lemezes játékhoz is kell a legtöbb esetben patch, amit netről szedne le, szóval tök mindegy ebben az esetben ha van olvasó a gépben vagy nincs.

Nethiány nem szokott napokig tartani (sőt alapból elég ritka, legalábbis felénk pl.)

ODD nélküli gép nyilván azoknak megoldás, akiknek gyors netük van. Ha valaki olyan helyen él ahol ilyen 5-10mbit a max, akkor valószínűsítem, hogy nem fog ilyen gépet venni.

Félreértés ne essék, a terv az, hogy a normál gépek MELLÉ jönne egy ilyen,szóval a választás lehetősége továbbra is megmarad.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104) Dr. Akula válasza oriic (#103) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát hogy mindent nagyon terelnek az online felé, legtöbbször indokolatlanul, pl. Diablo 3, Elite: Dangerous pc-n csak azért online only hogy jobban tudjanak ellenőrizni, semmi más nem indokolja. Mindkettő alapból offline játék (elődeik is azok voltak), a multi csak bónusz. Konzolon ezek mennek net nélkül is, még regisztrációhoz sincs szükségük netre (a Dio3 legalábbis biztosan).

Akinek nem kell a lemez, az nem használja, eddig is lehetett letölteni, nem értem mi abban a fejlesztés hogy mostmár lehetőséget se adnak a hagyományos módra. Úgy érzem megpróbálják bekajáltatni az emberekkel hogy az ő érdekük ha elvesznek tőlük valamit, és még örülniük is kéne neki. Hát én nem. :)

"Nethiány nem szokott napokig tartani (sőt alapból elég ritka, legalábbis felénk pl.)"

Nálunk rendszeres az egésznapos kimaradás, nem mondom hogy hetente, de évente 1-2-3 ilyen random előfordul. És akkor még meg se próbálnak gyorsabb netcsomagot kiajánlani mint amit bírnak szolgáltatni, aztán átkapcsolás után napokig 1 deka net sincs, de az is csak akkor oldódik meg 3 nap után ha az ember megfelelően ingerülten hivogatja őket hogy mi lesz már.

"Félreértés ne essék, a terv az, hogy a normál gépek MELLÉ jönne egy ilyen,szóval a választás lehetősége továbbra is megmarad."

Ezt én értem, nem is azt mondtam hogy mostantól rossz világ jön, csak egyszerűen nem látok itt fejlesztést, csak megvonást.

(#105) Carlos Padre válasza Dr. Akula (#102) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez max a streamer géppel lehet gond, olyat meg nem vesz az ember ha szar a nete. Vagy te igen?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#106) Carlos Padre válasza oriic (#103) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"Normális gépek mellé" ? :D :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#107) mcwolf79 válasza Dr. Akula (#104) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az hogy online kell hogy legyél azt köszönd a sok warezos csicskának. Semmi másról nem szól ez, csak egy próbálkozás, hogy ezzel a módszerrel csökkentsék PC-n a warez arányát (több - kevesebb sikerrel).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108) Dr. Akula válasza mcwolf79 (#107) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ők meg köszönjék maguknak hogy cserébe nem adok ki pénzt a programjukra. A warezos se, de ezen felül még én se. Biztos jól jártak.

(#109) mcwolf79 válasza Dr. Akula (#108) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gyanítom nemhiába xarják le a PC-s piacot, mert ott olyan a mentális amilyen. De amúgy köszönik szépen, a konzolos eladásokból azért valahogy eltengenek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#110) Wesder válasza Carlos Padre (#106) üzenetére


Wesder
félisten

És még engem neveztél trollnak.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111) Dr. Akula válasza mcwolf79 (#109) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Leszarhatják, de akkor a hardvergyártók se csodálkozzanak ha a vásárlók meg őket szarják le. Üres Windows háttérkép nézegetéséhez nem kell 2080Ti-t venni.

(#112) bulikavagyok válasza Wesder (#110) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Érdekel az bárkit is, h ő kit minek nevez? :U

(#113) Wesder válasza bulikavagyok (#112) üzenetére


Wesder
félisten

Tény, hogy ignoràlni kéne:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114) bulikavagyok válasza Wesder (#113) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, bár tudom, h néha nem könnyű. ;] Amúgy én az ilyenek ellen már próbáltam a prémium előfizetést is, de azzal meg az a baj, h folyton jelzi az új hozzászólásokat, és amikor rámész, nincs ott semmi. Elég bosszantó az is. Nem tudom, h ezt javították-e már?! :F

[ Szerkesztve ]

(#115) Carlos Padre válasza Wesder (#110) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert az is vagy, én csak etetem a trollokat :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#116) Solten válasza oriic (#103) üzenetére


Solten
addikt

En pl. celkozonseg vagyok. Van egy odd-s a tv alatt a kolykok kockulnak vele, en meg vettem egy hasznalt S-et fillerekert (hibas odd-vel) a monitorhoz. Szoval ha kijon az olvaso nelkuli, le is csapok egyre.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#117) Silεncε válasza Dr. Akula (#102) üzenetére


Silεncε
őstag

Minek vegyen valaki meg egy ODD-st, ha úgyse fogja használni? Én például mióta megvan az XO, 2!!! db lemezes játékot vettem, de azokat is megbántam, mert akcióban digitálisan meg tudtam volna venni sokkal olcsóbban is. Nem veszek megjelenéskor játékot, a régebbi játékok meg fillérek digitálisan is. Nekem például tökéletes lenne egy ilyen box, főleg hogy vagy harmadával olcsóbb is lesz.

Ez nem neked szól, hanem a topichoz: azért azt érdekes látni, hogy BÁRMILYEN Xbox-al kapcsolatos hír jelenik meg a lapcsaládon, a PS4 tábor egy keménymagja azonnal ugrik, hogy fikázzon, legyen az bármilyen ötlet. Persze ha a Sony találta volna ki akár ezt, ők lennének az Isten, és mekkora szar a Box, hogy ezt még nem tudja. Azt kéne ennek a néhány embernek felfognia, hogy rohadtul senkit nem érdekel a vergődésük, csak felesleges vitát generálnak vele.

(#118) Carlos Padre válasza Silεncε (#117) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én ismerem a ps4 tábor keménymagját, most sem ők ugrottak rá a hírre és kezdték el fikázni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#119) mcwolf79 válasza Silεncε (#117) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ahogy én értelmezem, most a boxos tábor ugrott rá a hírre fikázni. Én örülnék egy olcsóbb XOX-nek, amire megvenném a GP-t hogy játsszak az exekkel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#120) RudY válasza mcwolf79 (#119) üzenetére


RudY
addikt

A legvicesebb az, hogy egyre inkább összefolyik a két tábor. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.