Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RudY


RudY
addikt

Nem is lenne rossz, főleg akkor, ha mint 4K mediapalyer is megállná a helyét.

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"becserélhetjük a lemezes játékainkat digitális változatra"
Na, ez remek ötlet.Ez tényleg fasza.

(#3) oriic
Értelek.De az ötlet akkor is színpatikus.

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván ez itthon nem kivitelezhető, lévén Microsoft Store nincs és nem is lesz.

szerk: Nyilván az ötlet az jó perszek, azt nem vitatom. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Polllen


Polllen
nagyúr

Még egy apró lépés a játékok használt piacának kinyírására? :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) oriic válasza Polllen (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez max akkor lenne igaz, ha megszűnne a normál Xbox One. De nem fog, sőt jön egy új revízió is, szóval ez csak egy extra gép. ÉN örülök neki sose szerettem lemezes játékokat. :R

Live-Die-Respawn

(#6) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Én mondtam, hogy a Microsoft nem adta fel a kezdeti terveit, csak szép lassan adagolva nyomja le a torkunkon. Mint a béka és a forró víz a tanmesében.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7) #78687232


#78687232
törölt tag

Tetszik a kezdeményezés :C

(#8) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Ajj ajj, nekem nem tetszik ez az irány...

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#9) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hála a csodás ADSL+ netnek, kömény 23megára vagyunk 5en, így nekem sajnos a lemezes a legmegfelelőbb opció...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Valószínűleg ezzel szeretnék felmérni, hogyan fogadja a nép a lemezmeghajtó nélküli gépeket, a következő generáció előtt... remélem nem túl jól. :DDD

(#11) b. válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


b.
félisten

nem biztos,, hogy ezt megéri hogy egy teljesen jó kis UHD BR lejátszót elveszíts érte. Már persze akinek ez a szolgáltatás számít.Jelenleg az értelmes 4K BR lejátszók 60 K tól kezdődnek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Norb79 válasza b. (#11) üzenetére


Norb79
őstag

De ott ahol mindenki netflixen lóg lehet a 4k br lejátszónak sincs értelme. Szóval nyilván létezik az a piaci szegmens, akit megcéloznak, a többieknek meg ott van az X meg a cikkben szereplő, hamarosan érkező frissített S.

(#13) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ha ebbōl az sül ki,hogy a nextgen box "discless" lesz akkor megint tökön rúgják saját magukat. Túl korai.
Persze ha lesz 2 változat és az olcsóbb drive nélküli akkor rendben.

Life, Uh, Finds A Way

(#14) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Scarlett teljesen biztosan olvasó nélkül jön majd.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15) Polllen válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem ezzel mérik fel, hogy mennyire érett rá a piac.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) #22718208


#22718208
törölt tag

Én nem vagyok a lemezek ellen. Nagyon sok pénzt meg lehet spórolni , ha használtban, lemezen vásárolom ami érdekel.

Persze ehhez az is kell, hogy én pl. nem vagyok rákattanva ,hogy megjelenés napján játszak bármivel. Nálam mindig van annyi "puffer" a játékok darabszámában , hogy hónapogik van mivel játszani.
Ha pedig meguntam , még mindíg ott a lehetőség,hogy eladjam a lemezt.

Tudom, lehet home-olni , van is társam de ő sem az a megjelenés napján szaladjunk megvenni fajta. Néha egyet-egyet behúzunk és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#17) AxBattler


AxBattler
félisten

Szvsz az UHD blueray egy elég nagy plusz, én nem venném anélkül.

Az újabb revízió mit jelent? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#18) oriic válasza Carlos Padre (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább lesz egy olya változata csak. Volt róla szó korábban hogy akár három változat is jöhet. (Sima, streamelős és akkor ez lehet a 3.)

Live-Die-Respawn

(#19) hombre[EU] válasza #22718208 (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Itt nem csak a használtjáték-piacról van szó. Az emberek kölcsönadják a lemezeket egymásnak míg az accountot nem szívesen adom oda 5-6 embernek.

Life, Uh, Finds A Way

(#20) Carlos Padre válasza oriic (#18) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mármint lesz egy nagyon olcsó lemez nélküli, meg egy lemezes stream konzol korlátozott játék kompatibilitással kvázi bluray lejátszóként, ha valakinek arra van igénye? Érdekes koncepció, volt/van pár bluray lejátszó PS Now támogatással, lehet abba is új életet lehel egy kis verseny.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#21) pzstm


pzstm
titán

HELYES! VÉGREEE!!!

4 éve várok erre, ha nem jön 2020-ban Scarlet és X-ből is lesz ilyen akkor még azt is lecserélem. Totálisan felesleges nekem a lemezmeghajtó

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22) #22718208 válasza pzstm (#21) üzenetére


#22718208
törölt tag

Annak mi az értelme,hogy ha van egy X , helyette veszel meghajtó nélkülit??

(#23) b. válasza #22718208 (#22) üzenetére


b.
félisten

Én sem értem, miért jobb ha valami nincs bent mint ha valamit nem használok? hisz megmarad lehetőségnek opciónak és ráadásul itt egy elég nagy értéket is képvisel az 4K BR.
Én külön vásároltam Samsung lejátszót, hogy megmaradjon az One a kinecttel, az első még nem tudta az UHD BR-t.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) #22718208 válasza b. (#23) üzenetére


#22718208
törölt tag

Feleségem soha nem használja a klímát a kocsiban. Furcsa lenne ,ha eladnánk és vennénk egy klíma nélkülit :-)

(#25) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

De most ezt hogy tudják hogy nekem mi volt meg lemezen? Összekunyerálok mindent a környékén és bedobálom a gépbe akkor kapom a digitet?
Biztos nem ennyi, de azért érdekelne hogy mégis hogy működik majd ez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#26) antikomcsi válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem kell oda játék, hogy kiélvezd mind a 23 megát! :D

Elég ha csak mielőtt elkezdenél játszani leránt 1-2 giga frissítést a rendszer! :DDD ;]

(#24) gombilaci1

Ebből a megfontolásból piacra lehetne dobni egy rakat index nélküli autót is. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) Carlos Padre válasza Kvelstadt (#25) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Leadod a lemezt és jóváírják az accountodon, nem olyan bonyolult ez.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#28) Darth_Revan válasza AxBattler (#17) üzenetére


Darth_Revan
veterán

+1

(#29) bulikavagyok válasza pzstm (#21) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1.

gombilaci1: Mielőtt lejár a gari mindig cserélem a gépet. Jövő ilyenkor esedékes lesz egy új X, és mivel nincs lemezes játékom -és már nem is lesz-, ezért én is csak lemezmegható nélküli modellt vennék már.

[ Szerkesztve ]

(#30) - = Zk = - válasza antikomcsi (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1-2?... itt 40-60 gigákról beszélek... én.. és mi van akinek a RDR2 belenyal a 100asba :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) Wesder válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Az 10mbps sebességgel 2 napig tölti. Jelenleg ez zajlik nàlam. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) - = Zk = - válasza Wesder (#31) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálad, de itt vagyunk a 23-ra 5en... és sajnos nem tudom a boxon belőni a letöltési seb limitet, kénytelen vagyok a rúterben :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) Wesder válasza - = Zk = - (#32) üzenetére


Wesder
félisten

10-re vagyunk hàrman, ez kb egàl.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) - = Zk = - válasza Wesder (#33) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C
jah, ez is igaz... :D

mondjuk sztem hibás is az új box... rohadt lassan bootol... 7perc minimum, míg betölti az ikonokat... lehet visszaküldöm a faszba :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35) Solten


Solten
addikt

Ertelmes lepes az online streaming koraban.

Saor Alba

(#36) Deck válasza oriic (#5) üzenetére


Deck
titán

Én se :)

PS5

(#37) Crytek


Crytek
veterán

szolálgatást = szolgáltatást

minium = minimum

És mindezt a heti 5 kommentem egyikéből feláldozva :O

Next PC Upgrade: 2022

(#38) XuChi


XuChi
addikt

Ok, szüntessék meg a lemezes játékokat, de akkor adják a digitálisat olcsóbban, hisz nincs sokszorosítási díj, terjesztési díj, szállítási díj stb stb. De nem fogják olcsóbban adni. Ha nem lesz lemezes játék, akkor szintén abba hagyom a játszást. Nekem a kedvenc címeim itt sorakoznak a polcon limited verzióban. Egy digitális címet max a képernyőn tudok megnézegetni. A másik a használt játékok. Ezzel az iránnyal azt is kinyírják, még egy ok hogy abbahagyjam az egészet. Nekem sosem kell day1 a játék, várok fél egy évet és megveszem 5-7k-ért használtan. Fog a tököm 20-25k-t adni egy játékra. Akkor ott rohadjon meg az egész ahol van. :W

(#39) dunc


dunc
nagyúr

Akkor el tudom fogadni, ha valóban becserèlik az összes lemezezt.digitàlisra, mondjuk egy darab lemezem sincs jelenleg. XD

[ Szerkesztve ]

(#40) janeszgol


janeszgol
félisten

Az ötlet nem rossz. Oké én örülök a BR lejátszónak, mert külön elég drága mulatság, de sose használom. Így felesleges. Inkább legyen benne, csak nem használom, minthogy ne legyen benne? Ez logikusan hangzik (b.), viszont a helyére mehetne valami értelmesebb opció. Hűtés, plusz tárhely, ilyesmi.

Ez a lépés amúgy a BC-nek ad egy pofont. Sokszor a lemezes változatoknál több és jobb leárazások vannak, mint az MS Store-ban. Ha ezt megoldja az MS, felőlem jöhet a next gen olvasó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#41) pzstm válasza #22718208 (#22) üzenetére


pzstm
titán

eladok egy épp garis gépet, minimális vagy szinte zéró ráfizetéssel egy jó ajánlattal veszek egy ujat, és mikor jön az őj generáció még teljesen jó áron szállok ki belőle. ;)

szerk.: most nézem, ahogy bulika is írta. Klíms kocsihoz hasonlítani nemár....

Gondoljatok bele, mennyi az arány, ahol laptopokban van még DVD meghajtó ;)

Saját laptopjaimban több mint 6 éve nem láttam ODD-t. :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42) Def26


Def26
félisten

Nem értem miért zavar bárkit is, hogy ott egy lemez meghajtó. Max nem használod, de ekkora örömmel fogadni, hogy nincs benne... ezt csak én nem értem? :D

Oké, hogy nem használjátok, de mi van ha hirtelen kell a BD? Boxnak ez egy előnye, hogy lejátssza a BD -t, most akkor más irányt vesznek megint? Tényleg nem értem, mit csinál néha az MS.

Egyébként az én x -emben sem volt még soha lemez, szerintem nem is lesz, de még hozhatja úgy az élet, hogy éppen kell.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43) janeszgol


janeszgol
félisten

Na oké, jelentkezzen az, aki az idén vett lemezes BR filmet. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) hombre[EU] válasza XuChi (#38) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pontosan ez a baj,hogy nem olcsóbb a digitális,hanem drágább szinte mindig. Legutóbb valakinek rendeltem AC Odyssey fullost €72, store-ban 88-90 körül volt. Most az új Metro lemezen €57, ps-xbox store €70. :D Nem értem.

Life, Uh, Finds A Way

(#45) XuChi válasza hombre[EU] (#44) üzenetére


XuChi
addikt

Nem véletlen akarják kinyírni a lemezes media-t, még többet kereshessenek :W Mi meg majd rákényszerülünk, vagy nem játszunk. Nyilván cseszi a csőrüket a használt is. De mind egy is, engem mint "gamer"-t már rég elvesztettek, még akkor amikor a 10-13k day1 árakat feltolták 20-25k-ra. Nevetséges, ne is haragudjatok, egyik új cím sem ér 20k-t.

(#46) Xantomas


Xantomas
őstag

Nah, a megoldás azoknak ahol az asszony kitalálta, hogy márpedig a TV-t a Kallax bútorra teszi, a fat box pont belefér használja úgy, max az előnytelen szellőzés miatt jól megsül.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#47) b. válasza janeszgol (#40) üzenetére


b.
félisten

Hutessel nincs gond, tarhely meg így is megoldott,hisz
nem fognak beletenni 2 HDD-t. Külső meg támogatott. Alig van hangja a hűtésnek
Egyetlen opcióként az árcsökkentés látom benne, ha mondjuk BR nélkül jóval olcsóbb lenne. Mondjuk az X 80-100 K körül, az megfontolandó lehetne.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) ProEvoFan válasza XuChi (#38) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sosem lesz olcsóbb a digitális játék day one.Nézd meg mi megy Steamen.Általában drágább a friss ropogós játék, mint a boltban.Eszük ágában sincs jobb árban adni, hiába nincs rajta logisztikai stb felár.
Ha csak digitális kópiák léteznének, akkor mindez megváltozna?....áhh, a francokat.Nézd meg mi megy most.Egy AAA játék költségvetése millió-tízmillió dollár nagységrendü.Félek, hogy nem olcsóbb de még drágábbak lesznek a kövi generációs játékok.

(#49) Polllen válasza XuChi (#38) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez nem lesz.

Cserébe a digitális kópiák már most is szép akciókat kapnak. Miután az első körös türelmetleneket megfejték.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) oriic válasza - = Zk = - (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott valami gond lesz, nem szabadna ilyen hosszú boot időnek lennie.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.