Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Próféta


Próféta
tag

Nagyon kíváncsi leszek az első hajtogatható kijelzős mobilra.
Sajnos nem hiszem, hogy már jövőre kézbe lehet venni. Ezek csak pletykák. De ne legyen igazam!

(#2) Richie86


Richie86
senior tag

Ez nekem már sci-fi :D

(#3) sajo13


sajo13
senior tag

Telefon és tablet egyben...jó ötletnek tűnik.

(#4) #67656192


#67656192
törölt tag

Végre felkeverik egy kicsit az állóvizet.

(#5) macskea


macskea
őstag

Az első ilyen cucc valószínűleg valami kompromisszumokkal teli techdemó lesz, de kíváncsi vagyok, mit tudnak belőle kihozi, illetve hogy valóban erre visz-e a jövő, vagy csak egy érdekesség marad. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#6) Örni


Örni
senior tag

Nagyon menő lett mostanában ez az "X" betű :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#7) aelod


aelod
veterán

Rendben gyerekek. Akkor nyissátok ki a galaxy x-et az 50. oldalon...
:DDD
Nem rossz, rengeteg fantázia van benne. Jöjjön!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezt én is várom figyelmesen. Végre nem lesz kényelmetlen a mobiltelefon hordása a különböző évszakokban, élethelyzetekben.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez így elsőre jól hangzik, nagyon belehúzott a Samsung.

kengyel

(#10) Halkow.


Halkow.
senior tag

Számoljunk rá mondjuk 2-3 évet erre a dologra szerintem.

(#11) rodrigez válasza Halkow. (#10) üzenetére


rodrigez
senior tag

Minek? Hajlítható kijelző már most is van LG-nél is Samsungnál is. Nem hiszem, hogy hú de nagy valami egy készüléket köré építeni. :) Lehet, hogy már 2 éve ezen dolgoznak.

(#12) #06658560 válasza Örni (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pedig a K1 sokkal jobb, misztikusabb!

(#13) Decske válasza #06658560 (#12) üzenetére


Decske
aktív tag

Te mond hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb! :D

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14) judas13 válasza Próféta (#1) üzenetére


judas13
addikt

Remélem nem lesz igazad.
De az is igaz, hogy már erre az évre vagy már a tavalyira volt ez beígérve, amiből sajna semmi nem lett.

Várom ezt a forradalmi újítást!!!! :C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) #06658560 válasza Decske (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az másik film.

(#16) L3zl13 válasza rodrigez (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A kicsit hajlítgatható meg a karikába hajlítható között van csöppnyi különbség.

Aki hülye, haljon meg!

(#17) pusszycat válasza L3zl13 (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, mindig attól függ mennyire merev. ;]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#18) willope


willope
tag

Amit igazán szívesen látnék, az egy "Note X". Na ha azt kiadnák, akkor fejvesztve rohannék a boltba és könyörögnék, hogy vigyék a pénzem! :DD

[ Szerkesztve ]

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#19) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Hát ide is eljutunk lassacskán, jó kezdeményezés!

Finn the human

(#20) rodrigez válasza L3zl13 (#16) üzenetére


rodrigez
senior tag

Tessék, itt a karikába: [link]

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Erre az összehajtható kijelzőre kíváncsi leszek.

(#22) L3zl13 válasza rodrigez (#20) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen, ez az amit még soha nem használtak semmilyen kereskedelmi termékben és nem gyártották tömegtermelésben.
Nézz utánna, hány laborban működő technológiából nem lett semmi mert nem tudták megoldani a tömegtermelést. Szóval a linken látható bemutatódarabtól eljutni egy sorozatgyártott eszközig elég nagy dolog és rengeteg buktatót rejt.

Aki hülye, haljon meg!

(#23) Z a hangya


Z a hangya
tag

Samuéknál kezd elgurulni a gyógyszer.

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#24) Decske válasza #06658560 (#15) üzenetére


Decske
aktív tag

Yap, de attól még ide illett. Egyébként nem csúnya ez a kis lélekvesztő kedves K1. ;) A fagylaltosról meg ne szólj az elnöknek! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#25) Tibee86


Tibee86
veterán

Elméletben jól hangzik, a gyakorlatban meg pár év csiszolás után talán használható is lesz.

(#26) Sn00k válasza Z a hangya (#23) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem gurul az el, tök jó innovatív készülék és 5let lesz az, persze ha megvalósul :)

Én várom, szerintem nagyon fullos kezdeményezés

3njoy the Lif3

(#27) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Védőüvegre vagyok kíváncsi. Erre vegyen az ember üvegfóliát :D Meg ha összecsukod még Selfie sem lehet, megbukott :DDD

De amúgy tényleg érdekel, hogy egy ilyen kibír-e napi akár 50 ki-be hajtást, és nem csak éppen meghajtást, hanem szinte mintha leéleznél egy lapot. Illetve milyen lesz ennek a védőüvege? Mert hát nem nagyon lehet 9H kemény, ha hajlítgatni kell.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#28) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Sok fantázia van benne, kicsit szürreális képet fest. De ha meg tudnák oldani, használható módon, miért ne?! :D

(#29) Crafter32


Crafter32
őstag

Egy ilyen készülék letarolná a piacot. Az Iphone hirtelen a mélybe zuhanna ha csak a Samsung drukkolna elő egy jól használható!, hajtható készülékkel.

(#30) kpal


kpal
veterán

Ilyet már a Nokia évekkel ezelőtt bemutatott. Sőt a Philips már 2005 -ben. Csak azok nem kerültek tömeggyártásba. Akkoriban is éveket jósoltak mire talán piacra dobják.

(#31) Farkas82


Farkas82
tag

Szerintem ennél nem olyan nagy para a védőüveg, hordozni, zsebretenni úgyis becsukott állapotban fogják, és akkor védve van a kijelző.

(#32) CloakedWayne


CloakedWayne
tag

Csak a lényeg maradt ki a fordításból: a másik 4(oké, inkább 2), nem parasztvakítós készülék végre RGB-s(!) QHD kijelzőt fog kapni.

Na végre, eltűnik az AMOLED egyetlen, szerintem nevetséges és elfogadhatatlan hibája, hogy kb. 200-zal kevesebbnek tűnik a PPi a valóságban a diamond miatt.

[ Szerkesztve ]

(#33) BalanceR


BalanceR
addikt

Hajtogatható lesz?
Melyik telefon nem az? Bármelyiket lehet...
Ebben az a különleges, hogy utána is használható marad... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#34) doooo válasza CloakedWayne (#32) üzenetére


doooo
veterán

Nem tűnik kevesebbnek, és már használtak más, nem gyémánt elrendezésű AMOLED-et, például a Tab S 10.5-ben.

(#35) Quasi_modo válasza rodrigez (#11) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az nem hajlítható, csak hajlított.

valami

(#36) Depression válasza Quasi_modo (#35) üzenetére


Depression
veterán

Mintha rémlene már piacra került hajtogatható iphone. :D samu ismét csak másol...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#37) L3zl13 válasza Depression (#36) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Csodálkozom is, hogy az Apple nem akarta featureként beállítani a dolgot.

Aki hülye, haljon meg!

(#38) Crafter32


Crafter32
őstag

:) ez tetszett :)

Örülnék egy ilyen készüléknek, tényleg nagyot dobna a mobilpiacon.

[ Szerkesztve ]

(#39) Quasi_modo válasza Depression (#36) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

samu ismét csak másol...
Persze, de mit?

valami

(#40) enonlui


enonlui
tag

azt nem értem hogy már pár éve bemutatták ezt a flexibilis törhetetlen karcolhatatlan és hajlítható kijelzőt. akkor miert nem raktak bele az s6 edge vagy s7 edge telefonokba!? és megoldodott volna a sok kijelző törés!
a válasz. az üzlet politika!
miért nincs még ez hajlítható okostelefon és tablet!?
mert hónapokig, lehet akár fél év. hogy tesztelik.
lehet hogy a gyárban egy külön részlegen ahol a prototípusok termelődnek. ott tesztelik huzamosabb ideig.
szvsz.
de nagy részt technologiai ugrások lassan zajlanak. meg üzlet politika

(#41) Viktor0610 válasza Quasi_modo (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak viccel, és utal a bendgate-re. :D

Samsung Galaxy A54

(#42) CloakedWayne válasza doooo (#34) üzenetére


CloakedWayne
tag

Szép érvelés... ;] Nem tűnik kevesebbnek PONT case closed. :F :N A második résznek meg nincs köze az én hsz-emhez, telóban utoljára az S2-ben volt normális elrendezés.

Tesóm G4-e ugyanennyi PPI-vel szétalázza az Edge-emet élesség terén, másból nyilván nem. Sőt, továbbmegyek, az M7-esem után is életlenebbnek tűnt, már mondjuk megszoktam, nem para, csak először bántott a dolog. De az, amit te állítasz, az egyszerűen nem igaz, lehet, hogy elfogadható mindkettő, de ha a sub-pixelek 1/3-át elveszed, annak viszont nyoma kell, hogy legyen. És bizony van is. :N

Sokan állítják, hogy a Samu paneljei tökéletesek, ha jövőre tényleg váltanak RGB-re, akkor csatlakozom én is az előbb említett táborhoz. :R

[ Szerkesztve ]

(#43) mirci18 válasza Decske (#24) üzenetére


mirci18
addikt

Kár érte kiváló ügynök volt. :C

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#44) doooo válasza CloakedWayne (#42) üzenetére


doooo
veterán

"Na végre, eltűnik az AMOLED egyetlen, szerintem nevetséges és elfogadhatatlan hibája, hogy kb. 200-zal kevesebbnek tűnik a PPi a valóságban a diamond miatt."

Erre válaszoltam. Semmivel sem rosszabb az én "érvem" (nem is érv, hanem kijelentés, mivel tény, hogy nem így van, ahogy te leírod) mint a tiéd. Komolyan nem értem, hogy mi a jó fenének fogsz a kezedbe Samsung telefont, ha olyan kapcsolatban vagy vele, mint egy jó nagy darab sz@rr@l. Nem bírtad ki a HTC 10-ig, helyette megvetted azt az egy telefont, amit rühellsz (eleve értelmetlen az egész), de most már meg bírod venni a 10-est is. Mire vársz még? Add el ezt, örökre felejtsd el, éjl boldogan, hibátlanul. :R

(#45) CloakedWayne válasza doooo (#44) üzenetére


CloakedWayne
tag

Ajánlom figyelmedbe az sPPI fogalmát! De még ha az elmélet nem is engem támasztana alá(pedig igen), vagy ha egyszerűen nem tudod elfogadni/lelkileg megemészteni amit írtam, arra az esetre ajánlom figyelmedbe a "tűnik a valóságban" szókapcsolat jelentését. Szép napot! :)

[ Szerkesztve ]

(#46) doooo válasza CloakedWayne (#45) üzenetére


doooo
veterán

Én meg ajánlom figyelmedbe a "szubjektív" és az "előítélet" kifejezéseket, mivel mindkettő nagyban jellemzi a mondandódat.

(#47) CloakedWayne válasza doooo (#46) üzenetére


CloakedWayne
tag

Hát ez kész! :DD ROTFLMAO

Nem hittem volna, hogy ilyen könnyen lehet találni olyat(tech oldalon), aki képtelen egyetérteni azzal, hogy egy 11.059.200 db sub-pixelből álló panel élesebb, mint egy azonos méretű 7.372.800-ból álló.

Az állatvilág a mai napig le tud nyűgözni! :)
Na cső, ügyi legyél!

[ Szerkesztve ]

(#48) doooo válasza CloakedWayne (#47) üzenetére


doooo
veterán

Képtelen vagyok veled egyet érteni, mert érdekes módon senki sem ír/mond ilyeneket mint te ezekről a képernyőkről (én se tapasztalok hasonlókat, de a te szemed felsőbb rangú mindenkiénél). Egyébként remélem tisztában vagy vele, hogy nem 2012-t írunk, és a Samsung elég sokat változtatott a technológián. Nézd csak! Kis időutazás! Itt például tudsz olvasni róla, te előlény, aki nem tartozol az állatok közé: [link] (hogy bele ne fáradj idő előtt, ezt az alcímet keresd: Sharpest Enhanced QHD Resolution) Ha nem tetszik, kereshetsz még, garantáltan találsz ilyen véleményeket, leírásokat a "kevés subpixeles, csúnya, rossz sAMOLED-ről" :O

[ Szerkesztve ]

(#49) Zoja™


Zoja™
őstag

Kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki belőle. Az egy dolog, hogy a kijelzőből masnit lehetne hajtogatni, de a telefon többi részét hogy oldják meg?
Amiben igazán látom a lehetőséget, az az, hogy a hajlítható kijelző sokkal vékonyabbak, mint a nem hajlítható társai, nagyobb akksi férne el a készülék házban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.