Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyik cím amiért szívesen lenne PS4-em. :)

Live-Die-Respawn

(#2) Helmoras


Helmoras
őstag

Nem kötekedésnek szánom, de "játékai" a cím és ez egy játék, vagy ez ilyen sorozat cikk lesz? vagy csak nálam nincs több oldal?

Hogy ON is legyek, meggyőző a látványvilága a játéknak várjuk sok szeretettel :)

(#3) saelin


saelin
veterán

Majd meglátjuk, hogy milyen lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) oriic válasza Helmoras (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesznek más játékok is.

Live-Die-Respawn

(#6) Csapoati válasza Cobra652 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A (hatter)sztori es a helyszin viszont szerintem zsenialis.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Mans20


Mans20
addikt

Eddig úgy néz ki nem jön semmi kiemelkedő,Dark Souls 2 reload ami érdekel áprilisba.

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nem várom.Nincs PS4 és nem is lesz. :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Grath válasza Cobra652 (#5) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Az InFamous jó volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10) gianni85 válasza Grath (#9) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem is. Ez az Order is jó lesz biztos egy hétvégi gyors végigjátszásra

(#11) gyuribácsi88

"Középszerű" mehh, savanyú a szőlő. Ha jönne pc-re istenkirálycsászár lenne. Van ps4-em és meg is veszem mint az inFamous-t :P

Akit nem érdekel minek szól hozzá? CSAK :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12) Pöttön


Pöttön
őstag

Én speciel nagyon nagyon várom már ezt a címet.
És nagy valószínűséggel ez lesz az a cím amivel nyomok egy csukafejest a ps4 világába. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

IdeveleIdeveleIdevele... :))

All→M8

(#15) gyuribácsi88 válasza Cobra652 (#13) üzenetére

Hát az érdekes, engem meg pont lázba hoz mert végre valami ami nem szuper katonás, szuperhősös, jövőben játszódó fos, azokból elég volt, jöhet ez az order1886 meg jöhetne egy COD WAW2, unom már a jövőbeli baromságokat, de ízlések és pofonok.

Jöhetne mondjuk valami minőségi marvel játék(igaz hogy szuperhősös, de olyan még nem volt), az ok. De ezek az exoskeletonos baromságok már nagyon fárasztók.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#16) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére


gianni85
veterán

pusztuljanak a modernkatonás játékok :) egy waw2 jöhetne

(#17) #08052480 válasza Cobra652 (#5) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mikepp emelne mar ki a hype a kozepszerusegbol? A sok reklamtol szinvonalasabb lesz vagy jobb ertekeleseket kap? Ha valami nem jo, akkor azon nem fog segiteni a hatszel a kiadotol - na persze sem a killzone sem az infamous nem volt az egekbe dicsoitve, ugyhogy tenyleg nem ertem mirol beszelsz (leszamitva a rajongokat, akik az utolso csepp verukig vedik oket, de naluk besegit a kognitiv disszonancia - az nem lehet, hogy az idejekoran vett konzolra nem jonnek atlag feletti exkluzivok).

Abban viszont egyetertek, hogy az Orderrol sut a kozepszeruseg.

(#18) Jeanne d'Arc válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére

Én is így vagyok vele, ez a játék végre egy kicsit más lesz mint a többi.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#19) sting2 válasza Cobra652 (#5) üzenetére


sting2
addikt

+1
Pedig PS4 a jelenlegi konzolom.
Nincs mese, One is kell.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#20) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A Bioshock (azon belül is az Infinite) számomra a benchmark a steampunk stílusú, sztoriban és hangulatban is kiemelkedő játékok terén. Az előzetes alapján nem számítok nagy durranásra, pláne 60-40%-os ingame videó és tényleges játék megoszlás mellett. :))
Aztán lehet mégis jó lesz...

Ez viszont ütött: A mágikus massza további hatása: puha arcbőr a hölgyeknek, epikus bajusz az uraknak. :D

<< Heimdal >>

(#21) Peat;) válasza gyuribácsi88 (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha lenne konzolom akkor én beszerezném, de nem első körben. Az a baj nagyon sok játékkal hogy nem mondható egy teljes, egész, maradandó címnek még finoman szólva sem. Ez a játék is olyan szerintem, hogy 2-3 kellemes estét okozhat, ami teljesen rendben van, én szeretem az ilyen játékokat, kicsit érdekes, szép, de laza, nem kell tápolni, csak kikapcsol. Szerintem a konzolok sajátja ez a stílus eléggé, pl a ryse-nek nagoyn örültem hogy jött pc-re és tetszett is. De nem AAA cím áron vettem meg...

(#22) gyuribácsi88 válasza Peat;) (#21) üzenetére

Digitálisan veszem a játékokat felesbe valakivel, szóval nálam nem is kérdés hogy megveszem, kb 8K-ra jön ki, ennyit megér, 18-20K-t én sem adnék érte.

Egy jó kis singleplayer játék, semmit több. Van ilyen játékokból is elég sok, bár az árazással én személy szerint nem értek egyet, mert ugyan annyiba kerül mint egy olyan játék amibe akár több száz órát is bele tud tenni az ember, de mint írtam felesbe valakivel US-store-ról totál megéri.

Lemezesen meg 1-2 hónap múlva, használtan, 10-12K-ért, annak aki a lemezesre esküszik.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#22) üzenetére


gianni85
veterán

Pedig ez pont az a lemezesen megveszem és végigjátszás után 2000-rel olcsóbban (vagy egyárban, használtnál) eladom :)
8000et én személy szerint sajnálnék érte. Digitálisan a kihagyhatatlan ajánlatokat vagyok csak hajlandó megvenni, mimt pl haverommal most home-olva 2x 3800-ért vettük a Black Flag + Unity kódot.

(#24) haddent válasza Cobra652 (#5) üzenetére


haddent
addikt

A magad nevében beszélj. Grafikailag igenis újat mutat még pökhendi pécés pistiknek is :B
A történet, helyszín, "korszak" pedig zseniális szvsz., de ezzel lehet vitatkozni, kinek mi.

Peat;) ebben nagyon igazad van, a konzolok képviselnek egy ilyen "exkluzív" kikapcsolódást nyújtó témát. Viszont néha ezek a legmaradandóbbak és előkaphatóbbak évek után is. 20 ezerért biztos jobban megválogatnám, hogy mit veszek meg, vagy tartok meg viszont

gyuribácsi88 csakazérse vesszük meg ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) gyuribácsi88 válasza haddent (#24) üzenetére

Nem hát :D nem kell ;] ps-re csak középszerű sz@r játékok jönnek, megyek veszek is egy ... :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26) VIC20


VIC20
őstag

Mi az az ,,epikus" bajusz? :U

(#30) gyuribácsi88 válasza Cobra652 (#29) üzenetére

Akkor nem veszed meg, ilyen egyszerű. Mondjuk nem értem a logikát, én pl nem írok oda annak a több száz játéknak a cikkeihez amik nem érdekelnek és nem veszem meg őket, na mindegy.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32) haddent válasza Cobra652 (#31) üzenetére


haddent
addikt

Jó játék és korszakalkotó tech demo egyben. Szóval igen, ez úgy el szokta vinni a szekeret egy ideig :B
Világos, hogy ez egy single játék, és akármilyen jó is legyen, max végigviszed 2x most aztán évente 1x de ennyi. Nem egy multi amibe havi 200 órát ölsz. Hogy melyik a jobb az teljesen szubjektív.
Grafikáról történt megjegyzésedhez még annyit, hogy eddig mégsem sikerült ilyen grafot összedobni senkinek (beleértve a pécémászterrész gyémántos lovagjait)

(#35) haddent válasza Cobra652 (#34) üzenetére


haddent
addikt

Akkor kinőttél a játékokból. Én sem rajongok egy játékért sem már úgy mint 10 éve, de ha neked eddig egy-két játék sem volt ami tetszett, illetve mostani dömping ami jön így tavasszal sem megfelelő, akkor csakis benned van a hiba (legyen szó PS4 vagy XO -ról, ugyanaz a véleményem).
A "cső tps" -hez meg még annyit fűznék hozzá, hogy The Last of Us. "cső tps" és sikerült pár díjat meg "elfogadható" értékelést begyűjtenie. De gondolom ez is csak a fanok. Túloldalt meg a GoW az is. Ok.

Ne értsd félre, persze pont telibe van sajnálva, hogy neked tetszik-e és megveszed-e stb.. Csak egyrészt a "csőpályás tps" -el kapásból elvéreztettél 5 baromi jó címet köztük több IP (Gears of war, god of war, tomb raider, last of us, order1886). Ezért gondolom hogy talán benned lehet a hiba. A "techdemóságot" pedig valóban meglátjuk, bár ez csak egy bónusz és nem a lényeg, sikerült kiforgatnod a szavaimat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.