Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Nem semmi lett,szép :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon komolyan tolod, frankó lett. Nekem ehhez nem lenne türelmem, ha mégis akkor pedig sokkal több munkaórámba kerülne.

(#3) zolee5016


zolee5016
őstag

Hát gratula : :R :C
1 a gépért
2 a türelmedért
3 nevezésért
gondolom casemod-ban leszel......sok sikert!
Én sem akarom feladni,van még egy kis időm.....de most összecsapott minden felettem
vga,meló egészség....szeretnék indulni...de nem tudom mi lesz.......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) FID válasza zolee5016 (#3) üzenetére


FID
őstag

Szerintem 1,5éve kezdtem el csinálni nem lett kész ez olyan hamar :D Meg rengeteg pénzbe volt. És mivel az eszközök egy kis multi, csavarhúzók, kalapács, reszelők, fúrógép, persze mind tecsós :DDD Nem volt egyszerű! Ha szabin voltam lementem faterhoz és kiflexszelte amit akartam. De a gép 90%-a egy panel lakás félszobájában készült. Megelégedve nem vagyok vele, de az összkép jó lett. Csak lusta vagyok azt a kis időt rászánni. Köszönöm mindenkinek.

Sok kép itt található:[link]

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#5) caprine


caprine
aktív tag

Ijesztően szép lett :R Nekem, meg a többségnek már túl bonyolult, de pöpec!

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#6) FID válasza caprine (#5) üzenetére


FID
őstag

Köszönöm! Megfogadtam, hogy a következő kisebb lesz és nem 30kg élmény volt kicipelni.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.