Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Mekkora számok :Y
Kíváncsi leszek, mennyire fog mérséklődni ez a szám. Azért az éven is várható elég sok jó telefon

Üdvözlettel, Tibi

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Észak-Amerikánál meg lettek cserélve az adatok a szövegben. Ott is nőtt az értékesítés 2013Q4-hez képest.
Az APAC meg nem volt világos számomra, hogy micsoda. Gúglizás után kiderült, hogy Asia and Pacific Countries, esetleg ez is bekerülhetne még a cikkbe. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

még érdekes számok Kínából

[ Szerkesztve ]

(#4) Legendd válasza Csapoati (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen, az első felvetésedet már megoldottam :)

A második pedig benne van: "Az ázsiai és a csendes-óceáni régió szintén jól teljesített, 37 százalékot ugrottak előre"

Alea iacta est!

(#5) doooo


doooo
veterán

381 milliárd dollár.. és ennek 93%-a az Apple-é.. :DDD

(#6) Csapoati válasza Legendd (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jogos, az utóbbi fölött elsiklott a figyelmem. :)

dooo: Nem, a profit 93%-a az övék. Nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) philips20 válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


philips20
aktív tag

Ezek a számok, igazak is ?

(#8) doooo válasza Csapoati (#6) üzenetére


doooo
veterán

Természetes, hogy nem, de azért milyen jól hangzana, nem? ;)

(#9) Halkow.


Halkow.
senior tag

Szerintem lesz ez még több is 2015ben

(#10) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Azért nem tudok nem arra gondolni, hogy mennyi e-hulladékot generál az ilyen gyakori csere.

(#11) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

1.2 milliárd telefon...nem semmi..és én ehhez nem járultam hozzá.Na de majd az idén egyet én is hozzárakok. :D

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#12) Karelke


Karelke
csendes tag

Új bolygót meg majd a télapó hoz nekünk.

Nokia 3410 -> Motorola C385 -> Nokia N95 -> HDC Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note5

(#13) Halkow. válasza Halkow. (#9) üzenetére


Halkow.
senior tag

helyesbítek inkább 2016-ra mikor megjelenik az iphone 7 biztos forradalmi újdonságokat tár majd elénk :D 256GB - os belső tárhelyel

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.