Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zozzo72 válasza RyanGiggs (#47) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Z 1 már lassan három éves... :))
Z4-re viszont már azt mondom igen.

(#52) pusszycat válasza HKorn (#50) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Erre gondolkodtam én is. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#53) szupermacs válasza HKorn (#50) üzenetére


szupermacs
veterán

,,lemorzsolódnak majd a sallangok"

Ha ezt azt jelenti, hogy nem lesz több ócska alsó kategóriás Samu, akkor így legyen! :R Talán a középső kategória esik az alsó kategóriába. Reméljük.

(#54) Aron1988 válasza HKorn (#50) üzenetére


Aron1988
tag

"Max lemorzsolódnak majd a sallangok"
Na ja, kezdődhetne a HTC-vel, meg a SONY-val. A piaci farkastörvények elmorzsolhatnák a két céget megbüntetve a horrorisztikus ár/érték arányú készülékeik miatt. Szerencsére 1-2 évre vagyunk ettől. De az LG is csak flagship-ben tud értékelhetőt alkotni.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#55) Quasi_modo válasza Aron1988 (#54) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

OK. Majd eldöntöd ki maradhat.

valami

(#56) Scholes9 válasza Aron1988 (#54) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Bele is gondoltál ebbe? :) Ezt mi fogjuk megszívni, ha valóban így lesz...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#57) Cattle_Decap válasza Aron1988 (#54) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Ez nem korrekt.

A Sonynak van csak komolyam vehető telefonja vízállósággal felvertezve.

Ergo nem érdekel mennyit fog kérni a következő Ultráért mert ha lesz úgyis megveszem mert olyan tulajdonságokkal rendelkezik amelyek számomra alapvetőek és másik telefon nem rendelkezik velük.

De remélem az nem mostanában lesz mert az első Ultra is tökéletes nekem, és most egy Razer ultrabookot néztem ki magamnak, nem akarom növelni a kiadásokat. :-D

[ Szerkesztve ]

(#58) Dezső1980


Dezső1980
újonc

Az Xperia Z2-m 2 évesen,köszöni szépen,jól van.Abszolút hasít,nem érzek késztetést hogy új készülékre cseréljem :)

(#59) zozzo72 válasza Aron1988 (#54) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Már bocs,de akkor elárulnám neked,hogy a Sony igazán nagyot majd az 5g-vel fog szakítani.Ez most nekik egy átmeneti idő.Képviselik magukat,bár most abszolút nem nyereségesek.Ez az oka,hogy már rég nem dobták be a töröljközőt.
Bocs a hibásnak vélt szövegért.

(#60) Quasi_modo válasza zozzo72 (#59) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

a Sony igazán nagyot majd az 5g-vel fog szakítani
Rendben van, de miből jött ez ki?

valami

(#61) zozzo72 válasza Quasi_modo (#60) üzenetére


zozzo72
aktív tag

A mobilrészleg elnőke nyilatkozta.
Itt a lényeg a folyamatos jelenlét.
Ciki lenne kivonulni,majd 2020-ban
újra megjelenni.

(#62) Scholes9 válasza zozzo72 (#61) üzenetére


Scholes9
nagyúr

És ezt készpénznek vetted? :DD Ne viccelj :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63) zozzo72 válasza Scholes9 (#62) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Tudod,ez presztízs kérdés.
Itt nem egy piskóta cégről beszélgetünk.
Nagy múlt,valamint minőség áll mögötte.
Ez a vonal pedig akkora üzlet lesz,mint még semmi az elektronikában.

(#64) Quasi_modo válasza zozzo72 (#63) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Meglátjuk.

valami

(#65) zozzo72 válasza Quasi_modo (#64) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Őszintén remélem. :K

(#66) RyanGiggs válasza zozzo72 (#51) üzenetére


RyanGiggs
őstag

"Z1 már lassan három éves... "
ÉS?? :F
Olyan brutális belseje van, hogy ha ma vennék egy újat, még jóó pár évig a toppon lenne. Nem kéne lecserélni, mert belassul nem bír meghajtani normálisan egy programot. A mai középkategóriának nincs az a brutális hardvere, mint annak! Nem beszélve a többi extráról ami még benne lakozik, és a középkategóriába nem is rakják bele.

(#67) Aron1988 válasza RyanGiggs (#66) üzenetére


Aron1988
tag

2013-ra jutottak el a csúcsmodellek szoftveresen és hardveresen is arra a pontra, hogy kompromisszum mentesen kiszolgálnak minden átlagigényt, akár 5-8 évig is. Tehát ez nem csak a Sony készülékére igaz, hanem az összes nagy gyártóéra. Amíg nem jön ki valami törésálló pillekönnyű anyag, vagy hajlítható kijelző, vagy titánmagnéziumoxid akkumulátor, addig csak egyhelyben toporgó e-peen szüttyögés fogja a 2013-2020-as időintervallumot jellemezni. ;]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#68) Csapoati válasza RyanGiggs (#66) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez így ebben a formában már nem igaz, pl. a Xiaomi Redmi Note 3-ban lévő MTK Helio X10 hozza Snapdragon 800 teljesítményét. Persze újabb 2 évvel, de akkor is. Na meg aztán már a memória is több benne (2 vs.3 GB), szóval azért most már nem biztos, hogy megvenném a Z1-et, a régi Droidról ami rajta van, nem is beszélve.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69) RyanGiggs válasza Csapoati (#68) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Helio X10 ritka még, mint a fehér holló! ;)
2Gb vs 3Gb, egy lényegtelen dologról beszélünk.

Ráadásul amit említettél telefont, egy bazi nagy tégla! (5.5")
Nálam maximum még a 4.5" ami még játszik. (ilyet használok)
Z1 Compact-nak pont tökéletes a mérete.

(#70) zozzo72 válasza RyanGiggs (#66) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Egyébként ha csak az elmúlt 2 évet
ha megnézzük,a középkategóriás telefonok
is jelentős fejlődésen mentek keresztül.
Az átlagot véve elég rendesen kiszolgálják
az átlagigényeket.

(#71) Csapoati válasza RyanGiggs (#69) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te Z1-ről beszéltél korábban, szó sem volt Compactról. A 2 giga vs 3 minden, csak nem lényegtelen. A Helio X10 meg ritka lenne? Jelenleg 7 ismertebb telefonban van benne (ezek többsége milliós nagyságrendben kelt el eddig), ráadásul nem értem, hogy miért számít a ritkaság?

zozzo72: Így van, tavaly ilyenkor a közép még a Snapdragon 400/410, 1 GB RAM, 8 GB tárhelyet jelentette, most meg ennek gyakorlatilag minden része duplázódott. A két-három évvel korábbihoz képest meg négyszereződött.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72) Aron1988 válasza zozzo72 (#70) üzenetére


Aron1988
tag

"Egyébként ha csak az elmúlt 2 évet
ha megnézzük,a középkategóriás telefonok
is jelentős fejlődésen mentek keresztül."

Akkor ajánlom figyelmedbe hogy az elmúlt két év bármelyik, ismétlem bármelyik 60-110ezer FT közötti HTC, LG, vagy Sony telefon mobilarena cikke alatti topikba olvass bele. A reakciók 90%-a sírógörcs, illetve a dühroham közti átmenet spektrumán található, ahol a kénköves pokol legbugyrába kívánják a gyártókat. Tehát ennyit az elmúlt két évben megjelent márkás középkategóriásokról. (Ahogy sokaknál, nálam se játszik ez a "rendelj eustockból áfa mentesen Le-Ming pro 2 Mi telefont 250 euroért" )

[ Szerkesztve ]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#73) zozzo72 válasza Aron1988 (#72) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Mi ebből a tanulság?
Inkább egy tavalyi csúcsmodell.
Ezt már régen és sokan tudták.
:)) :DD

(#74) Quasi_modo válasza Aron1988 (#72) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Légy olyan jó és sorold el kik maradhatnak a piacon és kiknek kell távozniuk.

valami

(#75) RyanGiggs válasza zozzo72 (#70) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Pont erről beszélek! Még a középkategória is tökéletesen kiszolgálja az átlag igényeket. Nekem jelenleg egy Doogee DG800-am van! Na akkor egy Z1 Compakt? :)

(#71) Csapoati : "A 2 giga vs 3 minden, csak nem lényegtelen."
Mire gondolsz? Nekem 1 Gb-os telóm van, de még nem találkoztam a programjaim közül olyannal, amelyiknek ne lett volna elég. Próbából megnyitottam 4 progit (viber, face, igo, számológép), és van még így is 480mb szabad Ram-om.

[ Szerkesztve ]

(#76) Wesder válasza RyanGiggs (#75) üzenetére


Wesder
félisten

A RAM elsősorban a multitasking-ért felelős, nem befolyàsolja a redszersebességet a mennyisége.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77) Scholes9 válasza zozzo72 (#63) üzenetére


Scholes9
nagyúr

De legyen így, mindenki jobban jár majd. Szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#78) daniel909 válasza RyanGiggs (#39) üzenetére


daniel909
addikt

Ez nagyszerű. Csak a baj h nalam pl a viber nem megy 4g hálózaton se a messenger. Wi-fi meg nincs mindenhol.
De lehet h a telekom korlátozza. Mert ilyen logikával en se telefonálnék hagyományos módon.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#79) RyanGiggs válasza daniel909 (#78) üzenetére


RyanGiggs
őstag

3G-t használok, Telekom-os vagyok!
Ha nem megy 4G-n a viber és a messenger se, akkor minek erőlteted a drágább 4G-t? :U

(#80) daniel909 válasza RyanGiggs (#79) üzenetére


daniel909
addikt

már ugy értem a VOIP nem megy.
nem hallom, ő nem hall, térerő van, SOHA nem tudtam normálisan telefonálni mobilnettel. de ezek szerint nincs tiltva akkor nem értem... :U

mert 4g lefedettség van ahol lakom szóval miért ne használnám? térerő is van..

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#81) RyanGiggs válasza daniel909 (#80) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Egyszer velem is előfordult ilyen.
Nem a szolgáltató hibája(szerintem), hanem a Voipé.
Törlés/újra telepítés nálam megoldotta!

(#82) nickedez89 válasza -Skylake- (#6) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez nekem is tetszett!:C
Persze teljesen kizárt egy ilyen profit orientált világban ilyesmit várni!
Főleg,hogy az okos ember nem jó a pénzhajhászáshoz mert még a végén gondolkodna!

A birkákat lehet ugyebár terelgetni...

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.