Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68) Lauda


Lauda
félisten

A masodik oldalig olvastam, nagyon jo az iromanyod. Rengeteg dolgot tudnek irni, nehez ezt most szavakba foglalni, mert beszelgetni is orakat lehetne rola. Na szoval, olyan szep eget, mint kanada felett, meg a budos eletben nem lattam. Ugye a gepen folyamatosan kiirjak, hogy hol jarunk, ha esetleg filmet jatszanak, akkor ritkabban, de nem is ez a lenyeg. Amikor quebec felett jartunk, leesett az allam, annyira durva volt,kar, hogy nem tudtam lekamerazni. Mondjuk a repuloutrol is lehetne orakat dumalni, de ezt inkabb privatban ha ugy gondolod.
Na a tiszt az kemeny volt nalam, egyedul mentem, fiatal vagyok, ez igy eleg necces kombinacio nekik, foleg hogy senkit sem ismerek az usa-ban, legalabbis ezt mondtam neki. :DDD De errol is tudnek jo sokat meselni, lehet egyszer keszitek egy iromanyt az egeszrol, persze ha van igeny ra. A benzin most 3.65/gallon, volt mar 3.85 es 3.45 is. A postan beficcentem en is, hozzank gyalog jar a pali, leteszi a kozelben a kocsit es ugy jarja vegig a hazakat, de nuku egyenruha, ugy oltozik es beszel, mint ha a haverod lenne. Nagyon jo, nekem tetszik ez a hozzaallas. A gazdagabb kornyekeken ugy oldjak meg, hogy kint van a postalada az ut szelen es jobbkormanyos a postasauto, a pali ki sem szall belole, csak be@assza a dobozkaba amit kell es megy tovabb. Ne csak a vevonek legyen jo, hanem a melosnak is. Es mosolyognak, nem azert mert kell nekik, hanem egyszeruen ez jon beloluk, nincsenek agyonterhelve az emberek. Jah auto feltores, nalunk egesz ejjel kocsi ablak lehuzva, kulcs bent, kutya nem nyul hozza, lakas ajto nyitva, nem jon be senki, nem kell felned, de errol is irhatnek orakig, na majd egyszer osszeszedem a gondolataim es ami tortent velem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.