Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pusszycat válasza csorbajeno (#50) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az sem lehetetlen. De nézzük a jó oldalát :DDD ha elől betörik hátul még használható.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#52) erahurka válasza Karavik (#38) üzenetére


erahurka
félisten

Bullshit. Ha az egyik oldalon körbemenne a kijelző, tuti azzal promóznák.

(#53) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Lemegyek alfába.:)

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#54) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Hogy engem mennyire rohadtul nem érdekel, h a telóm kijelző mérete hány %- a az előlapnak...
Ilyen baromságokat... Jöhet a gömbtelefon, ahol mindenhol összeér a kijelző. Az lenne vagy 1000%-os arány...

(#55) #40359168 válasza Karavik (#32) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ja, a piac, ahol dealbreaker a 4K videó és a 4 GB RAM. :DDD

(#56) XDAnonymus


XDAnonymus
csendes tag

Én az utolsó pillanatig reménykedtem benne hogy most megszűnik a Mix széria, és összeolvad a Mi szériával egy kijelző alatti kamerával rendelkező eszköz után (merthogy 100%os előlap-képernyő arány után már "nincs szükség" a Mix szériára) és lehetett volna Mi X a neve a Mi 9 után :D

(#57) Luck Dragon válasza XDAnonymus (#56) üzenetére

Én sajnálnám ha megszűnne ez a széria , Xiaomi egyik legjobb szériája .
De az is igaz amit írsz ha egyszer oda jutnak hogy egyformán 100%-ban lefedi a kijelző az előlapot akkor egybeolvad minden széria.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#58) roli543


roli543
őstag

Szerintem semmilyen spanyolviaszt nem kell itt várni. A telefon olyan lesz mint a Mate 30, szóval semmilyen forradalmi dologra nem kell számitani 😃

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#59) neoforce válasza roli543 (#58) üzenetére


neoforce
aktív tag

Azèrt jobban fog kinèzni mint a Mate 30 pro!

(#60) Luck Dragon válasza neoforce (#59) üzenetére

Na és hogyan? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#61) Rolie Polie válasza roli543 (#58) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

És leginkább a Mi Mix Alphára fog hasonlítani. 😀

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#62) pusszycat válasza Luck Dragon (#60) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elbűvölően. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#63) Luck Dragon válasza pusszycat (#62) üzenetére

Csak aztán el ne szédüljünk. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#64) neoforce válasza Luck Dragon (#60) üzenetére


neoforce
aktív tag

Napidroidon van róla kèp nem ilyen lesz ami fentebb lett linkelve!

(#65) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#63) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha ennek a képnek van alapja, akkor rögtön veszek egyet, mert nekem nagyon bejön így.
Ez tényleg hozza nálam a hájtek érzést...

(#66) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#65) üzenetére

Meglepően hasonlít arra a képre amit nem rég láttam kínai tech hírportál egyik oldalán (Weibo.cn) . Ezek szerint érdemes lett volna elolvasni a hozzá tartozó leírást is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#67) akooos válasza Luck Dragon (#66) üzenetére


akooos
veterán

Ha így fog kinézni, akkor eléggé keménynek tűnik. De persze nem szabad elhamarkodottan véleményt nyilvánítani, nem most lenne az első alkalom, hogy kicsit túlzásba esnek a képek készítésekor a photoshoppal ;]

(#68) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#66) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom miért látod bele, de ez egyáltalán nem hasonlít és ebben a formában már nem is kellene. Pont az hiányzik innen, amit a könyvek közé beszorítva is látni, meg az általam kirakott képen is látszik.

A tetején lévő, amolyan lezáró kupak szerű fekete és ahogy követi az ível kijelzőt, na az fogott meg elsőre, hogy valami dizájn bravúr ez így. A te képednél ezt nem látni, sőt még azt sem, hogy az oldalán folytatódna a kijelző, mert szerintem az oladalán annak ott vége van.

(#69) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#68) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azon a fekete kupakszerű izén is látszik, hogy kiáll belőle egy kb (képről ítélve) egy 1 mm-es kis sáv, nyilván alul is. Egyáltalán nem zavaró, még jól is áll neki, de nyilván így a lényege, hogy sík felületre rakva ezeken fekszik a telefon ezzel is kímélve a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#70) ollie válasza ΞΔGLΞ (#69) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van az fél centi is. Azt nézd, hogy fele olyan vastag az a sáv, mint a telefon maga. Még ha csak 2mm lenne is, az azt jelentené, hogy a telefon 4mm vastag, ami kizárt. A legvékonyabb telefonok 8mm körül vannak.

[ Szerkesztve ]

***

(#71) ΞΔGLΞ válasza ollie (#70) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amire a nyíl mutat.

(#72) ollie válasza ΞΔGLΞ (#71) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, hogy az a kiálló perem? Az tényleg 1mm lehet.

***

(#73) ΞΔGLΞ válasza ollie (#72) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, arra értettem. Tök egyszerű és zseniális, ahogy ez így meg van oldva, amolyan már-már bájos, ahogy követi az oldalára a kijelző ívet. Már ha így fog kinézni a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#74) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#68) üzenetére

Értem amit írsz, de azért valljuk be hogy az általam tett képen látható készülék formájának köszönhetően nagyobb az esélye hogy " valóban" így fog kinézni. Miért?

Az általad linkelt képen ha mind a két oldal folytatódik a kijelző hogyan fogjuk majd a mindennapokban használni, mi az a kijelző támogatásáért felelős szoftver ami tudja mikor fogod és használod? Vagy csak én vagyok lemaradva ezen a téren?
Mert ha igen akkor jöhet és egyetértek maximálisan veled és magam is eme készülék új birtokosaként fogok nyilatkozni a topicjában .

Az meg hogy mennyire hasonló a két kép ez meg szubjektív , én látom a hasonlóságot , bár nem mikrométer pontossággal. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#75) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#74) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha Te most beleláttad, akkor beleláttad :) , nekem pont azok hiányoznak erről a képről, ami miatt durván bejön az egész. A lekerekítés és a felső sáv.
Nyilván ezt a készüléket lesz az egyik legnehezebb tisztán tartani, mire áttörlöd, mert másképp nem tudod megfogni, hogy ne tapizd össze, kb kezdheted elölről :D .
De, pl a két oldalsó sávon a vivo nex 3 sok infót megtud mutatni. Ha fekszem és csak félrenézek és látom nem fontos, akkor ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#76) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#75) üzenetére

Szerintem ezen nem fogunk összeveszni, várjuk meg a holnapi bejelentést és majd akkor kibeszéljük a dolgokat. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#76) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Áhhh dehogy, ez nem is az volt, csak annyit írtam, hogy azon a képeken én láttam (meg) ezeket a dolgokat. :)
Ettől függetlenül, tényleg kíváncsi vagyok, mert pont a xiaomi az, aki a már a boltokba került telefonját is photoshoppolt és ezáltal hamis képekkel reklámozta magát és a telefont.

(#78) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#77) üzenetére

Majd meglátjuk, magam is kíváncsi vagyok. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#79) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#78) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Legyen ilyen, mint a képen! :DDD Nagyon bejön, annak meg különösen örülök, hogy az - apple-t , pixel-t meg néhány típust kivéve - végre vége a szappantartók korának. Mindig is tégla forma mániás voltam. Note 10, vivo nex 3, mate 30 pro, oneplus7 etc nagyon jönnek most fel a téglás dizájnnal és akkor itt van ez is, ha ilyen lesz...

(#80) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#79) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ne is mondd. Anno Samsung S2-ről azért nem S3-ra váltottam, mert hánytam attól a szappantartó formától.
Első kínai telóm: iNew V3. 33 ezer Ft-ért még NFC is volt benne. :D Igaz, az MTK proci nem volt egy túlságosan jó döntés bele, főleg a GPS része volt gatya, Baján pl. belevezetett a Duna közepébe. :DDD
Meg kb az első Sony kamera modulos kínai teló volt. Nappal olyan képeket csinált, hogy ámultam.

(#81) neoforce válasza ΞΔGLΞ (#79) üzenetére


neoforce
aktív tag

Nemtudom de ha ilyen vagány lesz akkor egyet veszek😃

(#82) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#79) üzenetére

Anno ezért tetszett a Sony Z széria szögletes formája , csak hát akkoriban a Sony nem volt helyzet magaslatán, mégis kipróbáltam egy Z3-at , de kár volt, besárgult és foltos kijelző pár hónaposan ....
Ettől függetlenül a formavilág mai napig tetszik és tényleg jó lenne valami új és egyedi.
Bár amennyire szeretném (nénk) nem lesz belőle semmi, vagy olyan lesz amire csak azt mondjuk hogy "jaj ne már...."

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#83) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#79) üzenetére

Csak beszélnünk kelett róla : [link] :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#84) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#83) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyelőre 500-zas hibát nyom a kepembe... :U

(#85) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#83) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, hogy ezt kellett volna olvasnom, hogy az utolsó pillanatig nem tudni semmit? :-)
Hát ez így is van. Tényleg igazi vérfrissítés lenne a piacon egy ilyen mobil. Én remélem, hogy ilyen lesz, vagy még jobb. :-D

(#86) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Pont írni akartam én is hogy egy nappal a bemutató előtt nem szivárog ki infó érdemben a telefonról.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#87) jonnyjoker01 válasza ΞΔGLΞ (#79) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Dettó, tégla dizájn nagyon tetszik. Sony régen nagyon jól csinálta ezt a design-t, a kedvenc telefonom kinézetre a Sony Xperia Z Ultra volt. 6 mm vékony, szögletes... Nagyon megvolt a prémium érzés, olyan volt a telefon, mintha egy obszidiántömbből faragták volna ki. Nagyon visszasírom azt a designt.

Üdv. Johnny

(#88) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#85) üzenetére

Mi Mix Aplha nagyon durva, megcsinálták! Kövez meg, de nagyon tetszik. :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#89) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#88) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp most akartam kérdezni, hogy van-e valami hír... Nagyon bejön, bár nem számítoltam rá, hogy ennyire "beviszik" a kijelzőt a hátlapra is, de brutális a dizájn.

(#90) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

2800 Dollár. Szép munka. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#91) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#89) üzenetére

Egyetértek. Hát ez végre valami új, forradalmi és nagyon nagyon drága. :( :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#92) ollie


ollie
MODERÁTOR

Már várom, a "hol lehet hozzá üvegfóliát kapni" kérdéseket. ;] ;]

***

(#93) jonnyjoker01 válasza ollie (#92) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerencsére ez a topik nem olyan, mint a másik hír alatt :C Már agybajt kaptam a sok személyeskedéstől, én megértem, hogy sok az olyan ember, akik nem látnak semmi értelmet a telefonban, de amilyen szinten elindult a sértegetés mindkét oldalon... :W Nem akarod véletlenül bezárni a másik topikot? :DDD

Üdv. Johnny

(#94) htc07 válasza jonnyjoker01 (#93) üzenetére


htc07
addikt

sajnos az egész fórum (vagyis az egész ország szerintem) ebbe az irányba tart..

mindenesetre nekem tetszik az ötlet, használhatóságra nem tűnik elsőre annyira nagyon jónak ez a körbe-kijelző, de majd az idő meg a szoftverezettség eldönti.

(#95) jonnyjoker01 válasza htc07 (#94) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Véleményemet én is megosztom akkor, még sehova sem írtam le:DDD

Nekem a telefon a kinézete miatt nagyon tetszik, ezen rendesen látszik, hogy a jövőből van. A töltés animáció egyszerűen gyönyörű, a szögletes, nem lekerekített sarkú designba már rég óta szerelmes vagyok, csak sajnos nem ez a mai trend. Ha aktívan lehetne használni a hátsó fertáját a telefonnak, az még egy pluszpont, hátlap design-t konkrétan ha szoftveresen cserélni lehetne, az hatalmas lenne.

Úgy érzem, csak akkor használnám a forgatást, ha a multitasking szoftveresen rendesen meg van oldva. Szelfizni nem szoktam, viszont az nagyon kényelmes lenne, ha egy forgatással tudnék két alkalmazás között váltani, sokat használnám így a második kijelzőt.

Kamera pedig valószínűleg világelső lesz, még azért jó lenne látni, milyen képeket készít valójában, viszont gondolom ez a modul majd több telefonba is megérkezik majd.

Egy szó, mint száz, ha nem 850 ezer forint + áfába kerülne a telefon, megjelenés napján lecsapnék rá.:DDD Várós a Mi Mix 4 (ha lesz), és ha ugyanilyen formája lesz a készüléknek (nem lekerekített sarok, hanem szögletes), akkor lecsapok rá, abban az esteben, ha hasonló árazású lesz, mint a korábbi Mix modellek.:C

Üdv. Johnny

(#96) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy 200.000 Ft. még adnék is érte. Ez jó lesz arra,h a többi gyártót is felrázza a melankóliából. Egyébként a Samsung miért nem, rakja a saját 108 Mp. kameráját a saját telefonjaiba?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#97) Kasya válasza pusszycat (#96) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Xiaomival kozos projekt volt. Ket dologra tudok gondolni:
-A Samsung atengedte az "elsozest", cserebe anyagilag jobban jart.
-A Samsung nem tudta osszeegyeztetni a Note10 es a kamera piacra kerulesi idejet.

(#98) ollie válasza pusszycat (#96) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert nem jelent meg Samsung telefon mióta megjelentek a piacon a kamerával.

***

(#99) tibcsi0407 válasza ollie (#98) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Vagy mert szimplán szarabb attól a Sony szenzortól, amit használnak. :)

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.