Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAM disc drive (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) squadline


squadline
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan progit kerestem, amivel a ramomon tudok tárolni adatok, ezzel meggyorsítva a rendszert, és 1-2 programot / játékot. Találtam is 1 egész jót ami eldöcög vista 64-en. A neve Virtual Hard Drive Pro. Ha bárki tud jobbat, vagy olyat ami megoldás a problémámra akkor azt előre is megköszönöm.
A fő gondom az lenne hogy amikor felszeretnék telepíteni 1 játékot, az azt írja hogy ”must be installed ontu a valid hard drive”. Na mármost tud valaki valamilyen megoldást erre? Valami program vagy egyéb aminek a segítségével feltudom tenni.
A másik kérdésem az lenne, ha van valakinek ilyesmiről tapasztalata, hogy milyen fileokat érdemes rámásolni amitől meggyorsul a rendszer. Mielőtt jönnek a ”gugli a barátod” féle kommentek, megnéztem és mindenki mást mond. Gondoltam jó lenne tisztázni egyszer és mindenkor. Jó fórumozást mindenkinek! :)

Üdv: SquadLine

(#2) Sotho válasza squadline (#1) üzenetére


Sotho
őstag

Szuper program kösz! :) Ha a windows virtuális memóriáját be lehetne állítani rajta az jó lenne, pl a photoshop sikít a nincs wm akármennyi ramot is pakolsz a gépbe :U

(#3) Bordoi válasza squadline (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Itt a te topikod.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAM disc drive (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.