Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raymond


Raymond
félisten

Mi a cime annak a francia (kanadai ?) rajzfilmsorozatnak, amely a vilag (emberiseg) tortenelmet dolgozza fel. A sarokban mindig ott volt az evszam olyan kis teglaban amelynek kezei voltak. Mindig ugyanazok a figurak jatszottak benne - a feltalalo egy talpig feher haju es bajuszu oreg volt, a negativ figura meg ket nagy piros orru egyen volt - egy kicsi okos es egy nagy buta....Ennyi volna. Aki tudja a cimet, ne kimeljen. Koszi.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Volt egy másik sorozat is ugyanilyen szereplőkkel. Vmi a test krónikája vagy mittomén. Sajna nemtom mi a címe de én is szeretem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Alvin_ti4200 válasza Raymond (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer az élet.

Asszem erre gondolsz, nem?:)

(#4) Viktor77 válasza Raymond (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer az......

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Esmein válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Esmein
nagyúr

bakker. Elmegyek mostmár orvoshoz. 18 vagyok és nem emléxem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Raymond válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


Raymond
félisten

Ez az, koszi szepen...:)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7) Raymond válasza Esmein (#2) üzenetére


Raymond
félisten

Volt - azt is imadtam... :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#8) Esmein válasza Raymond (#7) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én kissé vegyes érzelmekkel viseltetek iránta. A fogorvosi váróban láttam mindig, az volt berakva, mikor a 3.A ment fogászati ellenőrzésre :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) tiv83us válasza Raymond (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Volt egyszer egy... (A ... cim vegen mindig mas volt)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10) hm


hm
aktív tag

Először egy big up.

Egy olyan rajzfilmnek a címét keresem, amely a Dragon Ball előtt vagy után ment valamelyik kereskedelmi csatorna műsorán. A szintén japán rajzfilmben volt néhány focizni szerető fiatal, és egymással meccseltek. A főhősöknek volt speciális rúgásuk, amit szinte senki sem tudott kivédeni. (A forgó labda is hatalmas energiával haladt... :D )

(#11) KERO_SAN válasza hm (#10) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Talan a Palya ordogei ?...:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#12) hm válasza KERO_SAN (#11) üzenetére


hm
aktív tag

Köszi, azaz. Így már könnyebb rákeresni a főszereplőkre, meg a rúgásokra. Tsubasa a főszereplő megvan már, de még keresek.

(#13) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Felhozom a témát, mert eszembejutott egy nagyon régi rajzfilm. Nem sorozat volt, kb. 12-14 éve néztem meg először videokazettán. Arról szólt, hogy volt öt muki, talán az egyik csaj volt, és mindegyiknek volt egy robot(oroszlán)ja. Mint a Power Rangers, csak ezek asszem oroszlánok voltak, és ezek is össze tudtak állni egy nagy robottá. Azt már nemtom, h az is oroszlán volt-e vagy emberformájú, de a színe asszem fehér volt. Még arra emléxem, h a végén egy hasonló nagy robottal kellett megküzdeniük. Ja, és ebben az időben volt meg VHS-en a Mazinga nevű rajzfilm is, szóval az kilőve, bár az is nagyon tetszett. :)
Valaki esetleg ráismer a leírás alapján és meg tudja mondani a címét?

(#14) GombócArtúr válasza Apollo17hu (#13) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

húúúú! nekem volt ilyesmim... csak nem tudom a címét már, esetleg a Robitx vagy Trans Formers ugrik még be...

Nem az volt a sztori, hogy 5en kellettek volna meglegyenek valamihez, de az ötödik tag nem volt meg.... vagy valami hasonló?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#15) Apollo17hu válasza GombócArtúr (#14) üzenetére


Apollo17hu
őstag

nah, hosszas kutakodás után megtaláltam:
Voltron - Defender of the Universe
persze ez a cím nem mond semmit, mert lehettem vagy 4-5 éves, amikor - szinkronosan - néztem:)

(#16) westlake válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


westlake
félisten

nem az, hogy ''volt egyszer az ember''? :F

mod: bebuktam :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#17) Lord Zero válasza westlake (#16) üzenetére


Lord Zero
addikt

de
ez volt a címe

szerk. volt benne egy nagyarcú, nagyorrú, nagypofájú fickó, ő volt mindig a tetű

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#18) Azazello- válasza Lord Zero (#17) üzenetére


Azazello-
senior tag

es a bolcs oreg szakallas vorosvertest :DDD

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.