Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21426) priti válasza energy4ever (#21421) üzenetére


priti
addikt

Van, akinek hozzá tartozik a munkaköréhez. Van aki autókat próbál ki és abból csinál műsort, van aki hardvereket és abból készít tartalmat...
Nyilván neki biztosítják a megfelelő tápegységet és arról is ír pár sort, hogy milyen hangos egy 1600W-os táp sok GPU-val terhelve. Nem kell "korrekt módon közösítenie" Nem is építi házba, csak ott az alaplap dobozán dobálja össze a vadi új, frissen pasztázott cumót, így neki nem melegszik túl, mivel a meleg levegő felfelé száll. Az eredményeket valahol publikálja. Kis kutatással megtalálható a neten nagy valószínűséggel, de ha tovább kutat az ember talán talál egy FC blokkokkal fullra vizezett konfigot csillivilli házikóban ugyanabból...
Ezt követően te megpróbálod megismételni a mérést. Nem sikerül, de pár hozzászólással lejjebb már nem azt írod, hogy nálam ez és ez a konfiguráció túlmelegedett, hanem azt, hogy ez stabilabb annál meg ezzel folyékonyabban futnak a játékok, mint azzal. Hibás mérésből levont hibás következtetések ezek. Szenvtelenül fogalmazva hülyeségeket írsz. Én nem vagyok ellenszenves és nem kötekszem, csak úgy néz ki szólni kell valakinek... Megpróbáltad, nem sikerült. Ettől még tök rendes tőled, hogy megpróbáltad csak mert mások kérték. Valszeg egy nagyon rendes srác vagy. :R Ne haragudj, nem akartam a lelkedbe gázolni.

Hardverlesen

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.