Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9700? segÍtsetek! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31) Victorius


Victorius
tag

Sziasztok!

Kipróbáltam a legújabb ATI drivereket, valamivel jobb lett az eredmény. Megpróbáltam felhúzni a procit 2,2-re, és több, mint egy ezrest ugrott a 3DMark! Úgy tűnik, tényeg erősen procifüggő ez a kártya. Vagyis nem menekülök a tuningtól...:-)

Először is szerzek egy rendes házat (rendes táppal, ez Q-Tec márkájú; elég jónak tűnik, és csendes, ugye?), mert a mostaninál a táp pont a proci fölött van.

Nekem a procihoz adott Intel-hűtőm van. Szerintetek érdemes ezt lecserélni valami másra? Olyasmi kellene, ami jóbban hűt, és (vagy?) csendes.

Nem tudom, a kártyára érdemes lesz-e szerezni valami hűtést.

Egyébként ezzel kicsit gondban vagyok. Végignéztem pár boltot itt, Szegeden, de nem igazán vannak ellátva különleges cuccokkal (a nagyobb baj pedig az, hogy nem is nagyon akarnak beszerezni ilyesmit). A hét végén felmegyek Pestre. Tudnátok ajánlani valami jó helyet, ahol ti is szívesen vásároltok?

Tudom, hogy az lett volna az igazi, ha lecsapom a Windows-t, aztán újra felrakom, de egyelőre nem igazán fűlik hozzá a fogam időhiány miatt, meg azért mert elég sok frissítést feltelepítettem már a hálózatról, ezek akkor elvesznének, ugye? Vagy megmenthetőek valahogy? Tényleg tudja valaki, hogy hol tárolja az Outlook Express a leveleket?

Köszi szépen előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9700? segÍtsetek! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.