Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja

Hozzászólások

(#36) r-chee


r-chee
őstag

Tegnap fárasztó délutánom volt. 2-kor már mondta főnök, hogy ne menjek vissza géphez, hanem segítsek festett alumínium alkatrészeket csiszolni, mert aznapi szállítás és sürgős. Volt belőle egy halommal. Karcolásokat kellett eltüntetni néhány felületről, mert látható helyen lesznek beépítve a vonatokba szánt asztalokba. Beleugrottam hát a 600-as és finomabb dörzsvászonnal (csiszoló papírral, smirgli papírral - kinek hogy tetszik jobban :) ) lefolytatott műveletbe. Szerencsére volt kéznél rezgőcsiszoló is. Régebben, mikor a lakatosok között kezdtem, megszoktam, hogy tiszta vaspor voltam műszak végére, így nem volt gond, hogy - még pár megmunkálóssal egyetemben - olyan szürke voltam az alu portól mint egy UFÓ :) . Persze elképzeltem néhányszor, milyen jó lett volna inkább szabin lenni. Kár, hogy nem látok a jövőbe :) . Utána festett alu profilok tetejéről csiszoltuk le a festéket. Visszaküldték a németek, mert megtört rajta a fény egy csíkban. Nem is csodálom, mert két részben lett felmarva egy kisebb marófejjel. Egy nagyobbal nehéz lett volna végigmenni rajta egy fogásban :(( . Csiszolta volna az a kedves munkatársam, aki lemarta őket... Csúnyán is néztem rá emiatt :) . Estére már nem igen éreztem a kezeimet, csuklóm még most is fáj.

Ma vettem az újságosnál GameStar-t, Gears of War teljes játékkal egyetemben [link] (gyári dobozban, CD kulccsal, ahogy illik). Összesen 2000FT-ért szerintem megérte. Filóztam, hogy vegyek-e egy UT3-as mellékletű GS-t is, és eladjam neten, de inkább nem vettem, hátha nem lenne jó biznisz.

Nah, most pedig kimegyek a kertbe egy kis cseresznyét majszolni :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.