Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ANT válasza joghurt (#46) üzenetére


ANT
őstag

Neked aztán pozitív a szemléleted! Különösen úgy, hogy nem is kapsz ''hal és mákos guba-pénzt''! :DDD

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#52) robekri válasza aXXon (#43) üzenetére


robekri
addikt

Szeretném leszögezni, hogy az ''Axxony''-ának az egyező írásmód ellenére sincs semmi köze hozzám
LOL

Üdv.. Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#53) Gh0sT válasza Andie (#29) üzenetére


Gh0sT
addikt

Sőt, még azt is csiripeték anno a madarak, hogy Rafinál a behajtott kintlévőségekből lesz meghatározva a bónuszkeret.

Mod: mert hogy másból nem futja rá...

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#54) tildy válasza aXXon (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, én is azon csodálkozom , hogy mindenki kap. Nekunk van egy eves fix bonusz, amit a teljesitmeny alapjan osytanak ki, de azonkivul:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#55) joghurt válasza tildy (#54) üzenetére


joghurt
addikt

Amikor mindenki kap, és így év végén, akkor azért tényleg nem igazán kell megdolgozni (ld. közigazgatás...). A jó teljesítményt meg év közben is bármikor lehet plusz pénzzel honorálni, aztán hadd döntse el a delikvens maga, hogy karácsonyra költi, vagy épp nyaralásra!

Az értékesítő jellegű munkakörökben meg a konkrét éves jutalékszámítás úgyis vagy januárban tud megtörténni, vagy mondjuk autókereskedőknél szeptemberi a modellváltás.

A tej élet, erő, egészség.

(#56) emery2


emery2
tag

Mi nem kapunk semmit karácsonyra... Állam bácsi nem szereti a dolgozóit. :O

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#57) robekri válasza emery2 (#56) üzenetére


robekri
addikt

Melyik állami cégnél dolgozol???

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#58) Vigneau válasza Kalandor (#1) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálunk jövő hó 16.-ig kell majd megérkeznie. Pulykapénz, kalácspénz nincs, csak 13. havi.

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#59) busman


busman
addikt

NEM... :(((

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#60) raver


raver
aktív tag

Sajna én sem. Még a novemberi fizumat sem kaptam meg :O :(

(#61) lesaux


lesaux
veterán

Megfogadtam magamban, hogy ha kapunk, beírom a topicba. Ma átvettünk egy borítékot, és a benne rejtező papír szerint kurva jól dolgoztunk, kapunk kb. kétheti bért pluszban.
Bár most kiszámoltam, nincs is két teljes hét.

(#62) #53246592


#53246592
törölt tag

Itt kolbaszbol van a kerites, de 13. honap az nincs. Mielött valaki nagyon megsajnalna, 2 honapja kaptam elsö feleves bonuszt, ami kb. 1 havi fizetes volt nettoban.

(#63) troland26


troland26
őstag

remélem lesz, csak nállunk diferenciálva ki 1 havi ki 2 havi lóvét (van olyan aki semmit ) bízom benne ,hogy én kapok valamit :)

(#64) villamos


villamos
őstag

Én 1,5% -os idézem: ''teljesítményösztönző juttatás'' -t kaptam, a novemberi fizetéshez... :DDD
Ja, írjuk ki: MÁV

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#65) emery2 válasza robekri (#57) üzenetére


emery2
tag

Rendvédelem. 13 havi talán lesz..... Jövőre. Emléxem anno valamikor a cég már dec. elején kifizette a 13 havit, és még külön ajándékcsomagot is biztosított azon beosztottainak akik ellen nem folyt fegyelmi vagy büntető eljárás. Persze akkor a nagyfőnököt Forgács Lászlónak hivták.....

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#66) Viktor0610 válasza emery2 (#65) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''... akik ellen nem folyt fegyelmi vagy büntető eljárás.''
Ez off, de ezek szerint ti (ők ;] ) vannak kevesebben?



Mi is kaptunk valamennyit, de 13. havinak nem nevezném... :O Inkább 12,1 havinak... :o

Samsung Galaxy A54

(#67) bzoley


bzoley
veterán

Nem lesz semmi :(
Az ország egyik legnagyobb építőipari Rt-je(MÉRT) nem engedheti meg magának.
Mondjuk nem nagy visszalépés a tavalyi 2db szaloncukor+2decis pezsgő+2500ft-hoz képest.
Komolyan mondom, én szégyeltem magam :(((

(#68) emery2


emery2
tag

A feleségem a Lidl-ben dolgozik, és állítólag pénzt ugyan nem, de valami kis ajándékcsomagfélét fognak kapni. Hiszem ha látom....

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#69) donw3ga


donw3ga
senior tag

igen kapok 1 üveg pezsgőt, 1 üveg bort és egy üveg szörpöt. :R

(#70) erdey_a


erdey_a
őstag

Folyóról elnevezett régi magyar vállalat: nincs év végi prémium.
Talán januárban adnak valami kis aprót a dolgozóknak.

Vezetői szinten meg csak május környékén adnának, ha teljesülnek a vállalati meg egyéni szervezeti célok. Ezért én biztosan nem kapok :DDD :O



[Szerkesztve]

Vérboci

(#71) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

én kaptam 8.5k-t az egyetemtől karácsonyi pénznek :)

amúgy nem tudom, hogy miért hiszi mindenki, hogy ez jár...ez csak kedvesség a munkáltató/egyetem részéről. van ahol szociálisan érzékenyebbek, van ahol meg a tárcájukra érzékenyebbek...nem meglepő :(

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#72) erdey_a válasza sanyixXx (#71) üzenetére


erdey_a
őstag

Ha majd nem az egyetemtől kapod a pénzedet, hanem dolgozni fogsz, akkor rájössz, miért érzi úgy valaki (aki melózik), hogy ez jár.

Vérboci

(#73) ANT válasza sanyixXx (#71) üzenetére


ANT
őstag

''ez csak kedvesség a munkáltató/egyetem részéről.''
Csak az a baj, h a felsővezetéssel sokkal ''kedvesebb'' a cégek többsége, mint a napszámosokkal. : Az elvégzett munka/szaktudás meg éppen fordítottan arányos a ''kedvességgel''! El van ez (is) b@szva rendesen!

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#74) bzoley válasza erdey_a (#72) üzenetére


bzoley
veterán

Főleg, ha már hónapokkal előtte elkezdik az ígérgetést(gyk:etetést), aztán jön a pofáraesés :U

(#75) Lord Zero válasza Kalandor (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

te is hozzászólhatsz
:)

nem, mindegy

(#76) mynames


mynames
senior tag

A BKV 11.xxx valahány dolgozója, kap 42000 HUF pulykapénzt, SPAR kajajegyben. Persze ez bármire költhető, nem csak kajára, mert a kutya se ellenőrzi.

A központban és persze minden külső igazgatóságon van + jutalom is.

(#77) Nimda


Nimda
addikt

Én kaptam az alap fizetésemen kivül egy teljes hó bruttó alapbért +70k bónusz +9k kajajegy...végül is nem panaszkodhatok...bár az adó ugye...

[Szerkesztve]

(#78) KMan válasza KMan (#42) üzenetére


KMan
őstag

tegnap utaltak ki egy reszet, a tobbit majd februarban.. ennek mi ertelme:F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#79) dokar


dokar
addikt

én havi bérem + a havi bérem 185%-át kaptam ebben a hónapban

mod: de én nem államnak dogozok :U

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#80) Zozzant válasza joghurt (#55) üzenetére


Zozzant
addikt

igen, azt sugalja mindenki hogy a közigazgatásban ''nem igazán kell megdolgozni'' csak tudnám ki volt a fő okos aki ezt kitalálta... de nembaj, majd eltörlik a 13. havit is... nem akarok szétoffolni de lenne egykét keresetlen gondolatom:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#83) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ha minden jól megy januárban kapok 10k-t a 75k mellé.

A főnök meg egy új BMW M5-öt. (igazi profitorientált vezető ;] )


http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#84) knifemaster válasza erdey_a (#70) üzenetére


knifemaster
tag

Még mindíg jobb(lesz talán),mint a pár évvel ezelőtti 2 üveg bor akciójuk :)
1 havi béremet kaptam meg,ha lenne mozgóbérem,akkor azzal mósítva magasabb lenne,bruttóban.Szerencsére fizetéshez hozzácsapták,nem 52%-os adóvonzatú jutalomként számolták.~45k nettóban részarányossan,8 hónapra.

[Szerkesztve]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#85) knifemaster válasza KMan (#78) üzenetére


knifemaster
tag

Mondjuk,hogy több maradjon neked a zsebbe,ne lépj át magasabb adósávba.Vagy mert a kamatokból fizetnek.

[Szerkesztve]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#86) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Valaki felhozta, hogy ez nem jár. Nálunk a vezetésnek 5-8 havi jutalom jár, droidoknak, mérnökig bezárólag, fél havi.
Mi is beletettük az éves jó eredménybe a magunkét (ők már kevésbé). Szerintem aránytalan.

szerk: vessző

[Szerkesztve]

(#87) Balinov válasza knifemaster (#84) üzenetére


Balinov
félisten

na,arra a boros eksünre én is emléxem,még ottvoltam én is...ki is hánytam ,mikor megittuk szilveszterkor...sóhergec*k :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#88) vottokar


vottokar
senior tag

Fürdőköpeny + piperecsomag + karácsonyibuli sok részeggel.
Pénz nuku.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#89) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nem :(((

Resistencia eterna

(#90) Száni


Száni
tag

Nálunk nem tudom, h. lesz-e (tavaly nem volt). Indok: az év 12 hónapból áll, ha majd a naptár úgy néz ki, h. március-április-sárpilis-május v. szeptember-október-cinóber, akkor talán, addig :o

Ha akarom megvakarom a karom, mert olyanom van amilyenem, na persze nincsen japán jenem és angol nejem sincsen.

(#91) bobsys


bobsys
addikt

szépen a tegnapi záróbulin elmesélte a főnök, hogy átutalták a tartozásokat a cégnek, zsír lett az üzleti év nagyon faszák vagyunk, köszönik szépen aztán mindenki kapott egy üveg bort :W

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#92) Chili7


Chili7
őstag

Tegnapi céges bulin hozzánk vágtak 120K-t. Ki többet, ki kevesebbet kapott.
De sztem olyan megalázó volt, hogy a fönök igy ''viccesen'' hangosan megjegyezte, hogy a ki akar bowlingozni az nyugottan menjen, mert akkor legalább kevesebb embernek kell adni, - hogy fogtam magam és el is tűntem bowlingozni. Nem tudom, nekem így nem kell alamizsna. Persze azzal tisztában voltam, hogy januárban úgy is megkapnám.

(#93) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nálunk van 13., ill. 14. havi bér is. Előbbit dec. elején, utóbbit júniusban kapjuk.

+ tegnap kaptunk egy kisebb összegű vásárlási utalványt + szaloncukrot LOL

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#94) Silencer83 válasza Motion_Blur (#93) üzenetére


Silencer83
addikt

hol melozol?
Boldog Karit Tesokam :) :C

(#95) Kokog


Kokog
csendes tag

Mi kaptunk 10k-t,es 1 uveg pezsgot.
No comment

Feri bácsik kíméljenek!!!

(#96) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Notebook táska + céges laposüveg :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#97) Chili7 válasza kraftxld (#96) üzenetére


Chili7
őstag

És hogyan lesz benne notebook? :)

(#98) kraftxld válasza Chili7 (#97) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Majd boltolok bele valahogy :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#99) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Megnéztem 6eft-al több a bruttóm idén, mint tavaly és mégis tavaly 4eft-al többet vittem haza. :(

(#100) e.vid


e.vid
senior tag

E hónapban, havi bér + 200%.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#101) Motion_Blur válasza SzalaiG (#99) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Add össze a 2 számot és jövőre kb. annyival kevesebbet viszel haza. Ja! És tapsolj is hozzá.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#102) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Napi régész ;]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.