2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle

Hozzászólások

(#30) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok újra!

Valahogy ide tévedtem, szóval akkor már írok is valamit. A billentyűzetemről annyit, hogy, mivel USB-s és nem adtak hozzá átalakítót ps3-ra, ezért gépfelállásnál kicsit baszakszik velem a masina. Sajnos mindig ki kell húzni, mikor tölt be a windows és utána vissza dugni.. Na mindegy, földhöz azért nem vág..
Fociról annyit, hogy most a felnőttben edzhetek pár társammal és a Sebők Vilmos az edzőnk (korábbi válogatott labdarúgó).. Viszont az U19-es csapatban kapok játéklehetőséget, ahol a Váczi Zoltán az edzőm, akinek több, mint 400 NB1-es meccs van a háta mögött. Hát mit mondjak, ő már kicsit öregebb, 45 körül lehet, de még mindig azt csinál a labdával, amit akar..
2 hét és kezdődik a bajnokság!!
A cipő, amit vettem (mercurial vapor) iszonyat jó cucc meg minden, csak sajnos eddig only műfűn volt használva, ami nagyon szar, de azért mégis valahogy meg kell szoknom, ezért felvettem. Minden alkalom után 15-20 perc cipőtakarítás :D Igazából még élvezem is :D
Mostanában a FIFA-val játszott óraszámaim is nőttek, amióta kontrollerem van és kicsit ráéreztem meg megtanultam egyéb okos dolgokat, sokkal jobban megy minden. Elkezdtem a karrier módot is meg ilyenek, ráéreztem az új védekezésre is és szerintem sokkal jobb, mint a hagyományos. Finesse shot, pöcköléses indítások, kapus felett átlöbbölések/pöckölések is nagyon jól mennek. Szerinte a cselezés is menne, ha működne a jobb analógom a kontrolleren :D
Egy könyv alapján elkezdtem kondizni is (kondiztam eddig is csak most máshogy), szóval a saját testsúlyommal való "játszadozásokat" tanulgatom most. Kezdem érezni, hogy jó hatása van. Múltkor például nagyon könnyen húzódzkodtam, előtte nem igazán ment. Könnyítettel kezdtem és a teljes már viszonylag jól ment.

No de rohanok nézni az Arsenal - Milan-t, már 5 perce megy :Y

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.