Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rudi válasza Yutani (#49) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen 9100 is olyan és nem BGA!!! Vastagabb nagyobb régebbi, kb. olyan mint a GRAMok anno a matrox g200on.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#52) Pupák


Pupák
tag

A ramok 3.5 128 bites megnéztem alatta van egy Cel 900/fcpga2 + abit st6 +256 ram
+a vga első perctől 1200Mhz en járatom 133Mhz fsb vel és jól bírja
Nem fogok uj néven bejelentkezni és egyébként csak erre voltam kiváncsi
hi

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#53) Pupák


Pupák
tag

Tehát a kártya nem low profile mert az sokkal kisebb alapból látni rajta hogy gagyi
minden további hozzászólást szivesen fogadok

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#54) Pupák válasza rudi (#50) üzenetére


Pupák
tag

Az én kártyám szintén zenész én eddig 300/300 on nyomtam max mert az én cuccomhoz sem kell gyorsabb csak teszteletem ha lehet így mondani

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#55) Sanya válasza Pupák (#42) üzenetére


Sanya
nagyúr

Az értelemhez neked semmi közöd..

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#56) Pupák


Pupák
tag

Miért Sany NEKED TÚL SOK VAN, VAGY MI A FENE MÁR NAGYON NAGY CSÁVÓ VAGY (LEGALÁBBIS TE EZT GONDOLOD)

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#57) EG0 válasza Pupák (#56) üzenetére


EG0
aktív tag

Az ilyen Imacher csávókat miért nem dobják ki az moderátorok? Nem kell szerintem egy közösségbe ilyen.. Csodálom a türelmetek. Szerintem csak itt ugat, aztán ha egy boltban akarná ezt megkérdezni, akkor meg félénken suttogna.
Gondolkodj már el a stíluson gyerek! Legyen több önbizalmad, kisebb szád, és tanulj meg magyarul fogalmazni. :-(

(#58) Pupák válasza EG0 (#57) üzenetére


Pupák
tag

Szerintem csávókám azért nem dobnak ki mert legalább egy szín van a forumon ami azt illeti nem csak engem lehetne kidobni

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#59) rudi válasza EG0 (#57) üzenetére


rudi
nagyúr

OFF
Azért a többiek is jó bátran beszólnak...
Ha már OFFoltok, akkor írjátok OFF ....... ON felirat közé hogy egyszerűbb legyen takarítani (no meg mailban is szidhatjátok egymást ha már más elérhetőséget nem adtatok meg)
ON

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#60) rudi válasza rudi (#59) üzenetére


rudi
nagyúr

OFF
közben eszembe jutott még valami:

Jön egy fiatal új tag kevés ''internetkultúrával'' első hozzászólásában beszól egy közepeset erre mindenki a nyakának ugrik meg gyalázza és persze ő sem hagyja magát mert hát miért is. Kap hideget-meleget és elmegy a keve az egész fórumozásról, pedig párszáz hozzászólás és lelkes ismerkedés után hasznos tagja lehetne akármelyik fórumnak.

Lécci tartsátok ezt figyelemben és tanúsítsatok több toleranciát az újoncokkal szemben!!!
ON

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#61) Pupák


Pupák
tag

Igazad van Rudi (Kösz az infókat)

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#62) biker válasza rudi (#50) üzenetére


biker
nagyúr

sztem a powercolor jó lenne ha tudná, mit gyárt, vagy mit ad el...

itt van a gépemben ATI 9100 AR2L-B3 low profile 64mb-os card, és 128bites a ramja.

végülis 4csip, 64mbyte 128bit,, 4csip, 128mbyte 64bit
ezek lehetnek a variációk.

a dobozon is itt van hátul:
128bit memory interface

aida megmondja:
busz tipusa: DDR
busz szélessége: 128bit

egy 1.6A p4-el, se kártya, se procitunning: (kártya 250/185x2[ddr] ami érdekes páros, de mindegy)

3d2k1: 7001pötty, 3d2k3: 1067pötty

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#63) biker válasza Pupák (#54) üzenetére


biker
nagyúr

mivel húzod? mert a radeonator nekem nem engedi, a radeon tweaker meg ránézésre nem tul bizalomgerjesztő :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#64) biker


biker
nagyúr

ha valaki felnéz a futuremark-ra, ott vannak a tesztjeim

3d2k1-ben csak a multkori 6996pontos, mert most a 7001-et cserére :DDD 5pont...

de ez is eléggé ott van a proci órajelét nézve

3d2k3-ból meg összetett 3. hly a 1067 ponttal, és van ennél lassabb tunningolt kártya is.

nekem 250/185-ön jött annyi, mint az 1050-es tagnak, aki 1800-ra húzott procival, 150-es fsb-val, 250/230-on nyomta, na az asszem 64bites kártya...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#65) rudi válasza biker (#62) üzenetére


rudi
nagyúr

Az a 2×185 tényleg NAGYON furcsa! Milyen ramok vannak rajta mert aki eddig powercolor-ról számolt be az mindenki szokatlan majdnem BGA tokozású 3,5ös RAMokat emlegetett. Húzásra tényleg legjobb a rage3d tweaker és a redline ([L]http://www.netmatch.host.sk/download.htm[/L])

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#66) biker válasza rudi (#65) üzenetére


biker
nagyúr

ha felnézel a futuremarkra, a 64 megások mind 185 alapon mennek.
250/185

tok tutti nem bga, de most nem szedtem szét a gépet, de mintha nem az lenne

de teljesítményre is lerí, nem 64bites

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#67) biker válasza rudi (#65) üzenetére


biker
nagyúr

illetve csak szereteném, mert ezen a szar hoston (sk) negyedjére sem jön le csak egy egy része, és leáll, és nem bírok vele.
szaros 900k kifektetei a host.sk-t, frankó...

eddig a legtöbb ami inenn lejöt, 630kb volt, a legkevesebb meg 12kb

amugy mindenhonnan máshonnan jön ezerrel adat...

a host.sk meg mindíg szarozott nekem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#68) biker válasza biker (#67) üzenetére


biker
nagyúr

juhhéj, lejött...
mindjárt teszt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#69) rudi válasza biker (#68) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez a buzi host.sk szaraxik mostanában pedig eleinte baromi gyors volt és korlátlan ingyenes. Most meg már van korlát és nem lehet új helyet regisztrálni, gondolom berelt a szerver. Ha esetleg tudsz valami gyors ingyenes magyar oldalat akkor oda felpakolhatom a radeonos részeket.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#70) biker válasza rudi (#69) üzenetére


biker
nagyúr

lejött, mint mondom.

amugy talán uw? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#71) Pupák


Pupák
tag

Érdekes az én karim 250/250 en megy a power Strip el egyszerűen húzható a kari

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#72) biker válasza Pupák (#71) üzenetére


biker
nagyúr

mint kiderült, nálam sem a kari okozta a resetet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#73) rudi válasza biker (#70) üzenetére


rudi
nagyúr

Na akkor eggyel okosabbak lettünk :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.