Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pupák


Pupák
tag

PONTOS ADATOKAT KÉRNÉK HA LEHET KÖSZ

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) Sanya válasza Pupák (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

Figyelj Gyula: Most idejössz, és parancsolgatsz? MILYEN PONTOS ADATOKRA VAGY KÍVÁNCS KÖSZ SANYA

súly? fogyasztás? szín? teljesítmény? alak? forma? ára? ja, és kapcsold ki a caps lockot.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) pilóta válasza Pupák (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Pontos adatok:
A chip nagy mennyiségű szilíciumot tartalmaz némi arzén és gallium szennyezéésel :D :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) scang válasza Sanya (#2) üzenetére


scang
senior tag

szvsz kérésnek tünt, nem parancsolgatásnak...

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5) rog válasza scang (#4) üzenetére


rog
addikt

szerintem meg egyik se volt igazan :)

vajon mit szeretne tudni? remelem kiderul. kicsit izgulok..

(#6) Sanya válasza scang (#4) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha negy betűvel írsz valamit, akkor az olyan, mintha kiabálna. sőt, ha megnézed a topicja címét a rios3 nem tudta mindet kisbetűsre alakítani... É maradt

szeretnék pontos adatokat tudni róla


SZERETNÉK PONTOS ADATOKAT TUDNI RÓLA


ugyanazt írtam, de mégis más...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) igi


igi
aktív tag

A google-ban csak ruszki oldalak jöttek be az ára 94-98 $ körül alakul. Volt ahol 8500-asként szerepelt. Memsávszélességről, frekikről nem sokat találtam.

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#8) scang válasza Sanya (#6) üzenetére


scang
senior tag

akkkor lehet hogy kezdő ph-zó mint én és nem tudja a ti íratlan szabályaitokat

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#9) rog válasza scang (#8) üzenetére


rog
addikt

azert egy rendes kerdomondatot csak meg tudhatna fogalmazni, akarmennyire kezdo is.. :)
(aki meg olvasott mar konyvet, az tudja, hogy a nagybetu az tobbnyire kiabalast jelent, de nem ez a lenyeg szvsz)

(#10) pilóta válasza scang (#8) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az, hogy a kiabálást nagybetűvel írják, az nem a Ph íratlan szabálya, hanem általános netikett, amit az EGÉSZ VILÁGON HASZNÁLNAK :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) scang


scang
senior tag

megneegyetekmááá.
pl. én nem gondoltam volna arra hogy kiabálás inkább figyelemfelkeltő..

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#12) rog válasza scang (#11) üzenetére


rog
addikt

te jottel valami iratlan szaballyal.. :))

(#13) Yutani válasza rog (#9) üzenetére


Yutani
nagyúr

Egyetértek. Miért nem lehet kultúrált módon megkezdeni a topicot, foglalkozzék az bármivel is?

Mintha a kultúráltság és udvariasság kiveszett volna igen-igen sok emberből... Illetve soha nem is találkoztak ilyen fogalmakkal, nem hogy alkalmazták vagy megtanulták volna... :U

#tarcsad

(#14) Obi-1


Obi-1
őstag

Szerintem azért nem kellene elriasztani 2 hozzászólással rendelkező leendő titánjainkat. :U

Only a Sith deals in absolutes.

(#15) scang válasza Obi-1 (#14) üzenetére


scang
senior tag

én is erre gondoltam.
szerintem nem szándékosan KIABÁLT

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#16) Pupák


Pupák
tag

Figyu figyelem felkeltés volt a cél de ha ti ős tagok meg ilyenek ennyire tudatlanok vagytok a hardware szegmensen akkor mit kerestek itt én azt gondoltam,hogy itt lehet infót találni a kérdésemre (nem akartam kiabálni csak...)de úgy látom itt nem lehet.Ennyi

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17) rog válasza scang (#15) üzenetére


rog
addikt

viszont szandekosan meg lett neki mondva, hogy a tovabbiakban mit ne csinaljon.
most tanult belole, es a kovetkezo topicnyitasa, a problemaja leirasaval illetve az ezzel kapcsolatos kerdeseivel, gondolataival fog kezdodni.

(#18) rog válasza rog (#17) üzenetére


rog
addikt

:) ugytunik lepergett...

(#19) pilóta válasza Pupák (#16) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mint tudatlan ''őstag'' még mindíg nem értem, hogy milyen adatokra van szükséged. Függetlenül attól, hogy a figyelmet szeretnéd felkelteni, még érthetően is megfogalmazhatnád, hogy miben is kéred a tudatlan őstagok figyelmét.

Herótom van az olyan topicnyitásoktól, hogy ''hol találok 100 méteren belül x alkatrészt'', de nem írja le, hogy hol lakik. Vagy ''nem megy a processzorom az új alaplapomba'', de hogy milyen processzor milyen lapban, azt már harapófogóval kell kihúzni belőle.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#20) Pupák


Pupák
tag

Figyu csak a kártya adataira vagyok kiváncsi és nem a mellé dumára Ami kell:
órajel 250/250 tudtommal mem 64 mb ????bit???? stb

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#21) Pupák


Pupák
tag

Nem az agond hogy megy vagy nem megy mert megy és tényleg tudatlanok vagytok mert nem írtam olyat hogy megy vagy nem megy és nem írtam azt hogy gondom van vele mert nincs csak nem találok pontos infót róla .........
De ha nem tudtok segíteni hagyjuk az egészet mert szerintem nincs értelme tudatlan eberekkel diskurálni akki azt hiszik hogy mindent tudnak vagy mégsem?!

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#22) rog válasza Pupák (#20) üzenetére


rog
addikt

ar2td-b3: 64bit es lowprofile.
ar2td-c3: 128bit es normal meret
figyu ezeket megnezhetted volna a honlapjukon is, es akkor nem kellett volna ennyit ugatnod..

(sikerult elkapnom a stilust???)

(#23) rog válasza Pupák (#21) üzenetére


rog
addikt

nem az a gond, hanem az hogy azt hiszed, te szartad a vilagot, aztan meg arra se vagy kepes, hogy egy kibaszott gyarto honlapjan megkerest a szaros kartyadat..
:DD mindenesetre szereztel egy csomo baratot ..

(#24) pilóta válasza Pupák (#20) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hm.
Lehet, hogy még mindíg nem esett le a tantusz?

Én ha kérek valamit, megpróbálok a kellő tisztelettel fogalmazni.
Példa:

1. eset:
Odamégy valakihez, és azt modod neki ordítva: A k.. anyádat! Bazze! ugassad má, hogy hányóra!
2. eset:
Odamégy valakizez és azt mondod normáli hangon: Jó napot kívánok! Megmondaná, hogy mennyi az idő?

Szerinted melyik esetben kapnál korrekt választ a kérdésedre?

Tudom, hogy kicsit sarkított példa volt, de példának megteszi...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25) Pupák


Pupák
tag

megnéztem de a sima b3 kártya nem az enyém mert az 200/185 és az enyém 250/250 és nem a low profile hanem úgy nézd meg hogy ar2td-b3-p1 ilyen nincs
ar2td-c3 van 128 mb kartya ua csak 64 mb néztem a honlapot és dumálok mert nincs igazad

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#26) Pupák


Pupák
tag

valószínüleg ennyit meg tudtam volna egy kínai forumon is lehet hogy megpróbálom

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#27) rog válasza Pupák (#25) üzenetére


rog
addikt

most akkor hogy tisztan lassunk vegre. ott a kezedben a kartya, es idejossz megkerdezni az adatait?! :D

neha elcsodalkozom mekkora ez az allatkert.. :(

(#28) pilóta válasza Pupák (#26) üzenetére


pilóta
nagyúr

Támogatom az ötletet :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#29) Pupák


Pupák
tag

az a gond hogy a dobozon az állatok nem tüntették fel a pontos adatokat ami nem az én hibám a honlapjukon nem szerepel csak a low profile vga és gondoltam itt okosabb emberkék vannak de ....

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#30) Pupák


Pupák
tag

az a gond hogy a teszt progik közűl egyik sem tudja hogy pontosan mik az értékek csak a Mhz et tudja mérni a szávszélességet nem

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#31) Yutani válasza rog (#27) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mintha nem létezne AIDA meg SiSoft Sandra, úgy tesznek egyesek. Meg a szemükkel is csak néznek, de nem látnak...

Hallod Rog, az a baj, hogy egy ilyen dolgon fel tudunk pörögni. Nem kéne, de hát nem állja meg az ember.

#tarcsad

(#32) Pupák


Pupák
tag

Mindennel próbálkoztam és nem csak én mert több ilyen kártya van a birtokunkba és mindel ez a gond

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#33) pilóta válasza Pupák (#30) üzenetére


pilóta
nagyúr

A legújabb aidát próbáltad? Nálam kiírja a sávszélességet is.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#34) Pupák


Pupák
tag

No ez már valami mert én egy kb 3 hónapal ezelőttit próbáltam

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#35) Yutani válasza Pupák (#30) üzenetére


Yutani
nagyúr

Akkor ezt sasold meg, szedd le, telepítsd fel, nézd meg a megjelenítőnél a GPU menüpontot, hogy azalatt mit ír:

[L]http://www.aida32.hu/aida32.php[/L]

#tarcsad

(#36) rog válasza Pupák (#29) üzenetére


rog
addikt

akkor megirom neked a nyito hozzaszolasodat.

vettem egy a topic cimeben szereplo radeont. (...) miatt nem vagyok benne biztos, hogy 64 vagy 128 bites-e a kicsike. van esetleg itt valaki, akinek ilyen vga-ja van, es meg tudja nekem mondani ,hogy hany bites a kartya?

(elore is koszi stb.. izles szerint)

/kulonben nekem a goolge mar kiadta a valaszt de doglojek meg ha megmondom. :) /

(#37) rog válasza Yutani (#31) üzenetére


rog
addikt

engem valahogy kurvara felbasz minden alkalommal, ha jon egy kotsog es berugja az ajtot, lelo mindenkit, aztan megkerdezi, hogy hany ora van (de nem am itt, hanem bostonban, es nem ma hanem tegnap elott)

(#38) Pupák válasza Yutani (#35) üzenetére


Pupák
tag

Kösz Yutani jó csávó vagy de közben megtaláltam szeva

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#39) Pupák


Pupák
tag

Egyébként meg nem érdekelnek az önelégült f.... mint egy bizonyos valaki lehet hogy mindent tudnak de lehet hogy nem jól

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#40) pilóta válasza Pupák (#39) üzenetére


pilóta
nagyúr

Egy picit visszafoghatnád magad!

Bejössz egy helyre, és hiányos adatokkal választ követelsz. Majd ha bátorkodnak rákérdezni, hogy mit is akarsz pontosan, mindenkit lebunkózol. Mit vártál erre válaszul?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#41) rog válasza Pupák (#39) üzenetére


rog
addikt

na, most jol latod magadat! :C

(#42) Pupák


Pupák
tag

Mindenki eltünt semmi bunkóság meg ilyenek de lagalább találkoztam egy két értelmes tagggal is

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#43) Pupák


Pupák
tag

Megyek mert ebédidő van szevasztok majd még jövök

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#44) Pupák


Pupák
tag

Minden hozzászólást szivesen fogadok

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#45) rog válasza pilóta (#40) üzenetére


rog
addikt

eh.
asszem regisztralhatunk egy ujabb holdat... :(

(#46) pilóta válasza rog (#45) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vagy lehet, hogy nem is újabb, hanem ugyanaz álnéven? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#47) Ketama válasza Pupák (#39) üzenetére


Ketama
aktív tag

off
Magyar nyelv lenni nehéz. Szenved pici fogalmz zavarjában. Nem látni fától erdő. :D
on

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#48) csudri válasza Pupák (#43) üzenetére


csudri
őstag

NE!!!!!!!!

(#49) Yutani


Yutani
nagyúr

Érdekes, hogy a 128MB-os verzió képén lehetne akár egy 3.3ns BGA ramos 8500 kártya is:

[L]http://www.powercolor.com.tw/webmaster/product/images/33_1.gif[/L]

Sőt, meg merem kockáztatni, hogy ez az is. Ilyen 9100-et szerintem nem is gyártanak. Szóval, ennyit a gyártóról, még egy hiteles képet sem képes kirakni... :U

#tarcsad

(#50) rudi


rudi
nagyúr

[L]http://www.powercolor.com.tw/page2/productlist.asp?page=7&prodid=34&id=1&sn=34&temp1=7[/L]

Arra vigyázz hogy ne legyen low-profile:
[L]http://www.powercolor.com.tw/page2/productlist.asp?page=7&prodid=35&id=1&sn=35&temp1=7[/L]
mert azon csak 64bites a RAM.

Ha figyelmesen nézed a képet akkor láthtod hogy majdnem BGA alakúak a RAMok, nos ez nem BGA hanem valami keverék és amit én vettem havernk júniusban azon 3,5ns-osak voltak. A nyákja szép fekete volt hozzá pár kábel meg olyan doboz mint a képen lehet látni +driverCD.

280/280on simán ment de följebb nem is próbáltuk mert 800as Duron van alatta és minek.

szerintem kóser a cucc!

OFF
Kedves Gyula!

Tessék kezdőköz méltó tisztelettel kérdezni, mert itt a PHn érzékenyek az emberek. Szerintem ha az ember fórumozásra adja a fejét nem a legelegánsabb arrogánsan kezdeni és egy nick meg ingyenlevélcím megadásán kívül illendő lenne valami reális azonosítást is alkalmazni...

ON

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.