Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok!

Pár éve találtam ezt az oldalt. Hasonló jellegű magyar portált vagy fórumot nem találtam ezért nyitom meg ezt. Várom képeiteket hozzászólás és kis leírás formájában, hogy ki mit tart "rejt" a zsebében! :K

-iPhone 4 32GB
-Timex bőrszíjas karóra
-Fém toll
-Irattárca
-Kulcsom
-16 GB pendrive
-Pénz
-Kedvenc rágóm
-Herbertz zsebkés

(#2) CaNNa3IS válasza Stylewars_kp (#1) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Karórát zsebben ?

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#3) BomiBoogie válasza Stylewars_kp (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hány éves az a rágó?
Miért tartod a karórát a zsebedben? :D

(#4) Stylewars_kp válasza BomiBoogie (#3) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Most nem szó szerint a zsebben lévő dolgokra kell fókuszálni hanem a "cuccaidra".
Amikor posztoltam a bejegyzést előtte vettem egy nappal, mert? :)

(#5) BomiBoogie válasza Stylewars_kp (#4) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak azért kérdeztem, mert úgy értelmeztem, mi van a zsebedben. :K

(#6) Stylewars_kp válasza BomiBoogie (#5) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Várom a képeket a cuccaidról! ;)

(#7) BomiBoogie válasza Stylewars_kp (#6) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez nálam már magánszféra. :)

(#8) Stylewars_kp válasza BomiBoogie (#7) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Telefon, pénztárca meg pár cuccról van szó. :)

(#9) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

svájci órásba már régebben betettem.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#10) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Ti ilyen sok mindent tartotok magatoknál?! :)

Valamiért elforgatja feltöltés közben...

[ Szerkesztve ]

(#11) csabulaxi válasza krisztianAMG (#10) üzenetére


csabulaxi
senior tag

A zseblámpa a reggeli-esti kutyasétáltatáshoz kell a téli időszakban, ilyenkor befér a nagykabát zsebébe.
A számológép is most kellet csak, de a toll, pendrive, bicska, kulcsok, pénztárca mindig kellenek, az óra meg mindig a csuklón van.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#12) runner 125


runner 125
nagyúr

Jópofa téma, majd lövök egy ilyen képet én is. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13) krisztianAMG válasza csabulaxi (#11) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Egy órára már nekem is nagyon fáj a fogam. Például ezt szívesen odaraktam volna a telefon mellé:

(#14) Tim82 válasza Stylewars_kp (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Régről rémlik egy ilyen cikk, bár ez táskás (meg valamelyik amerikai, Bagaboo-szerű bicajostáskát gyártó cégnek is van hasonló kezdeményezése, nyilván a saját táskáival kapcsolatosan).

Amúgy táska/hátizsák tartalom is ér? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nálam ezek voltak ma. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) Kalandor válasza Tim82 (#14) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Simán, miért ne.

(#17) Tim82 válasza Tim82 (#14) üzenetére


Tim82
nagyúr

meg valamelyik amerikai, Bagaboo-szerű bicajostáskát gyártó cégnek is van hasonló kezdeményezése, nyilván a saját táskáival kapcsolatosan

Meg is van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18) krisztianAMG válasza Tim82 (#14) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szerintem is simán belefér.

(#19) Arlekim válasza Tim82 (#14) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Tök jó ötlet, meg is fogom csinálni a listát. Érdekes dolgokra lehet bukkanni.
Nálam pl mindíg van só, bors, fogpiszkáló, igaz csak 2g-os tasakos verzióban.
Kicsit olyan: Mutasd az asztalon / szobád megmondom ki vagy.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#20) Tim82 válasza Arlekim (#19) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fotóval lenne az igazi, én is posztolnám, de mindig elfelejtem, hogy le kéne kapni, mind zsebet, mind táskát.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21) runner 125 válasza csabulaxi (#9) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hopp, a svájci bicska csak most tűnt fel. Az nálam is alap. :))

Lőttem egyet én is:

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#22) Gondwana válasza runner 125 (#21) üzenetére


Gondwana
addikt

Hubazzz! TK35 zsebben hordva? Nálam is itt van épp, de nagyon nem EDC, csak ha tudom, hogy előfordulhat lámpaigényes esti program, akkor akasztom rá arra a karabínerre, amin egyébként az autóqlcs is lóg.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#23) Tim82


Tim82
nagyúr

Szigorúan a zsebeim tartalma. (Hordok magammal még rengeteg minden egyebet napi rendszerességgel, de azok már táskában vannak.)

Egyedi Motorola Atrix 2* + telefontok, pénztárca, kulcsok, Cowon D2 + gubancos zsinórjú Brainwavz Alpha füles + lassan szétmálló farmeranyagból varrt szütyő, Rotring Tikky golyóstoll, céges belépőkártya (amiről elég primitíven sikerült eltüntetnem a nevem nagy részét :) ), kézfertőtlenítő, papírzsebkendő.

* Gyárilag a fehér Atrix 2-nek ezüstszínű előlapja volt, ami az enyémen kopott volt, cseréltem egy biztosan eredeti, de AT&T logós fekete előlapra.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24) runner 125 válasza Gondwana (#22) üzenetére


runner 125
nagyúr

Neem.
A témát úgy közelítettem meg, h mik azok a személyes, használati tárgyak amikkel naponta kapcsolatba kerülök, vagy ott vannak kéznél, mellettem.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#25) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Általában nálam lévő "tárgyacskáim"... :B

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26) condy


condy
senior tag

Akkor innen vette vadászcsiga a svájci és egyéb órák topicból... :D
Ez jó kis téma. Grat.

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#27) BAti77


BAti77
aktív tag

Nálam ezek vannak ma...

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#28) condy válasza BAti77 (#27) üzenetére


condy
senior tag

Mai leosztás:

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#29) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Várom a képeket továbbra is. Jókat raktatok fel eddig. :) Hamarosan rakok fel újat az Én cuccaimról, mert az elsőhöz képest van már változás bőven. :)

(#30) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

A rágó nem ugyanaz mint az első képen volt. :D

(#31) condy válasza Stylewars_kp (#30) üzenetére


condy
senior tag

Se a teló, se a kés.
Figyelek! :D

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#32) Stylewars_kp válasza condy (#31) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Mármint arra gondoltam, hogy nem ugyan az van felbontva a miből hiányzik két szem. Nem tárolgattam évekig! :DDD Egyik legjobb rágó szerintem, Tecssóba meg csak 105 forint.

Jó kis bicska, Dixon. Teló meg HTC One x S720e. :)

(#33) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Ez már döfi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.