Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mivel (számomra érthetetlen módon) nem volt eddig topikja ennek a játéknak, ezért bátorkodtam csinálni egyet. Nem tudom hányan játszanak a fórumról ezzel, de ahogy a játék híreinél láttam, elég sokan érdeklődtek iránta, úgyhogy akár egy kisebb közösséget is létre lehetne hozni majd a közeljövőben.

Jelenleg amúgy 100-as szint körül vagyok PC-n és abszolút pozitív csalódás a játék számomra. Jól kiegyensúlyozottak a karakterek, a szerverek rendesen működnek, apróbb lagokkal lehet csak találkozni játék közben. Az új kasztok jól beépülnek a játékmenetbe, bár én az impet egy kicsit erősnek érzem mindennel együtt, azaz inkább furcsa az, ahogy játszani kell vele. Nem olyan gyenge alapból sem, viszont mech módban egy közepes játékos simán meccset tud fordítani vele, jó helyezkedéssel akár 5-6 killig is eljuthat rövid idő alatt (nekem a rekord 13 kill egy mech session alatt).
Jelenleg amúgy a peashooterekkel megyek sokat, commando pea iszonyatosan bejött, most unlockoltam law pea-t és agent pea-t, ezekkel még tanulgatok, annyira nem érzem egyiket sem. Közelre kéne őket használni? Agentnél a kevesebb hp nagyon érezhető sajnos.
Másik oldalról a foot soldier jeges változatát használom sokat, meg most szereztem meg a scientist toxic verzióját, ez sem rossz, de rá kell érezni. Az imp különleges, de rohadt jó ritmusban lehet vele aprítani (már ha hagyják), deadbeardnél a képességeket szinte nem is használom, olyan baromi jó az alap fegyvere. Amivel semmit nem mentem még kb, az az engineer meg a chomper, pedig utóbbiból megvan a swamp változat, ami sokak kedvence, ahogy láttam más fórumokon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.