Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Műfaj: Multiplayer TPS
Fejlesztő: PopCap Games
Kiadó: EA
Megjelenés: 2016 február 23 (NA) február 25 (EU)
Platform: PC, Playstation 4, Xbox ONE

A Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (PvZ GW2) a meglepően sikeres Garden Warfare folytatása kibővített játékmódokkal, új kasztokkal, még több gyűjthető tárggyal és megreformált játékmenettel.

A legszembetűnőbb változás az első részhez képest a csonka menü, amely innentől kezdve csak alapvető funkciókat lát el (beállítások, kilépés), minden más feladatot egy interaktív, bejárható pálya lát el. Ez a kvázi mini open world térkép három részre tagolható: van egy kert a virágok részére, egy temető a zombik számára és a köztük elterülő csatatér, melyet a játék Backyard Battlegrounds-nak nevez. Ez a szabadon bejárható tér a gép által irányított növények és zombik szüntelen csatájának helyszíne, de a játékos számára további érdekességeket rejt, amolyan mini open world élményt kínálva: vannak elszórt kincsesládák, ezeket adott számú csillaggal lehet kinyitni (erről később) és vagy pénzt vagy valamilyen különleges tárgyat rejtenek, vannak ismétlődő rövid küldetések, egy lőtér, valamint egy hal, aki szintén csillagokért azonnali szintlépést biztosít karakterünknek.

A kert és temető gyakorlatilag megegyeznek egymással, fényes tárgyakkal interakcióba lépve lehet napi küldetéseket felvenni, karaktereinket személyre szabni, statisztikáinkat megtekinteni, új tárgyakat biztosító matricás csomagokat vásárolni és természetesen online csatákba lépni a "csillagkapu" segítségével, kooperatív küldetéseket vállalni az ott parkoló járműveknél, valamint az egyszemélyes kampányba belépni NPC-k segítségével. Ezenkívül van egy toborzó bódé, amivel a két fél között lehet egy gombnyomással váltani.

A játék oldalanként 7 kasztot kínál, mindegyik több, unlockolható variációval rendelkezik, így összesen több mint százféle karakter áll rendelkezésünkre. Mindegyik külön testre szabható 6000-nél is több megszerezhető kiegészítő által, mindegyik külön gyűjti a tapasztalati pontot és fejlődik, így szerezve meg az egyre jobb képességeket (jobb zoom, gyorsabb hp regenerálódás, stb.).

A játékban kétféle valuta áll rendelkezésünkre: az ezüst elsősorban a matricák vásárlására használható, míg a csillagokat ládák kinyitására, a hal által azonnali szintlépésre, törmelékek eltüntetésére lehet használni. A törmelékek helyére sokféle épület húzható fel, így limitált módon ugyan, de testre szabhatjuk környezetünket is. A csillagok további apróságokra is elkölthetőek, az Infinity Mode nevű játékmódhoz vehetünk új robotharcost magunknak, vagy koop játékmódban is el lehet költeni, ha jobb helyekre akarjuk pakolni a megvédendő építményünket. Ezüstöt magáért a játékért, apróbb feladatok és bizonyos napi küldetések elvégzéséért kapunk, míg csillagot elsősorban a kertünk/temetőnk közepére rakott faliújságon látható napi küldetések teljesítéséért kaphatunk.

Játékmódból PvP meccsek esetén háromfélét különböztetünk meg, míg koopban a hordamód itteni verziója érhető el. Általánosságban elmondható, hogy csúcsidőben elég sokan játszanak a játékkal, de reggeli órákban nincsenek telítve a szerverek. A játék nem régiózáras, a szerverek között lehetséges a váltás.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mivel (számomra érthetetlen módon) nem volt eddig topikja ennek a játéknak, ezért bátorkodtam csinálni egyet. Nem tudom hányan játszanak a fórumról ezzel, de ahogy a játék híreinél láttam, elég sokan érdeklődtek iránta, úgyhogy akár egy kisebb közösséget is létre lehetne hozni majd a közeljövőben.

Jelenleg amúgy 100-as szint körül vagyok PC-n és abszolút pozitív csalódás a játék számomra. Jól kiegyensúlyozottak a karakterek, a szerverek rendesen működnek, apróbb lagokkal lehet csak találkozni játék közben. Az új kasztok jól beépülnek a játékmenetbe, bár én az impet egy kicsit erősnek érzem mindennel együtt, azaz inkább furcsa az, ahogy játszani kell vele. Nem olyan gyenge alapból sem, viszont mech módban egy közepes játékos simán meccset tud fordítani vele, jó helyezkedéssel akár 5-6 killig is eljuthat rövid idő alatt (nekem a rekord 13 kill egy mech session alatt).
Jelenleg amúgy a peashooterekkel megyek sokat, commando pea iszonyatosan bejött, most unlockoltam law pea-t és agent pea-t, ezekkel még tanulgatok, annyira nem érzem egyiket sem. Közelre kéne őket használni? Agentnél a kevesebb hp nagyon érezhető sajnos.
Másik oldalról a foot soldier jeges változatát használom sokat, meg most szereztem meg a scientist toxic verzióját, ez sem rossz, de rá kell érezni. Az imp különleges, de rohadt jó ritmusban lehet vele aprítani (már ha hagyják), deadbeardnél a képességeket szinte nem is használom, olyan baromi jó az alap fegyvere. Amivel semmit nem mentem még kb, az az engineer meg a chomper, pedig utóbbiból megvan a swamp változat, ami sokak kedvence, ahogy láttam más fórumokon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) sixpak válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szia.
Jó ötlet a topik, szerintem sokan játsszák innen is, jó lenne ha valahogy idetalálnának a későbbiekben.
Jómagam az első résszel kezdtem, még 2014-ben, közel 400 órám van az online részében. Mondjuk ebben bent van az is, hogy mindkét lányom tolja a játékot.
Ezért a 2. részt a megjelenés napján meg is vettem, mivel én személy szerint kicsit kezdtem már unni az elsőt.
Egy dolog van ami nem változott: én csak növényekkel vagyok hajlandó játszani, a zombik nem szimpik. :D
Néha valamelyik lányom azért játszik zombival is, de én soha. :D
Valahol 350 és 400 szint között vagyunk jelenleg, este megnézem pontosan.
Az Origin nickem ugyanaz mint a Battlefield játékokban, Nocontrol75.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4) Bad Pritt válasza sixpak (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem én csak peashooterrel toltam annyit, mint zombikkal összesen. :D A commando pea már olyan 35-ös szint körül van.
Amúgy kicsit érdekes számomra az algoritmus, ami a matricák "véletlenszerűségét" számolja. Az elég nyilvánvaló, hogy nem teljesen random az, hogy miket dobál a gép, hisz engineerhez meg super brainz-hez semmim sincs kb., nem is játszom velük, a legtöbb játékórám peashooterrel van és abból már van 3 teljes verzióm az alap mellett rengeteg egyéb cuccal.
Amire nem jöttem még rá, hogy mik a weapon upgrade-ek, meg hol tudom ezeket megnézni? Ezeket is a matricásgép dobálja? Vagy a fegyverskinek lennének azok? Vagy akarakter upgrade-eknél választható zoom upg meg gyorsabb újratöltés számít weapon upg-nek?
Azt hogy oldod meg, hogy mindig növénnyel menj? Bár lehet neked annyival előbb betölti, hogy még tudsz választani oldalt, mikor én bekerülök, akkor már jó 4-5 ember benn van és rendszerint nem enged már váltani a MM. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) sixpak válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem a weapon skinek, amiket a matricás csomagok dobálnak, azokat nevezi upgrade-nek.
A customization menüben pedig a character upgrade alatt, azokkal variálhatsz, amiket a karakter fejlődése után kapsz, reload speed, more damage meg ilyesmik.
Amikor kimaxoltam a Zen Cactust, akkor nagyon vártam egy több lőszer upgrade-et (mert az 5 lőszer nagyon kevés), de nem kapott....mondjuk a sebzése elég durva.
Most a Fire Peashooter-t viszem a max szint felé, nemsokára meglesz.
Amúgy a játékban lehetőség volt importálni az első részből az összes karaktert, amit én meg is tettem, így a megszokott növényekkel irthattam a zombikat az elejétől kezdve.
Az első részben a Plasma Pea volt a kedvencem, most már nehezebben tudnék választani, hihetetlen jó karakterek vannak.
Nálam SSD-n van a játék, elég hamar bedob, de néha azért kell gombolgatnom. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6) Bad Pritt válasza sixpak (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De weapon skint csak zombik kapnak, azért nem értem.
Most meg tudtam nézni, IGN wiki alapján amit level 9 (zoom), 25 (reload), 29 (ammo) és 35 (damage) után kap az ember character upgrade-ként, az számít weapon upgrade-nek. De csak hármat lehet ugye berakni, emellett meg van csomó más hasznos is. Amúgy az ammo upgrade 20%-kal növeli meg a tárat, szóval a zen cactus 6-ot lőne 5 helyett.
Mondjuk a law pea-re el tudnék képzelni egy kemény reload, dmg, zoom kombót, azzal durván aprítana. :D
Én boxon játszottam ez elsővel, szóval nem tudtam importálni sajnos. Mondjuk így is fun kihúzni őket, szóval annyira nem bánom, mondjuk az kezd kicsit zavarni, hogy csomó item ugyanaz, csak más a színük.
Meg amúgy annyira nem informatív a játék, például nem írja le rendesen, hogy mi a különbség a kaktusz két aknája között, csak hogy az egyik kisebb és kevesebbet sebez. Akkor miért érné meg azt használni? Ugyanígy az IGN wikin írták le, hogy több van belőle meg gyorsabban tölti újra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) sixpak válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban, igazad van....ez jó kis oldal, lecsekkolom majd rendesen.
Más: a megjelenés után, néhány napig a sticker shop-ban elérhető volt egy 75.000 pénzbe kerülő csomag, amiben garantáltan volt új karakter.
De ezt az első update ki is vette...
Viszont nem tudom megfigyelted-e, hogy a plants stats táblánál, a nagy fa belsejében, a fő bejárattól balra van egy üres hely....gondolom oda egy vadiúj kaszt fog jönni valamikor.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8) Bad Pritt válasza sixpak (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Phenomenal Character Pack? Most az a 75ezer ezüstbe kerülő csomag, garantáltan rare vagy super rare karaktert dob. Gondolom mégis visszatették, kétszer vettem csak, nem biztos, hogy az elején megéri.
Igen, néztem amúgy, én a zombiknál vettem észre először, hogy a scientist sírja mellett van még egy hely, aztán lecsekkoltam a másik oldalt is, ott meg a napraforgó mellett vannak dobozok. Remélem hamarosan megtudunk valamit ezekről, ha tényleg jönnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) sixpak válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


sixpak
nagyúr

Remélem egy hasonlóan zseniális trailer-ből kapjuk majd az infókat.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10) Bad Pritt válasza sixpak (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ez tényleg vicces volt. :D Igazából az összes PvZ játékhoz meg contenthez rohadt jókat találnak ki. :D

Amúgy te melyik variánsokat tartod legjobbnak a kasztokon belül?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) sixpak válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ha vége a melónak és hazaérek, akkor dobok pár képet a kedvenc karaktereimről.
Szerintem a Fire cuccok a legjobbak.
Amúgy az egyik Corn, ami nekem nagyon bejön, teljesen ki van maxolva, azzal általában győztesen jövök ki bármilyen helyzetből...kivéve persze az Imp robotok. :D
Az elején nagyon op volt a Rose is, azt maxoltam ki elsőnek, de azt nerfelték az első patch-ben.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12) sixpak


sixpak
nagyúr

Közben ránéztem, 3 karakter van teljesen kimaxolva:



Na, elmentem, megkerestem a halat....mit csinál az végül is?
Egy kérdés volt, hogy adok-e 5 csillagot.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13) Bad Pritt válasza sixpak (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem próbáltam még ki, vagy xp-t ad, vagy auto szintlépés 5 csillagért.

A rózsád elég visszafogottan néz ki a BBQ Corn mellett. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) sixpak válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban...régen foglalkoztam már vele, keresek majd valami durva cuccot hozzá. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15) sixpak


sixpak
nagyúr

Originen 10 óra erejéig kipróbálható a játék.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16) Bad Pritt válasza sixpak (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Néhány haver kipróbálta, tetszik nekik, de... drága. És ebben teljesen igazuk van. Iszonyat komoly a játék, megkockáztatom, egy közepes patch-csel kompetitív szintre lehetne emelni az élményt, de olyan kis komolyanvehetetlen a körítés, hogy sokan úgy érzik, a játék mérete és komolysága nincs összhangban a dizájnnal.

Mindenesetre kimaxoltam az első karakteremet, aki Dr. Toxic lett érdekes módon, könnyen rá lehet érezni és elég durva sebzést tud kiosztani. Meglett a BBQ Corn is, durván aprít a tüzes kukoricákkal. :D
Ja meg most az archeológust próbálgatom, eddig stat alapján jobb vagyok vele, mint toxikkal, de nem olyan poén vele a játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) sixpak válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem tudom...minden AAA játék 60 euróról kezd, ez is.
Több olyan 60 eurós játékom van, amivel tizede annyit sem játszottam, mint ezzel. Pl. Battlefront...egészen elképesztő grafika és hangok, kiváló hangulat, de ennyi, valami mégis hiányzik belőle.
De itt minden van, élvezem minden percét. Persze belátom, hogy ehhez nem árt rajongani az egész PvsZ világért.
Nálam ez megvan, lassan 7 éve beszippantott az eredeti tower defense game (amúgy most 5.-én lesz a játék kiadásának 7. évfordulója), amit még mai napig is tolok néha, PC-n és Androidon is.
Ebben a hónapban már elképzelhető valami leárazás, talán benépesül a topic, mi vagyunk az előörs. :D

Grat a fullos karakterhez.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18) Rankerz


Rankerz
senior tag

Letöltöttem a Trial verziót.

Amikor meg indítanám kiírja hogy nem megfelelő a kulcs ehhez az accounthoz

Nem értem mit kellene csinálnom , pedig nagyon ki akartam próbálni... :U

(#19) sixpak válasza Rankerz (#18) üzenetére


sixpak
nagyúr

Beszélj a support-tal...magyarul beszélnek és nagyon segítőkészek.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#20) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nálatok hogy megy a játék a napokban?

Speedtest szerint jó a net, máshol nincs is gond, de itt durván lagzik a sztori.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) sixpak válasza Bad Pritt (#20) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam semmi gond, megy szépen.
Emlékszem, amikor az első résszel toltam, volt egy időszak (majdnem egy hónap), amikor nagyon rosszul ment. Majdnem idegbajt kaptam, de megjavult magától.
Viszont engem most az idegesít, hogy nincs Phenomenal character pack.
Ötszázvalahányas szinten vagyok, de valahol a 200-as szint körül eltűnt a sticker shop-ból és azóta nincs új karakter.
Nincs mód arra, hogy a hiányzó karaktereket unlockoljam?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22) Bad Pritt válasza sixpak (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mik hiányoznak? Vannak ezek a Party variánsok a hat új karakternél, amiket csak az Infinity játékmódból lehet unlockolni

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) sixpak válasza Bad Pritt (#22) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban, köszi.
Nem is nagyon nézegettem, csak a multit tolom.
Viszont a 10-11 hullám, ameddig eljutok, az kevés az unlockhoz. :D
Hamar elfogynak a csillagjaim így...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24) Balion


Balion
senior tag

Sziasztok!
Overwatch megjelenésével jöttem rá, hogy mennyire gazdag tartalomban és szórakozásban ez a game.
Az első részét nagyon sokáig toltam. Az Overwatch-ot majdnem meg is vettem, aztán eszembe jutott, hogy van GW2 is, rengeteg fajta karakterrel, játékmóddal és borzasztó jó humorral. Az meg, hogy látom, nemsokára óriási ingyenes DLC jön, egyből megvett. Vagyis én vettem meg a játékot. :)

(#25) Balion


Balion
senior tag

Sok magyar üzletben 9000 Ft körül van, de Instant Gamingen is 8900 Ft.

(#26) Bad Pritt válasza Balion (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is onnan vettem, semmi plusz nincs a dobozos változatban.

Amúgy üdv itt, ha majd össze tudjuk egyeztetni, akár pár koop pályát is le lehetne nyomni együtt. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27) Balion válasza Bad Pritt (#26) üzenetére


Balion
senior tag

Köszi :)
Vajon most, hogy elkezdtek hajlani a cross platformra a gyártók (Microsoft, Sony), van esély erre a GW-nél is?
Igaz, nagy előnye van az egér+bill kombónak, de youtube-on elég durva dolgokat látni kontrolleres emberkéktől is. A legnagyobb vanquish streakeket tőlük láttam eddig.

(#28) sixpak válasza Balion (#27) üzenetére


sixpak
nagyúr

Üdv.
Nem hiszem, hogy ezt meglépnék, nem szándékom degradálni a konzolokat és azok irányítását, de egér/billentyűzettel 2x körbehugyozom, mielőtt egyáltalán megmozdulna....szóval jól van ez így szerintem. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#29) Balion


Balion
senior tag

Kicsit nehezebben megy a darálás a 2-ben, mint az 1-ben. Sokkal könnyebben meghalok, míg én kevésbé vagyok hatékony. Mintha kevesebb lenne a teljesen amatőr.

(#30) sixpak válasza Balion (#29) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én nem vettem észre...az biztos, hogy itt a 28 streak a rekordom, az elsőben tizenvalamennyi volt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31) Bad Pritt válasza sixpak (#30) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt akartam már múltkor is kérdezni: van az Originnek is beépített screenshot saver rendszere, mint a Steamnek, vagy fraps-szal csinálod a képeket?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) sixpak válasza Bad Pritt (#31) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincsen neki sajnos. Fraps vagy Afterburner, ilyesmi...

Szerk.: bár a Steam-nek meg a felhője szarakodik, egy hete nem tudok feltölteni Arkham Knight screenshot-okat...meg semmilyen képet.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33) Bad Pritt válasza sixpak (#32) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szomorú vagyok, majd fraps-szal lövök akkor pár képet én is.

Meglett közben a plasma pea, nem nagy durranás, commando meg law pea is jobb nála szerintem, viszont sikerült unlockolni a másik oldalról a tank commandert (foot soldier) is, hát az valami atomdurva jószág. Gyakorlatilag kétlövésezi a növények nagy részét, a 150 hp-sokba három kell, egyedül a citrony ellen van bajban, mert az lenarancslevezi, mire háromszor újratölt. Viszont ha meglesz a sebzésnövelő+töltésgyorsító képesség... kegyetlen lesz. :D
Viszont az kezd zavarni, hogy pea-ből már megvan 5 az alapon kívül, míg mondjuk engineerből, citronyból meg napraforgóból egy sincs...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34) Balion válasza sixpak (#30) üzenetére


Balion
senior tag

Valahogy sokkal nehezebbnek érzem mégis a 2-t.
1-el is szoktam játszani, és szégyellem magam, annyira könnyű, ritka, hogy ne első legyek vanquishben.
2-ben akármelyik növénnyel megyek, nem tudok érvényesülni. Alig tudok lelőni valaki, a zombik viszont pillanatok alatt elintéznek. Valami nem stimm.
Gondoltam megyek kicsit a future cactusszal, mert elég nagyot sebez egy blasttal, de annak a sebzése is le lett csökkentve.
Úgy látom kicsit nerfelve lettek. A toxic pea-vel sem annyira aratok, mint megszoktam :)
28-as streakem meg nemhogy nem volt, de még 28 vanquishem sem :D
Egyébként mindig elfoglalósat (turf) játszom, nem tudom nekemd hol jött össze a 28. Nem semmi :R

[ Szerkesztve ]

(#35) sixpak válasza Balion (#34) üzenetére


sixpak
nagyúr

HáGé: óóó, a Plasma Pea a szívem csücske, az első részben szinte csak azzal toltam. :K

MöBalázs: én nem érzem. Az tény, hogy a zombik erősebbek, de azért lehet aprítani őket.
Én az első részt és ezt is csak növényekkel játszom, a zombikról nem sok fogalmam van. Ha belépek, az első dolgom váltani növényre, ha zombinak rak be.
Én is Turf Takeover-t nyomok a legtöbbször. A 28-as killstreak egy BBQ Corn-nal jött össze, de 20 felettieket azért össze szoktam hozni Plasma/toxic Pea-vel is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#36) Bad Pritt válasza sixpak (#35) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nagyon más, mint a "normális" változatok, alkalmazkodni kell hozzá. Tank Commander is ilyen, nem is megy annyira sajnos. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37) Balion válasza sixpak (#35) üzenetére


Balion
senior tag

Hát igen, a legszebb pillanataim nekem is plasma peavel vannak (meg toxic-al). Golfos pálya, tolják a kocsit, gyorsítás, ugrás, chili, nagy lövés, és a csilingelő hangok :)
Egyébként zombikkal én sem megyek soha, csak növényekkel. Ha fullon van a növény team, inkább kilépek, és keresek másik meccset, ammibe be férek.

[ Szerkesztve ]

(#38) Balion


Balion
senior tag

Május 31-én Trouble In Zombopolis: Part One ingyenes DLC, patch.
Elvileg.

(#39) Bad Pritt válasza Balion (#38) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Két új kaszt (Breakfast Brainz és Toxic Citron), 1200 új customization item, 1 új pálya.... megmosolyogtató, hogy házon belül más franchise-oknál mi pénzeket kérnének ezekért. :D
Az új szuperhős variánsra kíváncsi leszek, bár tuti nem lesz meg egy darabig. :(

•Story Quests no longer appear in the Players Quest Log when all Story Quests have been completed ◦Allows players to hold two extra Quests -> Ez a leghasznosabb újítás szvsz, tök idegesítő, hogy kész a sztori és két slotot elfoglal a küldetések közül még így is...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40) sixpak


sixpak
nagyúr

Nagyon várom az új map-et, holnap tolhatjuk. :C

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#41) sixpak


sixpak
nagyúr

A kisebbik lányom (11yo) az előbb megdöntötte a kill streak rekordomat.

Commando Pea.


Úgy érzem ezt nem fogom megdönteni. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#42) Bad Pritt válasza sixpak (#41) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az kemény, nekem a fele sincs meg (17 a max). :D Grat neki, milyen mapon/játékmódban csinálta?

Amúgy ma mikor élesedik a patch? Lehet nálunk már holnap lesz abból, ha valamelyik amcsi időzónát írtak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43) sixpak válasza Bad Pritt (#42) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, a nevében is.
Turf Takover módban, a Seeds of Time map.
Nagy mázlija volt párszor, nekem sokszor azért nem sikerül egy izmosabb killstreak, mert vége lesz a partinak idő előtt és nyerünk.

Nem tudom az időpontot, de eddig minden EA játékom (Battlefield-ek, Battlefront, GW etc.) kedden frissült, mikor hazaértem melóból már mindig tudtam szedni az update- et...remélem most is így lesz, bár ma csak este érek haza.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#44) Balion válasza sixpak (#43) üzenetére


Balion
senior tag

Most tudtam elkezdeni letölteni. Laza 3GB-os frissítés :)
Én is grat a streakhez.
Ami most megtetszett, és amivel nem vagyok annyira béna, az a kőborsó. Nagyot sebez, ráadásul területre is sebez, és a 150 hp sem rossz.

(#45) Balion


Balion
senior tag

Azt hiszem megtaláltam a kedvenc karim. A sima kaktusz. Elkezdtem menni vele, és rövid időn belül össze jött egy 20-as streak. Sajnos eleinte elfelejtettem, hogy milyen jó is volt a sima kaktusz az 1-ben, de most visszatértem hozzá :)

(#46) sixpak válasza Balion (#45) üzenetére


sixpak
nagyúr

Grat.
Ja, nem rossz...annál csak a Fire és a Future Cactus jobb, számomra legalább is.
Tegnap szereztem egy új karaktert, Disco Chomper!
Felhajtott fehér bőr gallér, diszkógömb fej, impozáns látvány, na. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#47) Balion válasza sixpak (#46) üzenetére


Balion
senior tag

Köszi!
Az a jó az alapban, hogy 30-at sebez (talán testre 25) és elég gyorsan lő. Ráadásul kaptam hozzá gyorsabb újratöltést+töltényeket, és így elég folyamatosan tudom szórni a tüskéket. a fire kaktuszon én is gondolkodtam, lehet az lesz a következő, amit kimaxolok. A future-rel nem annyira tudok érvényesülni sajnos, de azért jó érzés, mikor 100-as sebzést kioszt :)
na olyan chomperem nincsen. Armorral szoktam menni, mert 50-eket harap, és elég sok a hpja.

(#48) Bad Pritt válasza sixpak (#46) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem most virágoktól a BBQ Corn a kedvencem, nagyon egyenletes teljesítményre képes minden pályán minden módban. Meg fáj már a fogam valami fasza Citrony variánsra, de még nem dobott olyat a gép. :(

Zombiktól a Tank Commandert szereztem most meg, ez pont a BBQ ellentéte, a holdas pályákon használhatatlan, közelre brutális viszont brutális, Seeds of Time-on durvákat lehet vele aratni (75+ dmg). Zombiktól egy Imp-et szeretnék végre, Shrimpre kíváncsi vagyok vagyok pl, hogy milyen lehet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49) sixpak válasza Bad Pritt (#48) üzenetére


sixpak
nagyúr

BBQ Corn egy fakin' killing machine. :D
Amikor megunom, hogy legyalázzák a kis növényeimet, akkor átváltok BBQ-ra és aratok...mondjuk a keddi peccsel visszavették a tárkapacítását, azért azt érezni sajnos.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#50) Bad Pritt válasza sixpak (#49) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja feltűnt sajnos.
Electro Brainz lett nagyon durván kiherélve, gyorsabban túlhevül a keze, kevesebbet is sebez minden támadása, meg kevesebb dmg megy át a többi növényre. Még így is talán a legerősebb zombi, főleg tömegoszlatásra tökéletes, de már nem lehet úgy tankolni vele, mint eddig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.