Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) snemeth válasza sixpak (#100) üzenetére


snemeth
aktív tag

Ha arra gondolsz, hogy a kis virág a jobb alsó sarokban sokáig teker, akkor az nálam is így van, de már a kezdetektől. i5-4690 és gtx 960. Igaz, nálam nem ssd-n van, de az valószínűleg nem is számít túl sokat.

(#102) sixpak válasza snemeth (#101) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam az megjavult pár hete magától, de most megint szar.
De most a játek bekapcsolásakor, mielőtt még akár csak meglátnám a karakterem, akkor kell sokat várni.
A konfig hasonló, 4690k+gtx 1070.
Nem hinném, hogy bármi köze lenne hozzá, de Radeonnal (290) nem volt ilyen gond.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103) sixpak


sixpak
nagyúr

Óriás patch, majdnem 4 giga...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104) snemeth válasza sixpak (#103) üzenetére


snemeth
aktív tag

Sehol nem találom, hogy mi a változás. Persze ha felment, akkor nyilván kiderül a lényeg. :)

(#105) nepszter1


nepszter1
addikt

Jöhetne már a Trial :(((

(#106) sixpak válasza snemeth (#104) üzenetére


sixpak
nagyúr

Redditen néztem, beszélnek mindenféléről, egy csomó secret place, új játékmódok....én még nem láttam semmit.
A városházánál ha benézel az ajtón, látszik egy csomó minden, de nem tudom hogyan kell bejutni...HG itt vagy?..segíts. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107) sixpak


sixpak
nagyúr

Ismét egy update...1 giga:)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#108) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sokan játszanak még vele?
Elég erősen gondolkodom az EA acces előfizetésen, és leginkább emiatt a játék miatt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) sixpak válasza Sirandrish (#108) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mindig fullon van, folyamatosan jönnek az új tartalmak.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#110) Sirandrish válasza sixpak (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor okés :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#111) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, visszatérek kicsit, megjelent mobilra a PvZ Heroes nevű kártyajáték és kedvet kaptam egy kis akcióhoz. :D

Milyen új tartalmak jöttek a Trouble in Zombopolis óta?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112) sixpak válasza Bad Pritt (#111) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elég sok. Nem tudom hol tartasz, ez megvan?
Minden csütörtökön kinyílik a town hall és 3 napig lehet tolni...cats vs dinos (mondjuk az elég szar szerintem), de a sasquatch nagyon frankó volt coop-ba.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, leépítettem a PC-t, most megvennék BF alkalmából PS4-re. PC-s eredményeimet lehet importálni PS4-re vagy ez így felejtős?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#114) dargelot


dargelot
senior tag

Fekete Péntek leárazás -> 10euro. Eléggé elgondolkoztam rajta. 1-2 tanács jól jönne, hogy mennyire jó vétel lenne? Mennyire balanszos? Illetve mennyi dolgot kapok abból fakadóan, hogy a GW1-ben minden kari megvolt és lvl80 körül voltam?

Előre is köszönöm!

(#115) sixpak válasza dargelot (#114) üzenetére


sixpak
nagyúr

Huu, az jó ár, én 40 fontért vettem a startkor, de nem bántam meg.
Én is majdnem 400 órát tettem az első részbe.

Az összes karaktert importálhatod az első részből és már az elejétől tolhatod velük.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#116) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Akit érdekel: Konzolvilágnál EA hét van, PvZ GW2 is a leárazottak között szerepel:
PC: 5500 ft
PS4, X1: 8000 ft

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#117) dargelot


dargelot
senior tag

Megéri a torchwood-ot megszerezni? Úgy értem annyi időt rászánni? Mert ahogy néztem nagyon erős de nem túl mobilis.

(#118) dargelot


dargelot
senior tag

Mi van ennek a játéknak a szervereivel? Nem talál 110nél kisebb ping-ú szervert. Amcsi szeronak 119, europainak 133. A lag már az 1. részben is súlyos hiba volt, látom nem esett ez a rész sem messze az elődjétől.

(#119) Bad Pritt válasza dargelot (#118) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem konstansan 40-60 között van PS4-en meg PC-n is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki tolja még PC-n ezt a cuccost?
Mivel első sorban inkább a single/coop része érdekel (persze a multi is), oda kéne pár hasznos tipp/trükk hogy mivel érdemes kezdeni, hogy érdemes és mit érdemes...ilyesmi.
Persze társak se lennének rosszak :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#121) Bad Pritt válasza Sirandrish (#120) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A single és a koop része gyakorlatilag ugyanaz, a koop pályáinak kicsit módosított változatain megy végig kicsit másképp a kampány.
A koop gyakorlatilag kimerül a backyard battlegroundban (helyi mini open world, ami menüként meg lobbyként is funkcionál kis feladatokkal, összeszedhető kincsekkel, folyamatos csatározással, viszont itt csomó feladatot nem tudsz megcsinálni, ha party-ban mész) és a 10 hullámból álló bázisvédéses mókában asszem talán 8 pályán. Én csak ezért nem venném meg, egy idő után elég monoton tud lenni, ráadásul iszonyat lassan fejlődsz ott.
Tippet tényleg csak annyit tudnék adni, hogy jól járd be a pályát, mielőtt nekikezdesz a dolgoknak, ne felejts el a hirdetőtáblánál küldetéseket felvenni, próbálgass minél több karaktert, én pl soha nem hittem volna, hogy Dr. Toxic lesz a legjobb karakterem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#122) Sirandrish válasza Bad Pritt (#121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Multi is érdekel, csak szeretem ha lehet egyedül is játszani, mert nem mindig van hangulatom a multihoz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#123) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!!
Anno nagyon rákattantam a PvsZ-re, a simára, ahol játszogatok egyedül nappali köröket, éjszakai gombás köröket, medencés, ködös köröket, tetőn stb....
Na most van ez a garden warfare 1 és 2, így akkor már 3 játékról beszélünk?
Először azt hittem, amikor megláttam több helyen a pvsz garden warfare 2-es feliratokat, hogy kijött egy újabb, ráncfelvarrott verzió az egyik kedvenc játékomhoz, de akkor most látom, hogy ez nem az amire gondoltam, ugye?
Mert ezekszerint nekem a GW1 totál kimaradt az életemből... érdemes mind 2-t megvenni? Ezekben is van single player?

(#124) dargelot válasza Timyyy (#123) üzenetére


dargelot
senior tag

Főleg multi orientált játék. Lehet egyedül is csinálgatni a story mode-ot, ami egyébként nem túl hosszú. Ha vásárlás elé állítod magad akkor mindenképp a 2. részt válaszd, mert itt több a játékos, habár javarészt ugyan az a játék,de nagyobb választékkal.

(#125) snemeth


snemeth
aktív tag

Jók ezek a fenyőnek öltözött zombik és az üveggömb sisakos növények. :)

(#126) Timyyy válasza dargelot (#124) üzenetére


Timyyy
őstag

Értem, szóval akkor ha már eddig kimaradt az első rész, akkor felesleges rágódni rajta, elég lesz a 2.

Az alap PvsZ játéknak nem lesz egy kicsit modernebb változata? :)

(#127) sixpak válasza Timyyy (#126) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sorry....dupla.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#128) sixpak válasza Timyyy (#126) üzenetére


sixpak
nagyúr

Androidon van...PvsZ 2

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#129) Timyyy válasza sixpak (#128) üzenetére


Timyyy
őstag

Almás vagyok :U
Meg amúgy sem szeretek telón játszani, pc-re gondoltam.

(#130) Bad Pritt válasza Timyyy (#129) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a három van csak (pvZ, GW1 és GW2).
Mobilra van még PvZ 2 és PvZ Heroes, ez kártyajáték.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#131) snemeth


snemeth
aktív tag

Újabban nincs lehetőség a Hero Showcase során kipróbálható karakterek megvásárlására? Vagy vak vagyok és nem veszem észre, pedig ott van a szemem előtt?

(#132) Bad Pritt válasza snemeth (#131) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én előző héten meg tudtam őket venni, Sticker shopban van egy-egy dedikált csomagjuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#133) snemeth válasza Bad Pritt (#132) üzenetére


snemeth
aktív tag

Sajnos most nincs. De majd figyelem, hátha kikerül.

(#134) dargelot válasza snemeth (#133) üzenetére


dargelot
senior tag

Azért mert most ahogy nézem ingyenesek ezek a hősök.

(#135) snemeth válasza dargelot (#134) üzenetére


snemeth
aktív tag

Nem csak kipróbálni lehet őket? Közben a neten azt találtam róluk, hogy megvenni pedig azért nem lehet ezeket a mostaniakat, mert ezek legendary karakterek (Party Imp és Party Corn) és vagy matricacsomagból vagy Infinity módban lehet őket megszerezni. Legalábbis a neten ezt találtam róluk.

(#136) dargelot válasza snemeth (#135) üzenetére


dargelot
senior tag

Igen ez is igaz, de eddig amikor volt hero showcase akkor megvenni lehetett őket 150k-ért ami nagyon túlzó, de kipróbálni nem. Most fordítva van. Egyébként nem sok mindenről maradsz le, mert a party karakterek egyáltalán nem erősek. Alapjáraton gyengébbek mint a sima verzió, party módban meg csak kicsit erősebbek.

(#137) dargelot


dargelot
senior tag

Hali, hetente párszor esténként előveszem a játékot és szoktam tolni pár kört. Arányom 1.75, a játékban van 26 órám, de az 1. részben is van 144, tehát az alapokat vágom már. :) Akinek van kedve egy társsal tolni, főleg multit, (botok ellen nem szoktam menni) az nyugodtan felvehet. dargelot@freemail.hu

(#138) dargelot


dargelot
senior tag

Phenomenal character pack-ot vettem, és 3 karakter részt adott és 2 felszerelési tárgyat. Érteném, ha már csak 3 karakter rész hiányozna, de nem. Pl Frozen Citron sincs meg, ami alap kari, kéne jönnie ebből a pakkból.

(#139) sixpak válasza dargelot (#138) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akkor vegyél még....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#140) Bad Pritt válasza dargelot (#138) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Abban nem csak karakterrészeket dob? :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141) dargelot válasza Bad Pritt (#140) üzenetére


dargelot
senior tag

Azt kéne neki, de valószínűleg bebugolt.

(#142) dollarZ18


dollarZ18
tag

Üdv! PS4-en tolja itt valaki? DLC-s trófeákhoz keresünk csapatot, vegyetek fel nyugodtan :) :R

(#143) dargelot


dargelot
senior tag

Ez az új szivárvány csillagos feladat az eddigi legrosszabb. Boss Hunt Yeti. Negyed óra szenvedés 3 csillagért. Ha kikapsz mindig 3 csillagot ad csak. Néztem vidit róla, itt is hiába sebzik le 15+ perc után 3 csillag és elég könnyű elbukni. Teamchat nélkül a csapatmunka idegenekkel továbbra is 0. Kéne a csillag a torchwood-hoz, de inkább hagyom ha ilyen szenvedős feladat van.

(#144) snemeth


snemeth
aktív tag

Nálatok nem csinálja, hogy: Finding the best match! Majd Unable to connect the game session.
Tegnap óta ez megy. Van, mikor sikerül belépnem, de 20-ból egyszer talán.

(#145) dargelot válasza snemeth (#144) üzenetére


dargelot
senior tag

Néha előfordul, adok neki egy kis időt, addig megölök pár kerti ellenséget majd újrapróbálom. Ritkán jön elő, 10ből 1-2x.

(#146) snemeth válasza dargelot (#145) üzenetére


snemeth
aktív tag

Lehet, hogy rájöttem. :) Valószínűleg a melóhelyi Checkpoint VPN kilens okozta, amit tegnap tettem fel. csak ugye kizárólag multiplayernél volt ez, de néha ott is összejött. Na mindegy, majd figyelem, hogy alakul a továbbiakban. Viszont ha nem kérdezem meg itt, nem jövök rá. :)

(#147) dargelot


dargelot
senior tag

Frontliner pakk, eddig vettem 4et, és 1 karakter darab esett. Jó arány, 200k pénz, 1 karakter darab.... Kicsit kicsi a esési aránya ebben a pakkban a karakter részeknek.

(#148) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hola!

Visszanéztem, PS4-en tolja valaki? Kéne pár veterán egy crazy szintű koop akcióhoz, mert az AI társakkal kb esélytelen megcsinálni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#149) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok, torchwoodot hol lehet feloldani? Kell hozza egy rakat szivarvanyos csillag amibol 50 van most, de nem vagom hol talalom ezt a ladat. Megszereztem a kulcsot a csatornai bejarathoz, ahonnan a torpekhez jutok, ott lesz valahol?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#150) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok
az originen 3 fele valtozat kaphato
deluxe edition 15 euro
frosty edition 12 euro
frosty deluxe edition 15 euro

mi a kulonbseg kozottuk melyiket erdemes megvenni

Elore is koszi

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#151) Project: A


Project: A
tag

Valaki játszik még ezzel?
Esetleg valaki tud invite kódot küldeni? Kipróbálnám, ha van rá lehetőség. (PC)

[ Szerkesztve ]

(#152) Project: A


Project: A
tag

Ezek szerint már mindenki szarik erre a játékba?

(#153) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

B@sszus ember! Két fillér a játék! Megveszed,kipróbálod. Mi ezen olyan bonyolult?

(#154) sixpak válasza Project: A (#152) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én játszok vele néha, múlt héten is jött egy nagyobb frissítés.

415 óra...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#155) Project: A válasza Maxx Jácint (#153) üzenetére


Project: A
tag

Akkor adok egy számlaszámot ahova átdobhatsz nekem két fillért, sőt akkor már dobj rá 4 fillért és megveszem az asszonynak is.. Nem szándékozom egy ismeretlen játékra kidobni 12 ezer forintot.
A tesztek szépek és jók, de amikor játszol valamivel az teljesen más....
Gondolom téged eltartanak. ;)

(#156) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

Én is játszok vele,de már nem olyan sokat mint régebben. Amikor megjelent toltam orrba-szájba.

[link]

És nem nem tartanak el! 45 éves ,feleségem van,két lányom és dolgozok mint a gép. (de ha kell tényleg megveszem neked)

(#157) Project: A válasza Maxx Jácint (#156) üzenetére


Project: A
tag

Köszönöm a lehetőséget, de még a családomnak sem hagyom, hogy pénzt költsenek a "hülyeségeimre", de nagyon rendes tőled!
Ha megbántottalak akkor elnézésed kérem, s köszönöm a linket! :)

Elképzelhető, hogy napokba megveszem, talán összefutunk. :)
További szép estét!

(#158) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok!

Rég írt ide bárki is, de azért hátha ...

Már csak néhány karakter nincs meg a játékból, mégis eltűnt a 75.000 érmét érő matrica pakk ... mi lehet az oka? Bármelyik másikat veszem amihez odaírják, hogy ad karakter darabot, nem ad ... hogy lesz így megy az utolsó kb. 10 karakter? (zombik és virágok vegyesen)

(#159) scapegt válasza scapegt (#158) üzenetére


scapegt
senior tag

Senki???

12 karakter hiányzik, de nincs mód arra, hogy megkapjuk ...

Az unikornis chompert hogy lehet megszerezni? Csak úgy, ha játszottam az első résszel?

(#160) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

bocs, ha egyértelműt kérdezek, nem ismerem a játékot, szerencsére nem is hoz lázba, de fiaim ezt nyúzzák, most váltottak második részre, de sehogy sem találják benne a kétjátékos módot. Szóval meg tudnátok mondani, hogyan tudnak xboxon egyszerre ketten játszani vele, hasonlóan az első részhez?
köszönöm

(#161) scapegt válasza kerlac (#160) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem nagy a forgalom sajnos ... nekem PC-s verzió van mindegyikből, így sajnos nem tudok neked segíteni. PC-n is lehet vajon két embernek játszani egyszerre? :D

(#162) Fernet válasza kerlac (#160) üzenetére


Fernet
senior tag

Gondolom közben rájöttél már, de ezzel lehet az osztott képernyőt aktiválni:

(#163) scapegt válasza Fernet (#162) üzenetére


scapegt
senior tag

PC-n is van ilyen lehetőség, hogy kontrollerrel 2 ember játszon?

(#164) Fernet válasza scapegt (#163) üzenetére


Fernet
senior tag

Xbox-on szoktuk a gyerekkel ketten játszani osztott képernyőn.
Megvan PC-n is, de ott nincs rá lehetőség sajnos. :(

(#165) kerlac válasza Fernet (#162) üzenetére


kerlac
őstag

igen, köszi, neten kerestem rá és egy oldalon leirták... de utálom ezt a játékot :-)

[ Szerkesztve ]

(#166) ETOM


ETOM
addikt

Valami nem jó a mentésekkel. Néztem ea fórumon ott is többen panaszkodnak. :F

(#167) scapegt válasza ETOM (#166) üzenetére


scapegt
senior tag

Be se lépjek akkor inkább? Mi vele a gond? Nem tudja betölteni a játékmentést vagy nem tudja lementeni a változásokat?

(#168) ETOM válasza scapegt (#167) üzenetére


ETOM
addikt

Nem tudta betölteni a mentést, de most már jónak tünik.

(#169) scapegt válasza ETOM (#168) üzenetére


scapegt
senior tag

Játszottam vele délelőtt és nem volt gondom.

Nem szeretnél te vagy valaki a robot dinos küldetésben kooperálni? Szeretném megszerezni a hiányzó karaktereket :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.