Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) snemeth válasza sixpak (#100) üzenetére


snemeth
aktív tag

Ha arra gondolsz, hogy a kis virág a jobb alsó sarokban sokáig teker, akkor az nálam is így van, de már a kezdetektől. i5-4690 és gtx 960. Igaz, nálam nem ssd-n van, de az valószínűleg nem is számít túl sokat.

(#102) sixpak válasza snemeth (#101) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam az megjavult pár hete magától, de most megint szar.
De most a játek bekapcsolásakor, mielőtt még akár csak meglátnám a karakterem, akkor kell sokat várni.
A konfig hasonló, 4690k+gtx 1070.
Nem hinném, hogy bármi köze lenne hozzá, de Radeonnal (290) nem volt ilyen gond.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103) sixpak


sixpak
nagyúr

Óriás patch, majdnem 4 giga...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104) snemeth válasza sixpak (#103) üzenetére


snemeth
aktív tag

Sehol nem találom, hogy mi a változás. Persze ha felment, akkor nyilván kiderül a lényeg. :)

(#105) nepszter1


nepszter1
addikt

Jöhetne már a Trial :(((

(#106) sixpak válasza snemeth (#104) üzenetére


sixpak
nagyúr

Redditen néztem, beszélnek mindenféléről, egy csomó secret place, új játékmódok....én még nem láttam semmit.
A városházánál ha benézel az ajtón, látszik egy csomó minden, de nem tudom hogyan kell bejutni...HG itt vagy?..segíts. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107) sixpak


sixpak
nagyúr

Ismét egy update...1 giga:)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#108) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sokan játszanak még vele?
Elég erősen gondolkodom az EA acces előfizetésen, és leginkább emiatt a játék miatt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) sixpak válasza Sirandrish (#108) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mindig fullon van, folyamatosan jönnek az új tartalmak.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#110) Sirandrish válasza sixpak (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor okés :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#111) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, visszatérek kicsit, megjelent mobilra a PvZ Heroes nevű kártyajáték és kedvet kaptam egy kis akcióhoz. :D

Milyen új tartalmak jöttek a Trouble in Zombopolis óta?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112) sixpak válasza Bad Pritt (#111) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elég sok. Nem tudom hol tartasz, ez megvan?
Minden csütörtökön kinyílik a town hall és 3 napig lehet tolni...cats vs dinos (mondjuk az elég szar szerintem), de a sasquatch nagyon frankó volt coop-ba.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, leépítettem a PC-t, most megvennék BF alkalmából PS4-re. PC-s eredményeimet lehet importálni PS4-re vagy ez így felejtős?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#114) dargelot


dargelot
senior tag

Fekete Péntek leárazás -> 10euro. Eléggé elgondolkoztam rajta. 1-2 tanács jól jönne, hogy mennyire jó vétel lenne? Mennyire balanszos? Illetve mennyi dolgot kapok abból fakadóan, hogy a GW1-ben minden kari megvolt és lvl80 körül voltam?

Előre is köszönöm!

(#115) sixpak válasza dargelot (#114) üzenetére


sixpak
nagyúr

Huu, az jó ár, én 40 fontért vettem a startkor, de nem bántam meg.
Én is majdnem 400 órát tettem az első részbe.

Az összes karaktert importálhatod az első részből és már az elejétől tolhatod velük.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#116) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Akit érdekel: Konzolvilágnál EA hét van, PvZ GW2 is a leárazottak között szerepel:
PC: 5500 ft
PS4, X1: 8000 ft

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#117) dargelot


dargelot
senior tag

Megéri a torchwood-ot megszerezni? Úgy értem annyi időt rászánni? Mert ahogy néztem nagyon erős de nem túl mobilis.

(#118) dargelot


dargelot
senior tag

Mi van ennek a játéknak a szervereivel? Nem talál 110nél kisebb ping-ú szervert. Amcsi szeronak 119, europainak 133. A lag már az 1. részben is súlyos hiba volt, látom nem esett ez a rész sem messze az elődjétől.

(#119) Bad Pritt válasza dargelot (#118) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem konstansan 40-60 között van PS4-en meg PC-n is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki tolja még PC-n ezt a cuccost?
Mivel első sorban inkább a single/coop része érdekel (persze a multi is), oda kéne pár hasznos tipp/trükk hogy mivel érdemes kezdeni, hogy érdemes és mit érdemes...ilyesmi.
Persze társak se lennének rosszak :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#121) Bad Pritt válasza Sirandrish (#120) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A single és a koop része gyakorlatilag ugyanaz, a koop pályáinak kicsit módosított változatain megy végig kicsit másképp a kampány.
A koop gyakorlatilag kimerül a backyard battlegroundban (helyi mini open world, ami menüként meg lobbyként is funkcionál kis feladatokkal, összeszedhető kincsekkel, folyamatos csatározással, viszont itt csomó feladatot nem tudsz megcsinálni, ha party-ban mész) és a 10 hullámból álló bázisvédéses mókában asszem talán 8 pályán. Én csak ezért nem venném meg, egy idő után elég monoton tud lenni, ráadásul iszonyat lassan fejlődsz ott.
Tippet tényleg csak annyit tudnék adni, hogy jól járd be a pályát, mielőtt nekikezdesz a dolgoknak, ne felejts el a hirdetőtáblánál küldetéseket felvenni, próbálgass minél több karaktert, én pl soha nem hittem volna, hogy Dr. Toxic lesz a legjobb karakterem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#122) Sirandrish válasza Bad Pritt (#121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Multi is érdekel, csak szeretem ha lehet egyedül is játszani, mert nem mindig van hangulatom a multihoz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#123) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!!
Anno nagyon rákattantam a PvsZ-re, a simára, ahol játszogatok egyedül nappali köröket, éjszakai gombás köröket, medencés, ködös köröket, tetőn stb....
Na most van ez a garden warfare 1 és 2, így akkor már 3 játékról beszélünk?
Először azt hittem, amikor megláttam több helyen a pvsz garden warfare 2-es feliratokat, hogy kijött egy újabb, ráncfelvarrott verzió az egyik kedvenc játékomhoz, de akkor most látom, hogy ez nem az amire gondoltam, ugye?
Mert ezekszerint nekem a GW1 totál kimaradt az életemből... érdemes mind 2-t megvenni? Ezekben is van single player?

(#124) dargelot válasza Timyyy (#123) üzenetére


dargelot
senior tag

Főleg multi orientált játék. Lehet egyedül is csinálgatni a story mode-ot, ami egyébként nem túl hosszú. Ha vásárlás elé állítod magad akkor mindenképp a 2. részt válaszd, mert itt több a játékos, habár javarészt ugyan az a játék,de nagyobb választékkal.

(#125) snemeth


snemeth
aktív tag

Jók ezek a fenyőnek öltözött zombik és az üveggömb sisakos növények. :)

(#126) Timyyy válasza dargelot (#124) üzenetére


Timyyy
őstag

Értem, szóval akkor ha már eddig kimaradt az első rész, akkor felesleges rágódni rajta, elég lesz a 2.

Az alap PvsZ játéknak nem lesz egy kicsit modernebb változata? :)

(#127) sixpak válasza Timyyy (#126) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sorry....dupla.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#128) sixpak válasza Timyyy (#126) üzenetére


sixpak
nagyúr

Androidon van...PvsZ 2

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#129) Timyyy válasza sixpak (#128) üzenetére


Timyyy
őstag

Almás vagyok :U
Meg amúgy sem szeretek telón játszani, pc-re gondoltam.

(#130) Bad Pritt válasza Timyyy (#129) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a három van csak (pvZ, GW1 és GW2).
Mobilra van még PvZ 2 és PvZ Heroes, ez kártyajáték.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#131) snemeth


snemeth
aktív tag

Újabban nincs lehetőség a Hero Showcase során kipróbálható karakterek megvásárlására? Vagy vak vagyok és nem veszem észre, pedig ott van a szemem előtt?

(#132) Bad Pritt válasza snemeth (#131) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én előző héten meg tudtam őket venni, Sticker shopban van egy-egy dedikált csomagjuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#133) snemeth válasza Bad Pritt (#132) üzenetére


snemeth
aktív tag

Sajnos most nincs. De majd figyelem, hátha kikerül.

(#134) dargelot válasza snemeth (#133) üzenetére


dargelot
senior tag

Azért mert most ahogy nézem ingyenesek ezek a hősök.

(#135) snemeth válasza dargelot (#134) üzenetére


snemeth
aktív tag

Nem csak kipróbálni lehet őket? Közben a neten azt találtam róluk, hogy megvenni pedig azért nem lehet ezeket a mostaniakat, mert ezek legendary karakterek (Party Imp és Party Corn) és vagy matricacsomagból vagy Infinity módban lehet őket megszerezni. Legalábbis a neten ezt találtam róluk.

(#136) dargelot válasza snemeth (#135) üzenetére


dargelot
senior tag

Igen ez is igaz, de eddig amikor volt hero showcase akkor megvenni lehetett őket 150k-ért ami nagyon túlzó, de kipróbálni nem. Most fordítva van. Egyébként nem sok mindenről maradsz le, mert a party karakterek egyáltalán nem erősek. Alapjáraton gyengébbek mint a sima verzió, party módban meg csak kicsit erősebbek.

(#137) dargelot


dargelot
senior tag

Hali, hetente párszor esténként előveszem a játékot és szoktam tolni pár kört. Arányom 1.75, a játékban van 26 órám, de az 1. részben is van 144, tehát az alapokat vágom már. :) Akinek van kedve egy társsal tolni, főleg multit, (botok ellen nem szoktam menni) az nyugodtan felvehet. dargelot@freemail.hu

(#138) dargelot


dargelot
senior tag

Phenomenal character pack-ot vettem, és 3 karakter részt adott és 2 felszerelési tárgyat. Érteném, ha már csak 3 karakter rész hiányozna, de nem. Pl Frozen Citron sincs meg, ami alap kari, kéne jönnie ebből a pakkból.

(#139) sixpak válasza dargelot (#138) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akkor vegyél még....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#140) Bad Pritt válasza dargelot (#138) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Abban nem csak karakterrészeket dob? :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141) dargelot válasza Bad Pritt (#140) üzenetére


dargelot
senior tag

Azt kéne neki, de valószínűleg bebugolt.

(#142) dollarZ18


dollarZ18
tag

Üdv! PS4-en tolja itt valaki? DLC-s trófeákhoz keresünk csapatot, vegyetek fel nyugodtan :) :R

(#143) dargelot


dargelot
senior tag

Ez az új szivárvány csillagos feladat az eddigi legrosszabb. Boss Hunt Yeti. Negyed óra szenvedés 3 csillagért. Ha kikapsz mindig 3 csillagot ad csak. Néztem vidit róla, itt is hiába sebzik le 15+ perc után 3 csillag és elég könnyű elbukni. Teamchat nélkül a csapatmunka idegenekkel továbbra is 0. Kéne a csillag a torchwood-hoz, de inkább hagyom ha ilyen szenvedős feladat van.

(#144) snemeth


snemeth
aktív tag

Nálatok nem csinálja, hogy: Finding the best match! Majd Unable to connect the game session.
Tegnap óta ez megy. Van, mikor sikerül belépnem, de 20-ból egyszer talán.

(#145) dargelot válasza snemeth (#144) üzenetére


dargelot
senior tag

Néha előfordul, adok neki egy kis időt, addig megölök pár kerti ellenséget majd újrapróbálom. Ritkán jön elő, 10ből 1-2x.

(#146) snemeth válasza dargelot (#145) üzenetére


snemeth
aktív tag

Lehet, hogy rájöttem. :) Valószínűleg a melóhelyi Checkpoint VPN kilens okozta, amit tegnap tettem fel. csak ugye kizárólag multiplayernél volt ez, de néha ott is összejött. Na mindegy, majd figyelem, hogy alakul a továbbiakban. Viszont ha nem kérdezem meg itt, nem jövök rá. :)

(#147) dargelot


dargelot
senior tag

Frontliner pakk, eddig vettem 4et, és 1 karakter darab esett. Jó arány, 200k pénz, 1 karakter darab.... Kicsit kicsi a esési aránya ebben a pakkban a karakter részeknek.

(#148) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hola!

Visszanéztem, PS4-en tolja valaki? Kéne pár veterán egy crazy szintű koop akcióhoz, mert az AI társakkal kb esélytelen megcsinálni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#149) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok, torchwoodot hol lehet feloldani? Kell hozza egy rakat szivarvanyos csillag amibol 50 van most, de nem vagom hol talalom ezt a ladat. Megszereztem a kulcsot a csatornai bejarathoz, ahonnan a torpekhez jutok, ott lesz valahol?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#150) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok
az originen 3 fele valtozat kaphato
deluxe edition 15 euro
frosty edition 12 euro
frosty deluxe edition 15 euro

mi a kulonbseg kozottuk melyiket erdemes megvenni

Elore is koszi

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.