Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Pillanatragasztó vezeti-e az áramot (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hcol7


hcol7
senior tag

nahh a kerdes adott, szerintetek igen vagy nem ?

(#2) tr00p3r válasza hcol7 (#1) üzenetére


tr00p3r
őstag

csak tipp: nem

(#3) [w] válasza hcol7 (#1) üzenetére


[w]
őstag

miután megkötött, szerintem sem marad vezető :)
bár attól függ, ez most előny-e vagy épp hátrány :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#4) rup1u5 válasza hcol7 (#1) üzenetére


rup1u5
nagyúr

azt meg hőt sem

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Szerintem nem! De miért is vezetné? Hogyan jutott egyáltalán eszedbe? :F

(#6) hcol7 válasza KriszBoy (#5) üzenetére


hcol7
senior tag

koszi,

hogy miert kerdeztem , hosszu lenne most elmondani, de ha visszajovok es lesz idom elmeselem :)

(#7) Borosz válasza KriszBoy (#5) üzenetére


Borosz
senior tag

Folyékony állapotban sem.
Ezt használják az L1 hidak közötti vágások feltöltésénél. Oda meg szigetelő kell.

(#8) #00809728


#00809728
törölt tag

Hát nem!!!

De van egy cég loctite aminek van egy hűvezetős ragcsija.Esetleg keresd náluk.Van boltjuk bőven.
Én egy nagyipari cégnél dolgozok és ott használjuk ezeket sajnos nem mindehol lehet forrasztgatni és azért van a pill ragasztó.

(#9) rudi válasza hcol7 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha vannak benne fémszemcsék akkor igen, ha nincsenek akkor nem.
Szerintem nincsenek fémszemcsék a pillanatragasztóban, ergo nem vezeti az áramot.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) Vigneau


Vigneau
félisten

Vezetni nem fog, viszont szigetelőnek tökéletes.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#11) hcol7 válasza Vigneau (#10) üzenetére


hcol7
senior tag

jahh azt eszrevettem...

egyebkent elmondom mi volt..

azzal ragasztottam a bordat a gpu ra (nyugi a lesarkazasvedore ment csak finoman ragaszto, nem a gpu ra :D )

lehet hogy aztmondjatok hulyeseg, de nekem tokre bevalt, tartja rendesen, sokszor hurcolom a gepet csomagtartoban (sajnos) es meg a thokoly n se esett le egyszer se (az megin mas kerdes hogy egeszeben veve szar ez a razkodas a gepnek, de mots a ragasztorol volt szo)

naes egyik este lekellett szednem, visszatettem, es utanna nem ment, nem bootolt be.. aztan eszrevettem hogy hulye modon pillanatragasztos kezzel megfogtam a kartya labat es vekony ragaszto filmreteg lett rajta. utanna probaltam levakirgalni, es ugy sem ment, es ezert kerdeztem hogy vezet - e (szal ebben az esetben ha vezetett, akko az a szarabb, mert osszezart volna x labat) , dehat utolag (meg ahogy mondtatok) kiderult hogy nem vezet.. szal megkonnyebbultem, es nekiestem finoman finom smirglivel a labanak, lejott a ragaszto, es lass csodat a vga megy faszan..

szal koszi, es ahogy igertem elmeseltem miert volt a szred :)

(#12) Fawkes


Fawkes
őstag

Én is ragasztottam bordát egy ati gpu lesarkvédőjére.És nem lett semmi a gpu-hoz még odaragasztottam a lesarkvédőt hogy tuti ne essen le és kicsit ráfolyt a nyákra.Semmi gáz nem lett amúgy sztem nálad épp az volt a gond hogy nem vezetett így nem jutott át a lábon az áram.

(#13) hcol7 válasza Fawkes (#12) üzenetére


hcol7
senior tag

ja hat epp ennek orulok hogy nem vezetett.. csak iűzgultam milesz, es amig nem derult ki otthon hogy mivan, nem akartam leirni a konkret esetet mer csak szetoffoltak volna :))

nekem nem ment a nyakra semennyi, b@szottul odafigyelve csinaltam, csak a kezem lett olyan amit nem vettem eszre es megfogtam

de teny es valo faszan tartja, gpun meg hopaszta rendesen, szal erintkezessel sincs gaz . 390 ig feltok menni hibazas nelkul (gpu)

(#14) hcol7 válasza hcol7 (#13) üzenetére


hcol7
senior tag

hehe tehat megse figyeltem annyira ..

(#15) Fawkes válasza hcol7 (#13) üzenetére


Fawkes
őstag

Nekem is csak azért folyt rá mert a borda már fönt volt a gpun és úgy csináltam a lesarkvédő odaragasztást és olyan 2mm helyem volt...De így is egy csepp ami lefolyt a gpu köré...Jah és nyiltan megmondhattad volna nem mindenki offol és ajánlom mindenkinek ezt a ragasztást!

(#16) hcol7 válasza Fawkes (#15) üzenetére


hcol7
senior tag

lehet hogy nem mindenki offol, de en annyira paraztam hogy elkurodott a kartyam hogy egy offot se akartam hiddel :). imadom ezt a kartyat mer eleg durva dolgokra kepes, foleg igy atirt biossal es buzinagy bordaval, ventivel meg pluszeg 8 centis ventivel megtamogatva oldalrol :)

nemertem hogy hogyvolt az neked hogy rajtavolt a gpun es utanna ragasztottad a lesarkazasvedore.. nekem full egy szintbe van ill lehet hogy egy halovany filmretegnyi vastagsaggal magasabban van a lesark.vedo, de azt kiegyenliti a szepen felvitt hopaszta

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Pillanatragasztó vezeti-e az áramot (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.