Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pííííí

Hozzászólások

(#1) Peet


Peet
senior tag

(#2) Turmoil válasza Peet (#1) üzenetére


Turmoil
senior tag

Azért modemmel nem állnék neki letölteni! Szóval óvatosan bökdössetek!!! :o

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#3) róland


róland
veterán

Mielőtt klikkelnék, hány számjegyre számítsak? :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4) zsborbas válasza Peet (#1) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Húúú!
Milyen hosszú ez? Előbb elindítottam, még mindig jön! Úristen! Elég lesz a memória a gépemben hozzá? :-)

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#5) esteban


esteban
senior tag

jeeee .. pont mint a telefonszamom :))

iBook + RedBull :)

(#6) WaterLo válasza esteban (#5) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Jó, hogy nem a telefonszámla. :)

Van akinek lejött már?

....What's up!....

(#7) vernyul válasza Turmoil (#2) üzenetére


vernyul
tag

Mar 5 perce huzom pedig nem modemen vagyok hanem valami T1 forma izen

What kind of Csatahajo?

(#8) WaterLo válasza WaterLo (#6) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Mondjuk akkor nem a pontos érték lenne.

....What's up!....

(#9) Peet


Peet
senior tag

Úgy láttam, hogy zip-be csomagolva 106mega körül van! :DDD

(#10) Peet


Peet
senior tag

De lehet, hogy az csak az eleje, sőőőt bizti, hiszen a Pí végtelen nemszakaszos tizedes tört! :DDD

(#11) zsborbas válasza Peet (#10) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Bazz! Most untam meg, és egyébként is már lassult a gépem a letöltött cucctól. HTML rulez! MODEMESEK EL NE KEZDJÉTEK LETÖLTENI!!! R....t hosszú! Fél óra alatt nem ért a végére 256kb/s-el! :DD

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#12) Turmoil


Turmoil
senior tag

Egyébként valahol én is láttam a linket, valami ilyen szöveggel: géptípustól függetlenül, a PI képes bármilyen rendszert összeomlasztani:)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#13) Kuznyikov válasza Turmoil (#12) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

:D

(#14) DoubleD


DoubleD
aktív tag

A legkúlabb honlapok közt láttam a linket. Persze, izgi cím, katt... . Aztán kezdett érdekes lenni, hogy minden úgy lelassul. 3 perce jön kábelen, és csak jön és jön és jön, és mielőtt kigyullad a gépem, lelövöm. Hol láttad 106 megás zipben? Benyomom a wordbe, azt print! :DD
Egyébként nem lepne meg, ha a sor végén valahol nyolc 200000 processzoros Alpha még mindig a lap végét számolná és toldaná hozzá a tizedeseket percről percre. Nem is akarom tudni...

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#15) DoubleD válasza róland (#3) üzenetére


DoubleD
aktív tag

CCA 3 millióra. Ha valakinek lejött, írja mán ide a fáradt gébe

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#16) Sanya


Sanya
nagyúr

Nekem el sem kezdett jönni, azt írja ki, hogy a kiszolgáló nem található. Pedig ez 100 Mbites kábel...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Máskor azé' ne adjál már ilyen szar linkeket! A 6954. sorban a 16. szám hibás, most néztem! ;]

(#18) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A more info-nál azt írja, a HTML cirka 280 mega. Én inkább nem töltöm le. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19) bitfarkas válasza Agyzuzo (#18) üzenetére


bitfarkas
őstag

És akkor hogy a fenébe fogsz majd dolgozni a pí pontos értéke nélkül?:))

(#20) marcell16


marcell16
újonc

honnan tölthetem le a számot kérlek írjátok meg nekem bobba16@freemail.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pííííí
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.