Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Sokat dioztam rajta, es most felvetem az otletet (otleteket).

Mi lenne ha a PH! oldalan lennenek kulonbozo szavazasok, felmeresek amibol az olvasotabor akar a konzekvenciakat is le tudna vonni ha akarja.

Gondolok en itt ilyen kerdesekre:
- Milyen NET kapcsolatod van?
- Mennyi rendszermemoriad van?
- Mekkora a maximalis hattertarad (HDD) mennyisege?
- Hany Mbyteos a VGAd?

Szoval lehetne szavaztatni az olvasokat orrba-szajba.

Ne csak az oldallal foglalkozzanak, es cikkeket is irjanak az oldal tulajdonosai hanem egy kicsit tobbet tegyenek az olvasokert ha mar azok csinaljak a forgalmat az oldalnak, es ezzel a penzt is hozzak a konyhara.


(#2) twollah


twollah
nagyúr

Ennyire azert ne lelkesedjunk!

(#3) eXodus válasza twollah (#1) üzenetére


eXodus
őstag

Én is gondolkodtam már ezen.
Remélem megvalósul.

(#4) Esmein válasza twollah (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez már nagyon régóta meg kellene hogy legyen csinálva, úgy mint a sticky topicok, de sztem feldobták párszor a javítsuk a ph!-t topikban is.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) lesaux válasza twollah (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Ne csak az oldallal foglalkozzanak, es cikkeket is irjanak az oldal tulajdonosai hanem egy kicsit tobbet tegyenek az olvasokert ha mar azok csinaljak a forgalmat az oldalnak, es ezzel a penzt is hozzak a konyhara.

Ez elég tahó megjegyzés volt, olyan twollahos. Egyrészt cikkeket, elemzéseket kicsit nehezebb írni, mint szavazást, másrészt tényleg cefet sokat tesz az olvasókért egy-egy szavazás.

(#6) MarKoo válasza twollah (#1) üzenetére


MarKoo
őstag

Valóban nem tesz meg a PH! semmit az olvasókért. A nyereményjáték is csak azért volt, hogy Parci szórakozzon. Saját maga szórakozása miatt csinálta. A cikkek se az olvasókért vannak......

(#7) twollah válasza lesaux (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Taho nem taho, ezzel en nem foglalkozom, akinek nem tetszik az bo nyallal citrom utan...

Azonban azzal igen, hogy benezek egy masik SW/HW oldalra, es lehet szavazni stb.

A szavazasnak van jo oldala is.
Pl.: az egyszeru abuser lemerheti, hogy mik a mostani HW konfigok, es nem fog olcso ''kijojjon szazbol'' tipusu TESCO konfigot venni.

(#8) rdi válasza twollah (#7) üzenetére


rdi
veterán

én is támogatnám

Fej! Tor! Potroh!

(#9) MarKoo válasza twollah (#7) üzenetére


MarKoo
őstag

Hogy valaki ennyire negatív és bunkó legyen.

Ha már benézel oda miért nem maradsz ott? Én ki is szállok mert csak felidegesítem magam, de nagyon.

(#10) Agostino


Agostino
addikt

Egy másik sztech oldalon volt szavazás sok témában. Tapasztalatom szerint eléggé kaotikus lett a dolog, meg a majdnem mindnek az lett a lecsengése, hogy már megint mit hagytak ki mit raktak be. Én sok értelmét nem láttam a dolognak, semmi új adattal nem szolgáltak.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#11) twollah válasza MarKoo (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

Azert nem maradok ott, mert csak...

Amugy maradjunk az eredeti temanal, es vmi illetekes mondjon vmi biztatot a kerdessel kapcsolatban nem pedig azzal, hogy hogyan vezettem elo.

(#12) twollah válasza Agostino (#10) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem fel lehet tenni ugy kerdeseket, hogy az ember az erdot is lassa ne csak a fat.

(#13) lesaux válasza twollah (#7) üzenetére


lesaux
veterán

az egyszeru abuser lemerheti, hogy mik a mostani HW konfigok, es nem fog olcso ''kijojjon szazbol'' tipusu TESCO konfigot venni.

Ennek már megint semmi értelme. Az ember akkor vesz új konfigot, ha a régi már karcsú, és van annyi pénze, hogy megvegye az újat. Ha valaki a te módszered alapján venne gépet, az rákattintana 6-8 ember adatlapjára, leolvasná az ottani masinák speckóját, és átlagot számítana.

(#14) twollah válasza lesaux (#13) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha minden ilyen egyszeruen menne ahogy te azt gondolod akkor nem nyitna sok ujonc ilyen topicokat akar naponta:
- jajajaj ujraindul a gepem.
- milyen VGAt vegyek.
- hogyan huzzam az XY CPUt.
- etc. etc. etc.

(#15) válasza twollah (#1) üzenetére



addikt

Értelme nem sok van, de szórakozásnak jó lenne.
Tőlem mehetne, ha nem nagyon macerás megcsinálni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#16) twollah válasza (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

''ha nem nagyon macerás megcsinálni''

Nem olyan maceras hidd el.

Csak lustak az emberek...

(#17) Mosqu!to válasza twollah (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ha így gondolod, és ennyire vágysz rá, akár te is megcsinálhatnád a szavazást...

Mellesleg ha a PH! szerkesztői lusták lennének, akkor nem lenne napi 8 hír, és heti 3 cikk.



[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#18) tildy válasza twollah (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem lusták, hanem esetleg mással vannak elfoglalva:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) twollah válasza Mosqu!to (#17) üzenetére


twollah
nagyúr

Arra ott vannak a megfelelo szemelyek...

(#20) twollah válasza tildy (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

Meg kell a szivnek szakadni...

Van egy kinai mondas.

Arra nincs idod amire nem szakitasz.

(#21) Mosqu!to válasza twollah (#19) üzenetére


Mosqu!to
addikt

De ők úgyis lusták.
Mért nem csinálod meg te, és adod oda nekik?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#22) twollah válasza Mosqu!to (#21) üzenetére


twollah
nagyúr

Ad egy nem ertek hozza.
Ad ketto ingyen csak a szel fuj.
Ad harom ne en legyek az oldalert hanem az oldal legyen ertem.

(#23) Mosqu!to válasza twollah (#22) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Azt ne mondd, hogy Vlad pénzt kapott a kereső beiktatásáért a PH!-ba.
Az oldal tesz érted, de csak akkor, ha nem fikázod, és nem nézed le. Belőled pedig eddig csak ez áradt.

Kicsit pozitívan. Keressük a jó részét a dolgoknak...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#24) twollah válasza Mosqu!to (#23) üzenetére


twollah
nagyúr

Sajnalom en ennyire anyagias vagyok.

(#25) Mosqu!to válasza twollah (#24) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ezzel az erővel fizethetnél az oldal böngészéséért is.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#26) twollah válasza Mosqu!to (#25) üzenetére


twollah
nagyúr

Meg is teszem, ahogy te is, csak neked meg ez max nem esett le.

HINT: reklamok..

(#27) Mosqu!to válasza twollah (#26) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Azért a reklámozó cég fizet, mert tudja, hogy sokan látják. Neked ez egy filléredbe nem kerül.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#28) twollah válasza Mosqu!to (#27) üzenetére


twollah
nagyúr

Gondolod?

Es a neteleresed?

(#29) twollah


twollah
nagyúr

Amugy vissza az eredeti temara, en orulnek ha kicsit interaktivabb lenne az oldal.

(#30) MarKoo válasza twollah (#28) üzenetére


MarKoo
őstag

Könyörgöm. Azzal miért a PH-nak fizetsz? A szolgáltatódnak fizetsz a saját magad ''szórakoztatására''. A PH szerinted abból a pénzből mit lát? Miért nem tudod egyszer azt mondani valakinek, hogy igazad van?

(#31) Mosqu!to válasza twollah (#28) üzenetére


Mosqu!to
addikt

A netelérésedet nem a PH!-nak fizeted, hanem a szolgáltatónak. A PH! _NEKED_ még mindig ingyen dolgozik. A reklámozó cégek perkálnak csak.

Amúgy a szavazással én is egyet értek, csak az piszkálta az orrom, hogy már megint lenézed a házigazdák munkáját.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#32) twollah válasza MarKoo (#30) üzenetére


twollah
nagyúr

Azt te varhatod...

Amugy irtam vmit a #29.hozzaszolasomban...

(#33) twollah válasza Mosqu!to (#31) üzenetére


twollah
nagyúr

''már megint lenézed a házigazdák munkáját''

Ha tudod milyen vagyok, miert nem hagyod ram, es miert nem a kerdessel foglalkozol?

(#34) Mosqu!to válasza twollah (#33) üzenetére


Mosqu!to
addikt

A #17-ben a témára is reagáltam.

Olyan embernek soha nem fognak segíteni, aki nem értékeli a másik munkáját.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#35) twollah válasza Mosqu!to (#34) üzenetére


twollah
nagyúr

''Olyan embernek soha nem fognak segíteni, aki nem értékeli a másik munkáját.''

Ertekelem mert itt vagyok...

(#36) Mosqu!to válasza twollah (#35) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Itt vagy, és fikázol. Ha ezt te értékelésnek nevezed...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37)



addikt

Nem gondolkoztál még el azon, hogy a pingvint le kéne cserélni egy agresszív kismalacra?:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38) twollah válasza (#37) üzenetére


twollah
nagyúr

Jobb orulnek egy FUCK OFFnak...

(#39) twollah válasza Mosqu!to (#36) üzenetére


twollah
nagyúr

Szar melo, de valakinek ezt is csinalnia kell...

(#40) válasza twollah (#38) üzenetére



addikt

Az is megoldható...

szerk: egyébként az a vicces, hog amit felvetettél az nem is rossz ötlet, legalábbis mindenképpen megfontolandó, nekem tetszene is, mint írtam korábban, viszont a stílusodnak köszönhetően nem lesz belőle semmi, csak flame, sőt nem lepődnék meg, ha nemsokára zárnák a topicot.

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#41) Esmein


Esmein
nagyúr

Twollah te ma ittál vagy csak szar kedved van, de azt nagyon.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#42) twollah válasza Esmein (#41) üzenetére


twollah
nagyúr

Alaphangulat..

Szavazas kerdeshez, hogy allsz hozza?

(#43) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

twollah, csillagom :), te is tudod, hiszen régi olvasó vagy, hogy VAN szavazógép a ph!-n. szerinted amúgy ennek az orrvérzésik történő használata az, ami hiányzik erről a portálról?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44) Esmein válasza Parci (#43) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nagyon régen volt használva, néha le kéne fújni a masinát :)
#42: Szeretném, ha lenne szavazás és sticky, de ezt szerintem Parci is tudja, mert leírta pár ember(én is) a javítsuk a prohardvert totyikba.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#45) twollah válasza Parci (#43) üzenetére


twollah
nagyúr

Van?

Merre fele?

Mert en SOSEM lattam.

Amugy orrba szajba szavazzunk.

Szokja a nep...

(#46) twollah


twollah
nagyúr

UP

(#47) Agyasima


Agyasima
senior tag

Az ötlet jó. Gyakrabban kellene használni azt a szavazógépet. Akár a #1-ben feltett kérdések esetén, akár másra. Én legalábbis kiváncsi volnék egy-egy szavazás eredményére.

twollahot meg fogadjátok el olyannak, amilyen. Ha az elmúlt 3 évben nem változott, akkor már nem is fog. Vagy csak rosszabb lesz. :)

thollah! Van már új nőd?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#48) rdi válasza Esmein (#41) üzenetére


rdi
veterán

Ha ivott, akkor nem hiszem, hogy szar hangulatban lenne...
:)
Szavazógépet mindenkinek!

Fej! Tor! Potroh!

(#49) twollah


twollah
nagyúr

Esti UP.

(#50) hesszan


hesszan
aktív tag

Az utóbbi időben sikk lett utálni/szidni a topicnyitót. Mert? (csak hogy én is tudjam, hogy mi a menő. Ha most őt kell utálni akkor én is ügy teszek! Ha csak ezen múlik a ''többség'' elismerése. sodrodok ám a tömeggel rendesen! )

Szigorúan Szvsz: Kevés emberek egyike akinek konkrét véleménye van a dolgokról és ki is mondja! az hogy sok esetbe szerintetek/szerintem nincs igaza/nem jó látja a dolgot, az egy dolog. az meg egy másik hogy nekem tetszik a stílusa, és mond igaz, becsülendő dolgokat! (sok más mellett)

Sungdurung

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.