Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Előre is elnézést ha már lenne ilyen, de én nem találtam, pedig használtam a keresőt.:) Szóval biztos vannak itt egy páran, akik szeretik ezt a stílust és közeli rokonát, a punk rock-ot. Én alapvetően az újabb stílusú punk-ot szeretem, szokták pop punk-nak is mondani. Sajnos nem nagyon találok jó minőségű és élvezetes tartalmú netes rádiót, így kénytelen vagyok saját zenéimből válogatni. Ide várom mindazokat, akiknek szintén szívügye ez a zenei stílus.:) Felsorolnék pár előadót a kedvenceim közül, amiket érdemes meghallgatni ha valaki el szeretne mélyedni a stílusban:
-Allister, American Hi-Fi, Blink-182, Gob, Goldfinger, Good Charlotte, Green Day, Hoobastank, Lit, Meanwhile, MxPx, New Found Glory, Simple Plan, Sum 41, The Ataris, The Offspring, All American Rejects, Fall Out Boy, Mest, Rise Against, The Get Up Kids, The Starting Line

Aki esetleg tud még jó együttest, az ne kíméljen, mert még mindig nincs elég zeném:))

Szóval várom a műfaj rajongóit ide:C

(#2) F-ECT$ válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


F-ECT$
titán

Én csak voltam, de azóta kinőttem :DDD 2 kedvenc albumom azokból az időkből:
Green Day - Dookie
Offspring - Smash

Dive ever, work never.

(#3) Tersius válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Tersius
tag

A Blink joooo, a tobbit nem ismerem :)

''My curvy sword at your neck, you unclean son of a dog of the female persuasion!''

(#4) Wolverine válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Kero hamarosan adja a második DVD-t, figyeld majd azt a topicot is ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Gambit válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Engedd meg, hogy először csatlakozzak! Régi kedvenceim az Offspring és a Green Day. Majdnem az összes cd-jük megvan. American Hi-Fi, Good Charlotte, Sum 41 szintén nagyon bejön, a többit nem nagyon ismerem.

Na b+, először a lóf.szt... :U

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6) Alvin_ti4200 válasza Wolverine (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

oké:) Az egy másik stílus:D

(#7) Alvin_ti4200 válasza F-ECT$ (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A Green Day-től az összes megvan, az Offspringtől az az egyetlen album ami nem tetszik:B

(#8) Alvin_ti4200 válasza Tersius (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tudok adni úgy kb. 4 gigányit ha esetleg szeretnél ismerkedni a jó zenével:D

(#9) Alvin_ti4200 válasza Gambit (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

DC++on vagy Soulseek-en keress rá a maradékra, a New Found Glory-t és a Simple Plan-t pl. nagyon tudom ajánlani;)

(#10) Gambit válasza Alvin_ti4200 (#9) üzenetére


Gambit
őstag

Köcce, megfogadom! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11) Wolverine válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom, csak azt nem tudom, szoktad-e követni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Amúgy aki nagyon érdeklődik a stílus iránt, annak esetleg egy DVD-re ki tudom nyomni az egészet, pont ráfér (4.2 GB):)) Mondjuk ebben benne van az összes Alvin és a mókusok album is, ami lehet nem nagyon nyerő nektek:D

(#13) Alvin_ti4200 válasza Wolverine (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mindjárt átnézek:)

(#14) Gambit válasza Alvin_ti4200 (#12) üzenetére


Gambit
őstag

Már csak azért sem, mert nekem is megvan az összes. :P

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#15) Alvin_ti4200 válasza Gambit (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:D Kedvenc szám vagy album esetleg?:) Az emberek és állatok a top favorit nálam:)

(#16) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ha valaki feljön MSN-re, akkor tudok neki küldeni egy kis nyálcsorgató ízelítőt is esetleg:D (alvin_ti4200@hotmail.com) Főleg azoknak, akik még nem nagyon ismerik a stílust:)

(#17) Gambit válasza Alvin_ti4200 (#15) üzenetére


Gambit
őstag

Pl. ''Amikor hülye vagy''

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#18) Alvin_ti4200 válasza Gambit (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, az pont a másik kedvenc albumomon (Az élet szaga) van rajta:D

(#19) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Ugyan egyre kevésbé vagyok ''műfaj-orientált'' (mostanában sokmindent meghallgatok), azért akad köztük néhány régi és újabb kedvenc:)
Pl. Green Day - Dookie avgy Insomniac, de most hallgatom az American Idiot-ot, és egész jó, ideje volt egy kellemes GD albumnak már:). Amit még szeretek: Sum41, néha egy kis Good Charlotte, régi Offspring (SMASH rulz!!:))) meg izé mindenféle:).
Jaj, majdnem kihagytam: Alvin, régebben Junkies:)). Csak hogy magyarokat is említsünk;)

[Szerkesztve]

hey-ho-let's-go

(#20) Agostino


Agostino
addikt

''Ki menti meg ezt a földet mielött sivatag lesz a táj...''
Alvin és a mókusok szerintem jó kis zenekar. Nagyon ott van még szerintem pl a Sikerdíj, Julia nem akart a földön járni, meg a Barátaimnak szeretettel.
Prosecturaval hogy álltok?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#21) Alvin_ti4200 válasza -=V3rthil=- (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Elkell neked az a DVD látom:DD

(#22) Gambit válasza Agostino (#20) üzenetére


Gambit
őstag

Huhh, prosecturat utoljára talán általánosban hallgattam, akkor nyúztuk a kazit rendesen. A részeg télapós számuk volt a kedvencem. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#23) TitiRii


TitiRii
senior tag

Punk rock Powa! :)
blink az jo offspring még jobb
söt sztem greenék mégnagyobbat durantottak most
alvinék meg adhatnának már ki ujabb albumot. már az összeset rojtosra hallgattam :)
hétkönapicsalodások?:)
fürgerokalábak?
aljaskuszobab?
hogy a magyar mezönyt is felhozzam kicsit?:)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#24) Alvin_ti4200 válasza Agostino (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A Ki menti meg tényleg jó szám:) Bővebben: link Prosectura nekem nem igazán jön be. Viszont hogy álltok a Supernem-mel?

(#25) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Jaj, Ska-P!:))

hey-ho-let's-go

(#26) Gambit válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


Gambit
őstag

Supernem is faja, bírom a dadogós szövegüket. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#27) Alvin_ti4200 válasza TitiRii (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az uccsó Blink album szerintem elég furára sikeredett, a régiek vidámabb dallamokkal voltak megtűzdelve:) Alvinékat én is rojtosra hallgattam, bár náluk elég felemás lett az uccsó album:( PICSA annyira nem rossz, Fürgerókalábak engem special idegesít:D Aljaskúszóbab meg simán jó:C

(#28) TitiRii válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


TitiRii
senior tag

jah az se rosz :D
persze én azért a keményebbeket is csipázom
meg metál rock stb is
ugyan akkor a pop meg trance et is
elég multi kultur vagyok :)
(emil után szabadon) Sziget rulez:D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#29) Alvin_ti4200 válasza Gambit (#26) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Annak a számnak egyszerűen isteni dallama van:B (K-k-k-kétszer)

(#30) Agostino válasza TitiRii (#23) üzenetére


Agostino
addikt

Nahh Fürgerókalábak az még valami. Balázs, Buli az élet kira számok de nekem pl a Katasztróka c albumuk nem jött be annyira mint a Rókamóka.
Nahh és persze Ingyom bingyom mindenekfelett :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#31) Agostino válasza TitiRii (#23) üzenetére


Agostino
addikt

Nahh Fürgerókalábak az még valami. Balázs, Buli az élet kira számok de nekem pl a Katasztróka c albumuk nem jött be annyira mint a Rókamóka.
Nahh és persze Ingyom bingyom mindenekfelett :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#32) Alvin_ti4200 válasza TitiRii (#28) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Fú hát ismerősök már azt hiszik, hogy robot vagyok, olyan zenéket tudok egymás után hallgatni:D (Punk, Punk Rock, Metal, Trance, Dance, Techno, Hip-hop, Rap):B

(#33) gyufa


gyufa
tag

Ebben a topikban még nem esett punkról szó.

Magyarok közül mit hallgattok?

[Szerkesztve]

(#34) TitiRii válasza Alvin_ti4200 (#32) üzenetére


TitiRii
senior tag

szintugy
akkor akadnak ki mikor ügye itt vannak
winampbol döl a muzsika
és valahogy igy:
egy tiesto, egy slipknot követi egy ákos majd egy republik aztán egy soad majd egy blink ,chc, aztán egy rolling stones, princes,ac dc, majd egy armin von burnen, amit green day követ, majd jön egy depeche mode, majd night wish amit emil rulez követ... és sorolhatnám állalában 20 perc után idegbajt kapnak :DDD
bár ez igy már kicsit offolás
van valami ilyen nagyon zuzda magyar punk együtes csak nem jut eszembe a neveük
segítsetek már ki

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#35) TitiRii válasza gyufa (#33) üzenetére


TitiRii
senior tag

akkor hallgatunk :) és isszuk szavaid

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#36) Alvin_ti4200 válasza gyufa (#33) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Érzem, hogy egy Sex Pistols vagy Bad Religion rajongót köszönthetünk köreinkben:D Miért is nem esett?:U

(#37) Gambit válasza gyufa (#33) üzenetére


Gambit
őstag

Nem a náci punkról beszélünk, ha erre gondolsz. Emlékszem rád! :(((

Nevezhetjük aminek akarjuk, tisztán emlékszem erre a gyerekre, hogy össze-vissza zsidózott régebben. Meg is keresem.!

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#38) Alvin_ti4200 válasza TitiRii (#34) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, ez már egy picit OFF, de hasonló a helyzet nálam is:) Én nem ismerek több magyar punk együttest, vagy csak nem jut eszembe:D Jajj, dehogyneeeeeeem. Aurora:C

(#39) TitiRii


TitiRii
senior tag

na olyat még nem hallotam
max ilyen skinhead zenéket

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#40) TitiRii válasza Alvin_ti4200 (#38) üzenetére


TitiRii
senior tag

nem nem
nem rájuk gondoltam
volt a nevükben asszem ex xe de x tutira és ha jol emlékszek a lemez boriton egy koponya van punktaréjal

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#41) Agostino válasza TitiRii (#40) üzenetére


Agostino
addikt

Exploited

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#42) Gambit válasza Gambit (#37) üzenetére


Gambit
őstag

Ehh, persze törölték a hsz-t, hiába kerestem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#43) Alvin_ti4200 válasza Agostino (#41) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Na azt nem szeressük:)

(#44) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Kihagytam még egy együttest -> Matchbook Romance

(#45) Agostino válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Agostino
addikt

Nem mondtam hogy szeretni kell. Öcsémnek rendeltem egy polót anno asszem a Headbangerból aztan onnan emléxem még a nevükre. Jómagam nem ismerem őket, de asszem majd bepótolom :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#46) Alvin_ti4200 válasza Agostino (#45) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Headbanger rullz:C Bár a kiszolgálás néha hagy maga után némi kívánnivalót:U utoljára az Alvin-os kapucnis pulcsimat vettem ott, de lassan újra be kéne térni:D De amúgy ezek a zenekarok amiket a #1-ben felsoroltam szinte tök ismeretlenek itthon:F Kivéve persze a Blink, Offspring, Sum 41 és társait. De pl. bemész egy boltba (ami ilyen jelegű zenékkel foglalkozik), akkor ilyen, hogy New Found Glory, Simple Plan, Allister semmit nem mond nekik és nem is lehet ilyen CD-ket meg pólókat itthon megvásárolni:F:O Pedig én tuti vennék egy csomót, de ha egyszer nincs:U

[Szerkesztve]

(#47) Agostino válasza Alvin_ti4200 (#46) üzenetére


Agostino
addikt

Nahh Headbanger egy külön téma. Néha nagyon precízek, de egyszer egy olyan polot kaptam tőlük hogy aszittem lemészárolom óket. 5000hufért rendeltem egy batikolt hosszúujjut, ami fekete vol,t lágnyelvekkel, meg 4 ásszal. Istenem. Gyűrött volt, kicsi volt, meg szerintem használt is. Végül anyámnak megtetszett azóta is hordja.

Nekem a punk nem kifejezetten a stílusom, áthallgatok csak, de a boltok ellátottsága néhol tényleg siralmas. Nekem kedvenc stilusom a UK HipHop :F vagy nem tom minek nevezzem. Ha a boltban rákérdezek pár előadóra, akkor az eladó következő kérdése hogy hány cukorral isszák.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#48) Alvin_ti4200 válasza Agostino (#47) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Na igen, ismerős az eladók zenei ismerettsége:F Ezért ptóbálom legalább itt terjeszteni a jó zenét, mert ha a boltokból próbálja valaki összevadászni esélye nincs:U

(#49) Agostino válasza Alvin_ti4200 (#48) üzenetére


Agostino
addikt

Alapvetően nem is az eséllyel van a baj, mert egy-egy lemezt nagy nehezen össze lehet vadászni, hanem az árakkal. Egyetlen egy helyen láttam pl egy The Streets albumot, aztan az is 5400hufba került. Szal megértem hogy a divatosabb az drágább, de ami nem annyira az, vagyis csak relative szűk réteg hallgatja, azt talan lehetne egy kicsit emberibb áron is adni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#50) Alvin_ti4200 válasza Agostino (#49) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tökéletesen egyet értek. Amúgy lehet csinálok egy kis kedvcsinálót és felrakom FTP-re, aztán lehet mindenkinek ismerkedni a stílussal:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.