Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Drizzt válasza ReJim (#299) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én általában oda, ahová visznek. :D

I am having fun staying poor.

(#302) Drizzt válasza ronaldo (#300) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem ismerem.

I am having fun staying poor.

(#303) Dilikutya válasza ronaldo (#300) üzenetére


Dilikutya
félisten

Láttam egyszer a fix.tv-n abban a szenzációs rockfanban :D lindadémon és a hosszúhajú lemezajánlós tag istencsászárok:) De arra sajnos nem emlékszem, milyen volt az Ankou ;] Talán mintha a Zaklatásra emlékeztető zenét játszanának.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#304) Dilikutya válasza ReJim (#299) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amíg megvolt Szolnokon a rockklub, addig főleg oda jártam, mindig volt valami. Azonkívül az évenkénti 2-3 rockfesztivál tavasszal és ősszel Szolnokon, na meg persze a nyár, akkor meg mindig oda megyek, ahol valami hangos :D Wanted végig, EFOTT, Sziget 1-1 napra, meg motoros találkozók, kisebb fesztiválok, miegymás.
Voltam már Ignite, Iron Maiden, Tiamat, Bridge to Solace, PICSA, Casketgarden, Blind Myself, Alvin, Tigris koncerten többek közt, meg még sokmindenen :) Na persze, hogy az alapbandákat ki ne hagyjam, Ossian, Pokolgép, Kalapács, Depresszió ;] Paksi Endre és a más villogány rulezz ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#305) Dilikutya válasza Dilikutya (#304) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha már koncert, és Ignite... nem tud valaki valamit az új lemezről? Mikor jön? A hivatalos oldal elég szegény az ilyen infókat illetően. A Wantedon az új számok nagyon ütősek voltak, ideje lenne már kiadni őket. Lassan 5 éve lesz, hogy az A Place Called Home megjelent. Lassan utolérik a Metallicát ilyen téren ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#306) ronaldo válasza Drizzt (#302) üzenetére


ronaldo
őstag

akkor tessék rákeresni dc-n :)
a Fiatal voltál egészen jó.

(#307) Drizzt válasza ronaldo (#306) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Majd megteszem, de legkorábban két hétmúlva leszek rá képes.

I am having fun staying poor.

(#308) Dilikutya válasza ronaldo (#306) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen kis gagyi, de nekem tetszik :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#309) ReJim válasza Dilikutya (#308) üzenetére


ReJim
őstag

én is had! én is had! :D
dc sux! :)

</end.?>

(#310) Dilikutya válasza ReJim (#309) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#311) ReJim válasza Dilikutya (#310) üzenetére


ReJim
őstag

köszi szépen... :)
holnap meghalgatom:)

</end.?>

(#312) ronaldo válasza Dilikutya (#308) üzenetére


ronaldo
őstag

nekem is bejön.
ha valahonnan sikerül az egész albumot(meg nem mondom melyiket, de a legujabbat) leheggesztenem akkor feltöltöm.

(#313) ReJim válasza ronaldo (#312) üzenetére


ReJim
őstag

egésszen türhető... jobb mint amire számítottam...:)
honlapjuk nincs???

</end.?>

(#314) ronaldo válasza ReJim (#313) üzenetére


ronaldo
őstag

wuwuwu.ankou.hu :)

(#315) ReJim


ReJim
őstag

gyerekek azon gondolkoztam egyik elvetemült pillanatomba, hogy más ''punk''ok is azért punkok mert van az oldalakun lánc, meg egy csomó felfűzött üdítősdoboz nyitófül... tök jó :)) én is így leszek ''punk''.. csak én a kannás kupakokat fogom felfűzni.... :)

szőrnyű hogy erre jutott a világ.... mindenki asziszi így lesz nagy... minnél több ilyen nyitófül lesz a kulcstartóján, oldalán... :) de hát ezek a rokkerok, meg a tinipunkok.... :(:(
na azért egy upika...

</end.?>

(#316) ronaldo válasza ReJim (#315) üzenetére


ronaldo
őstag

Vannak akik úgy öltöznek, meg nagyon menőül viselkednek, de magáról a zenei stílusról semmit nem tudnak. Meg vannak akik(pl.én) tök átlagosan, helyenként divatosan/szolidan öltözködik, nem nagyképű, nem riszálja magát, de a zenéhez még is jobban ért(talán még szereti is)

(#317) ReJim válasza ronaldo (#316) üzenetére


ReJim
őstag

hát jah, de kapaszkodj meg... ezt egy srác miatt mondtam aki felettem jár:
tavaj év elején rokker vót..
aztán kezdett explajtedes pólóba járni, aztán szadt tornacipő, hosszú haj bézbólsapi kitűzőkkel...
aztán most,. már addig fajult, hogy deszkás cipő, ''taraj'', lógo terepszinű naci, meg valami szar póló, oldalán lác, meg ez a bizonyos 30cm üdítős doboz nyitó..
szóval a haverjai meg ez a cifra raperbanda...
annyi hogy láttam koncerten fél pillanatra nagy tarjjal, ami 10mulva már szétment.:)
de akkorsem az élőzenémél, hanem a kinti péjbekes jánkíz, meg hasonló szarok... :)
szóval ezek a tinipunkok, divatpunkok, deszkáspunkok, szerintem szánalmassak....
multkor ijjesztegetett.. :) hogy lekközelebb elöbb jön le tesiöltözőbe oszt lenyujja a bakancsom... poénos a gyerek... szegény addig élne. tudom merre lakik :D

na mind1... ez van.. ezt kell ''szeretni''..

egyébként konfliktot (SK) ismered? derkovbois-t, tizenhetet??

öltözködés:
én sem öltözök úgy, hogy punknak nézzenek.... :) igaz nyáron, meg év tanév elején a huzentrógli lógott.. de szolíd vagyok ... az osztályba szegények mindig hüje rokkeroznak... :)

na elég az esszéből...

</end.?>

(#318) ronaldo


ronaldo
őstag

sk és tizenhét stimmel.
haver még msn-en régebben ajánlotta az ezüstös aranyér - jamaica című számot, az sem rossz :) öltözködés. egyik oka többet közt az előítélet elkerülése. persze a punkfirzura megvan, de ha beszólnak megverem a tagot (kivéve ha nem 210 és 110lg :D)

(#319) ReJim válasza ronaldo (#318) üzenetére


ReJim
őstag

aszem sk-t félreérteted... az a nemzetiségre vonatkozik... :)
nekem még nincs meg frizóm... majd meg lesz, csak elöbb érjen össze, hogy gumizni lehessen...:)

</end.?>

(#320) ronaldo válasza ReJim (#319) üzenetére


ronaldo
őstag

én azt hittem ''az'' sk-ra gondolsz :)
gumizni? minek azt? :D

(#321) Dilikutya válasza ReJim (#317) üzenetére


Dilikutya
félisten

Konflikt nem rossz dolog, akartam is válogatásba rakni, csak valahogy se a régibe, se a magyarba, se a poppunkba nem fért bele :)
Aúgy asszem csak a dobosuk nem magyar :) A többinek mindnek van magyar vonatkozása.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#322) Dilikutya válasza Dilikutya (#321) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Epitaph újra kiadja remasterelve az első két Pennywise lemezt! Minő öröm :) Ugyanis elég pocsékul szólnak, kicsit halovány hangzást kaptak anno. Uborkaszezon idején ez is jó hír, ha már kedvenceink a közeljövőben nem nagyon akarnak semmit sem kiadni. Bár egy új Millencolin már esedékes lenne lassan.
szerk.: márciusban jön, a honlapon bele lehet hallgatni legalább 1 számba, szerintem idén is szeretni fogom őket :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#323) ABnormal


ABnormal
őstag

a külsőségekről jutott eszembe egy réges-régi dal szövege...valahogy így volt:...hiába fested a hajad..hiába téped szét a ruhád...attól,hogy majom vagy..nem csinálsz anarchiát... :D ismeri valaki? melyik zenekar volt ez? én sem emlékszem már...

(#324) ReJim válasza Dilikutya (#321) üzenetére


ReJim
őstag

jó fejeknek tünnek.... :)
az énekes a számok elött elmondta a tartalmát... meg úgy szimpik voltak... vettem is tőlük egy felvarrót... :)

</end.?>

(#325) ReJim


ReJim
őstag

ööö..
a legjobb cimbim dobolt... felvettem digicammal :)
de nincs rajta hang:))
Bővebben: link
amúgy nem tanult dobolni majd csak most kezd.....
de azé' jó nem???

meg egy poszter:
Bővebben: link
ezt isapeti is értékelni fogja.... :)

</end.?>

(#326) ReJim válasza ReJim (#325) üzenetére


ReJim
őstag

bocs.. film nem jó:(
meg atw-re sem tom feldobni...
mi az 503-as hiba??? szolgáltató nem bírja???

</end.?>

(#327) golyani


golyani
addikt

én mos ztakarok maj itározni elkezdeni.
nekem két hét múlva lesz punk shéró de csak égnek meresztem nem nyíratom meg oldalt ez az imidzs diákigi választáson h a srácok tarajt csinálnak akinek diszkósra telik olyat akinek hosszúhaja van annak olyat:)
eddig a fekete Taftot találtam ami a legerősebb.
csak ott a baj hfater aszondtahogyhahaza merek jönni piros tarajjal akkor felgyújtaja fejem:(
zeneileg:
prosectura,alvin,aljas kúszóbab,ramones,blink,fürgerókalábak,green day, bowling for soup, rózsaszín pitbull és bad religion ja meg aurora

[Szerkesztve]

(#328) ReJim válasza ReJim (#325) üzenetére


ReJim
őstag

itt a dobolós... bocs hogy csak így berakom... :) derkovbois próbatermébe készült....
Bővebben: link
nem nagy...

</end.?>

(#329) isapeti válasza ReJim (#325) üzenetére


isapeti
aktív tag

Jóhogy vazze!

Nemcsak hogy Speak Up, én csináltam a plakátot!!! Híres lettem!!! :DDD

viszont mekkora bukta volt az a koncert, hujujuj! Az énekesünk financírozta, hát hadd ne részletezzem...

[Szerkesztve]

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#330) ReJim válasza isapeti (#329) üzenetére


ReJim
őstag

a dosiék próbatermében találtam a plakátot... :)

tudod mijen rend van náluk???
Bővebben: link
:DDD
ott dobol a kami a videjón:)

</end.?>

(#331) Dilikutya válasza ReJim (#324) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt szolnokon a tavasszal volt Konflikt, a PICSÁval, Prosival jöttek. Sajnos nem mentem. Így utólag belegondolva... lehet, hogy inkább oda kellett volna mennem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#332) Drizzt válasza Dilikutya (#331) üzenetére


Drizzt
nagyúr

''inkább oda'', ha ezeket a szavakat használod, akkor felmerül a kérdés, hogy: miért, hova mentél?

Mondjuk nekem nagyon kevés zenekar van, amit igazán sajnálnék, ha kihagynék... Általában azokat nem is szoktam.
A legnagyobb gond az lett volna, hogyha az utsó hátsó szándék koncertre nem tudtam volna elmenni. Akkor nagyon boldogtalan lennék. Meg a DBS kapja be, hogy nem jött el... :DDD
Sebaj, majd idén, remélhetőleg...

I am having fun staying poor.

(#333) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Jah, egyébként majd ha valakinek kellen még hátsó szándék, az szóljon. Ha valaki meg tud még eladó Álmatlanság cimű cd-t valahol, az sikitson.

I am having fun staying poor.

(#334) golyani


golyani
addikt

ankounak van full albuma?

(#335) Dilikutya válasza golyani (#334) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van. Nézegetsd itt, fel vannak sorolva, mp3 is akad. Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#336) gyufa


gyufa
tag

már azt hittem blink182-ről meg az avril lavigneről fog szolni a topik. végre szóbajöttek punk zenekarok is. pogóval hogy álltok?

(#337) ReJim válasza gyufa (#336) üzenetére


ReJim
őstag

én ''szoktam'' ''táncolni''! ;]

mod:ki a f#sz az az ávril lavigynye? :o:P

[Szerkesztve]

</end.?>

(#338) Drizzt válasza gyufa (#336) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kösz, jól.

I am having fun staying poor.

(#339) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A Leukémiát ismeritek? Az most nagyon tetszik, ezelőtt még nem nagyon hallottam.

I am having fun staying poor.

(#340) gyufa


gyufa
tag

ja, én ismerem

(#341) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Jó bő mondatokkal társalgunk, nemde? Nah, én amúgy úgy ismertem meg a zenekart, hogy a szigeten idén a zöld színpadon fellépett a Wiener Sanger, s az ilyesmi feldolgozásokat játszott. És nekem valami hihetetlenül megtetszett. Azóta beszereztem egy cd-t, fogalmam sincs, mi a címe, amd, meg leukémia van rajta, de nagyon jó!

I am having fun staying poor.

(#342) El Seitani


El Seitani
újonc

Üdv!

Ha jó zene kell, hallgassatok Ratos de porao-t......:)) Amióta létezik, azóta sztem a legütősebb..... :))
Bár igaz, én inkább a régebbi zenéket szeretem....:)

Dy

(#343) El Seitani válasza Drizzt (#341) üzenetére


El Seitani
újonc

Hátsó szándék Cd-érdekelne engem is.....
Ott voltam a bucsúkoncerten...... én is......

Dy

(#344) Drizzt válasza El Seitani (#342) üzenetére


Drizzt
nagyúr

RDP is ismerős nekem. Bár asszem, csak egy számom volt tőlük.

I am having fun staying poor.

(#345) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Arra vagyok kiváncsi, hogy mikor éljük meg azt, hogy valaki nyit egy grindcore topicot... :DD

I am having fun staying poor.

(#346) Dilikutya válasza Drizzt (#345) üzenetére


Dilikutya
félisten

Grindcore? Fostartály rulezzz ;] Bővebben: link

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#347) gyufa


gyufa
tag

volt szerencsém egy fostartály koncerthez. überbrutál :DD

(#348) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nekem csak Din-addicthez, de úgyis ismerem az egyik tagját egy ideje.

I am having fun staying poor.

(#349) Dilikutya válasza gyufa (#347) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én csak hírből ismerem, és végighallgattam egyik lemezüket, förtelem ;] Bár ez inkább grind-paródia lehet :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#350) ReJim válasza Dilikutya (#346) üzenetére


ReJim
őstag

mi a fax az a fostartály??
egyik barom osztálytársam, aki tcs-s pulcsira ráhúzott A betüs anarchy póloba, meg kiszakadt réndzserszbe járkál... I love satan kitűző, meg a sátános csillag, de ezt kompenzálja a mocsok, hogy fehér cipőfűzöben van, és a padjára ráfirkálja a kedvenc együtteseinek a nevét, hogy az [O] betüket kerszt nácisan áthuzza!
idézek:
Ekszplájted
disznó pisztoi!
romantikus erőszak
meg még egyéb egymáshoz nem illő dolgok...
megalol a gyerek... egyébként rokker... :DDD... szerinte!
szerintem meg mocsok náci!!! viselkedésre...

szóval mi ez a fostartály?

</end.?>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.