Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#516) Dilikutya


Dilikutya
félisten

az a ***** szó csak az ideg miat csúszott a billenygyűzetre.de már nyugott vagyok.és szeretném ha legalább egy olyan topicom lenne amit nem zártok be. de ez nem számít.PL:56K modem is majdnem be lett zárva. de szerecsére csak majdnem.most azé mert arról kérdeztem a közönséget, hogy miért nem megy fel az 56k-s modemem időnként.nem hiába.a moderátorok már csak ilyenek.semmit sem lehet csinálni.se kérni.az egész moderátorság,meg ranglista semmit sem ér. a chet.hu-n nincs ilyen meg is lehet nézni. milió felhasználó.de mondjuk az a jó a ph! hogyha amit ír, és nem törlik le, akkor esetleg megértenek, és lehet hogy segítenek az egész egy nagy***** nem igaz hogy mindig csak az a jó topic ami semmiről se szól.mi?az egész szabájzattal kitölöm a segem.mit képzelsz, attól hogy moderátor vagy mert mindenfélét beleszóltál és most szívatod a bandát.a házigazda címszó ér csak valamit.és nem érdekel mit mondasz.inkább anyi topicot csinálok hogy moderátor legyek és az egész ph-t megálítom...mindenkit letiltok. csinálni kéne egy olyan fórumoldalt ahol nincsenek ezek a beteges szabályok.nem gondoltál arra hogy milesz ha a ph! beszarik.akkor baszhatod az egészet.de van még más is.most az nektek jó hogy baszkuráltok mindenkit aki beleszól egy témába.az egész ph! egy nagy szar.semmi jó dolog semmi. szégyelheted magad.már megint ideg vagyok te here.mi is történne ha egyszer megtörténne az hogy rábasznál.

Forrás: Bővebben: link
Elkövető: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.