Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) I_Am válasza SAMYka (#598) üzenetére


I_Am
veterán

Ráadásul ittasan vezet. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#602) SAMYka válasza Esmein (#599) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Melegísd meg!

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#603) SAMYka válasza I_Am (#601) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Wazzeg!!!!!
Már azonnal keresek egy rendőrt. Ja és mindezt nyílvánosan teszi. Ez megengedhetetlen!!!;);)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#604) VladimirR válasza Gambit (#559) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elarulom, az viz egyaltalan nem vezeti az aramot, csak a benne levo szennyezodesnek koszonhetoen valik vezetove
mi lenne, ha vegre leszallnal rgb-rol? folyton baszogtatod, aztan meg csodalkozol, hogy nem tud beilleszkedni

[Szerkesztve]

(#605) Gambit válasza VladimirR (#604) üzenetére


Gambit
őstag

Örülök, hogy megérkeztél fehér lovadon védeni az ártatlan gyermeket, de esetleg a többiekre is vesztegess pár szót, ne csak mindig engem találj meg! Köcce!

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#606) Szőrös 


Szőrös 
veterán

I_Am szerintem csinálj itt rendet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#607) VladimirR válasza Gambit (#605) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a tobbiek nem kezdenek minden masnap rgb ellenes flamehadjaratba - Te igen, s ez mar lassan annyira idegesito, mint anno rgb volt az idiota topicjaival

de akkor kozelitsuk meg masfelol is a dolgot: korabban tobbszor felmerult, hogy szandekosan provokativ, mert ez a hobbija, hogy masokat ily modon idegesit - Te meg csak a lovat adod ala, szoval mintegy katalizatorkent mukodsz kozre a hulyeseg sokasodasaban

es hogy legyen meg egy oldal (az elozohoz valamelyest hasonlo): okos enged...

p.s.: nem csak Teged talallak meg, epp a minap volt ra ellenpelda (nem, nem linkelem)

[Szerkesztve]

(#608) dgaboca65 válasza Esmein (#585) üzenetére


dgaboca65
csendes tag

hiányzik belőle a 286-os alaplap ;]

Ekképpen szólottam.

(#609) Gambit válasza VladimirR (#607) üzenetére


Gambit
őstag

Enyhe költői túlzásokba esel ezzel a minden másnapi hadjárattal, de szemet hunyok.

Egyébként ugye innen indult az egész: Bővebben: link
Beszóltam? ---> Nem.
Más beszólt? ---> Igen, I_Am.
Beszóltál I_Am-nek? ---> Nem, nekem szóltál be. Pedig semmi mást nem csináltam, mint idéztem egy aranyköpést. Rengeteg embertől idéztek már itt, tudtommal még senki sem halt bele. Miért számít ez flame-nek? Kettős mércéje van, kolléga?

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#610) VladimirR válasza Gambit (#609) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Teged is megkerlek, hogy csak akkor buzerald mbit-et, ha az moderatori szempontbol feltetlen szukseges (imho akkora faszsagot nem mondott, mint ahogy az itt le lett festve), tovabba mint moderatort megkernelek arra is, hogy valamelyest az ilyesfalyat vitakat probald megelozni, fuggetlenul attol, hogy ki kezdte

Gambit: remelem igy megfelel Neked (az mas teszta, hogy nekem, s valoszinuleg I_Am-nek sem, mert O valamellyire ervelt is, mig Te nem igy tettel)
es azert is megkovetlek, mert nem neztem alaposan utana, hogy honnan indult, csak errol a topicrol mail ertesitop jon, s annyit lattam, hogy mar megint Te hozod elo a temat - nem I_Am, nem mas, hanem Te....

(#611) Gambit válasza VladimirR (#610) üzenetére


Gambit
őstag

Mondjuk nem értem miért moderátorozol engem, de a mondanivaló világos, és egyet értek. (Hacsak nem I_Am-nek címezted a szöveget.) Azonban nem gondolom, hogy mbitet megkülönböztetett pozitív bánásmód illeti azért, mert a múltban megkeserítette az emberek életét. Magyarul hadd lehessen beírni ide, ha marhaságot beszél. Mert én csak annyit csináltam, hogy beírtam ide, a marhaságát. Ha elolvasod a hsz-t, abban nincs semmilyen desztillációról szó. Az eredeti topicban sem flameltem vele, és itt sem. Hadjáratról tehát főleg nincs szó.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#612) VladimirR válasza Gambit (#611) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Mondjuk nem értem miért moderátorozol engem - azert, mert ezt I_Am-nak akartam irni, csak ugy tuik mellenyomtam

Azonban nem gondolom, hogy mbitet megkülönböztetett pozitív bánásmód illeti azért, mert a múltban megkeserítette az emberek életét - ez eleg egyertemu reszedrol - innen nezve ugy tunik, hogy Szerinted negativ nagyon negativ banasmod illeti meg - felre ne ertsd, en nem azt kerem sem Toled, sem mastol, hogy kivetelezzetek vele, hanem azt, hogy ne basztassatok ha kell, ha nem

Magyarul hadd lehessen beírni ide, ha marhaságot beszél - lehet, amig ez nem olt mar-mar kereszteshadjarati mereteket egy adott forumozo ellen (es latsd be, rgb az aktualis kedvenc celpont)

Mert én csak annyit csináltam, hogy beírtam ide, a marhaságát. Ha elolvasod a hsz-t, abban nincs semmilyen desztillációról szó - ha elolvasod a hsz-t, viz-rol van bene szo, s szamomra, ha elektromossaggal keveredik egy mondatba a viz, egyertelmu, hogy a viz maga nem (vagy csak minimalisan), csak a szennyezett viz vezeto

Hadjáratról tehát főleg nincs szó - de van, viszont nem allitom (nem is allitottam), hogy egyszemelyes

ha tovabbiakban is reagalni kivansz, azt ne itt, ismered Te is a helyet ennek

(#613) Loretto válasza I_Am (#576) üzenetére


Loretto
veterán

:D Hát ez nem eccerű...

Soirée...

(#614) mbit válasza Esmein (#599) üzenetére


mbit
tag

a vízbontás jele, hogy vezet. A szigetelőt persze úgy értettem, hogy igen kis mértékű a vezetés! 5v szinten a logikai áramkörök kapcsolásához nem elég!

Amúgy nyugodtan kád vízbe lehet meríteni a gépet, csak hosszútávon az elektrolízis miatt erősen oxidálódnak a fémrészek tehát nem érdemes.
Nem jó, hogy becsepeg a víz a hideg csőről, de ettől még nem fog leégni!

RGB voltam

(#615) bmx powa


bmx powa
tag

sztem nem kéne RGB-t baszogatni. lehet, hogy nagyon is igaza van, csak mi nem értünk hozzá. utánanéztetek-e, hogy lehet-e monitroból röntgent csinálni? mert sztem senki se nézett utána nagyon:(((én se:U de lehet, hogy igaza van. ha meg nagyon nagy hülyeséget ír, akkor oké, elolvasod, 1szer leszólod, de többször ne. nekem az előző nickem kiskubai volt (ha ezt bash látná...),és mostmár én se szólok be egy MOD-nak, ezt megtanultam. de a''azt'' a beszólást se neki szántam. szal ne szóljunk be neki. én benne lennék 1 védjük RGB-t társaságba;]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#616) erdeya válasza bmx powa (#615) üzenetére


erdeya
senior tag

A nyomor szereti a társaságot...

Érdekes, hogy mindig a hasnonlóan renitens és kiközösített emberkék állnak RGB pártjára. Azért figyelem!!! TI vagytok kevesebben...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#618) Esmein válasza Kalandor (#617) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem. Gambit sokkal intelligensebb, mbit meg sokkal okosabb ;);]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#619) Gambit válasza Kalandor (#617) üzenetére


Gambit
őstag

Nem te vagy az első. VladimirR már szívta ezzel a vérem. :D

Szerk: Vlad: Lehet, hogy nem te találtad ki, de TE szívtad a vérem vele! Itt is, és a találkozón is! Nem más, hanem TE! Ez már hadjárat! ;]

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#620) VladimirR válasza erdeya (#616) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''mindig a hasnonlóan renitens és kiközösített emberkék állnak RGB pártjára'' - ezt jol atgondoltad?

Gambit: nem en voltam (legalabbis az otlet nem tolem jott), de most nem ugrik be, hogy ki volt az - asszem valamelyik offtopicban kerult elo

[Szerkesztve]

(#622) erdeya válasza VladimirR (#620) üzenetére


erdeya
senior tag

Bocsánat, elgépelésről van szó...
A helyes szöveg:

''...mindig a hasonlóan renitens és kiközösített emberkék - és VladimirR - állnak RGB pártjára...'' :DDD

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#623) Gambit válasza Kalandor (#621) üzenetére


Gambit
őstag

Valahol írtam már korábban, két okból. X-MEN képregény fan voltam 12-13 évesen, ott volt a kedvenc karakterem Gambit. (Az arcképét megtekintheted a legutóbbi Arckép request topicban, mert azt igényeltem hajdanán avatárnak.) Másrészt a kedvenc megnyitásom sakkban a queen's gambit. (Ez remélem nem számít hencegésnek, csak ezt az egyetlen egy darab megnyitást ismerem egy kicsikét.) Hogy melyik volt előbb, a képregény, vagy a megnyitás, már nem emlékszem, de valszeg a képregény. :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#624) mbit válasza bmx powa (#615) üzenetére


mbit
tag

Köszi a védelmet, tényleg!

Amúgy nyugodtan b'szogathatnak, addig nem gond, amíg ezért nem engem vágnak ki. Mert már több, mint 100 alkalommal bannolva lettem, mert a többiek nem bírtak magukkal. (flamekeltő rám lett kenve, közben csak nem értenek hozzá)

Na, nyugotan anyázhatnak, faszozhatnak, buzizhatnak stb, ha ezért nem engem vágnak ki, akkor nincs gond, viszont ha én kerülök ki, azért mert a többiek pöcsöznek, akkor gond van és visszalépek, fegyegetek ( a modik életét megkeserítettem)... ez volt régen, de mostanában nincs baj;) Már régóta rendesek a modik, nézz rá hány napos ez a nickem!

RGB voltam

(#625) Grunya válasza erdeya (#622) üzenetére


Grunya
aktív tag

Bocs, csak az aláírásodra reagálnék. Milyen net, milyen tipp?? Nekem is kell.. :B

(#626) VladimirR válasza mbit (#624) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azert lasd be, hogy a te kezed is saros volt
mindegy, lenyeg a higgadtsag (ezt pont en mondom), s ha tudod, vagy egyszeruen csak ugy veled, hogy Neked van igazad, ezt akkor is emberi hangnemen tedd, s akkor szerintem a tovabbiakban sem lesz a moderatoroknak gondja Veled

Grunya: bekotottek neki az adsl-t, nem mukodott, I_Am arra tippelt, hogy rossz kabelt kapott, vett egy masikat, kicserelte, mukodik - semmi komoly, nem lesz tole ingyen neted ;]

(#627) bmx powa válasza mbit (#624) üzenetére


bmx powa
tag

rám is rám kenték:( van msn-ed? mert dumál6nánk

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#628) mbit válasza bmx powa (#627) üzenetére


mbit
tag

van: rgb2002@freemail.hu a msn címem is!


mértem a víz ellenállását (csapvíz), 1500 000 Ohm körüli!
vezető? igen, a levegő is vezető, hisz nagy térerősség hatására ionizálódik és azzá lesz!

Értéstek már meg, hogy a víz nem vezet jelentős mértékben!

RGB voltam

(#629) VladimirR


VladimirR
nagyúr

na, Gambit! ilyen egy aranykopes:

''te csak 2004-10-06 -án regeltél, akkor nekem már 300 topicom zárva volt, mikor te csak regeltél, hehe!'' (Bővebben: link)

(#630) mbit válasza VladimirR (#629) üzenetére


mbit
tag

na bizony ez már aranyköpés, de hogy a ''víz vezet'' az lenne, ez már igen nagy laikusság/naivitás!

RGB voltam

(#631) Esmein


Esmein
nagyúr

''Hajmási Péter, Hajmási Pál'' Esmein
Erre válasz: ''Kik ők?'' Sátán44 :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#632) Sátán44 válasza Esmein (#631) üzenetére


Sátán44
addikt

Semmi gond,de 2 név nem tok mire,vagy kire gondolni.Na mind1! :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#633) mbit válasza Sátán44 (#632) üzenetére


mbit
tag

ne foglalkozz vele, nem tehet róla, ha ennyi ésszel áldotta meg az ég!

RGB voltam

(#634) Esmein válasza Sátán44 (#632) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hajmási Péter, Hajmási Pál,
a barométer, esőre áll..
Bővebben: link

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#635) Esmein válasza mbit (#633) üzenetére


Esmein
nagyúr

Húzzon rád 5 centis zsugorcsövet a Kádár József, a Májköl dzsekszon meg melegítse.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#636) mbit válasza Esmein (#635) üzenetére


mbit
tag

miért kell ennyire bepöccenni? bocsi, nem gondoltam, hogy ez ennyire belédtalált.

RGB voltam

(#637) Szőrös  válasza Esmein (#635) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te figyi. Mondom , hogy ignoráld. Ne foglalkozz Vele.
Modik meg kicsit rászólhatnának.

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#638) mbit válasza Szőrös  (#637) üzenetére


mbit
tag

mit csináltam, maiért rám kéne szólni öregem?
ezért kellett volna!
Bővebben: link

[Szerkesztve]

RGB voltam

(#639) VladimirR válasza mbit (#638) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most Te kotottel bele, minden ok nelkul

(#640) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Bővebben: link ez a fórumtagok /nem 1-2 hanem az összes ! / sértegetése. Nem kóser.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#641) Esmein válasza mbit (#638) üzenetére


Esmein
nagyúr

Te vagy itt a védett fekete bárány. A legnagyobb baj nem is az őrült ötleteiddel van, hanem azzal, hogy iszonyatosan mellényúltál az erőviszonyoknak. Neked itt kussolni kéne mint szarnak a fűben, nem pedig beszólogatni nagyképű és lenéző hangnemben. Most szóltam _utóljára_ hozzád/neked/rólad.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#642) mbit válasza VladimirR (#639) üzenetére


mbit
tag

vedd már észre, hogy csak baráti marogatás akart lenni!
mondom, bocsi, ha ennyire sértett esmein!

RGB voltam

(#643) mbit válasza Esmein (#641) üzenetére


mbit
tag

kussolni? miért? erőviszonyok! kinek hiszed te magad!
ugyanannyi jogom van, mint bárki másnak ! jegyezzd meg!

RGB voltam

(#644) mbit válasza Szőrös  (#640) üzenetére


mbit
tag

naiv az sértés? a fasz, görény egy picit nem durvább!???
buta helyett jobb ha hülye kretént írok???

ti nyíltan sértegettek, én meg néha bedobok egy egészen finom megállapítást!
nagy különbség!

RGB voltam

(#645) Vangelis válasza Esmein (#641) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ön nagyon bepipult:DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#646) cortez25 válasza Sátán44 (#632) üzenetére


cortez25
aktív tag

A Hajmási Péter és a Hajmási Pál idősebb Hajmási László becenevén (Fokhajmási) fiai....:D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#647) lesaux


lesaux
veterán

Nem lehetne, hogy békén hagyjátok mbitet? Sajnos régebben csinált pár butaságot, amiért személy szerint én el akartam törni mind a két kezét, de úgy tűnik, mára lehiggadt. Csak sajnos rajta maradt, hogy ő hülye, őt úgyis mindjárt bannolják, de addig még rúgjunk bele egyet. Nem kéne már piszkálni, ő sem piszkál senkit. Azt félve jegyzem meg, hogy fizikából, úgy tűnik, mindnyájunknál okosabb.

(#648) Pacák


Pacák
senior tag

Mbit, Esmein, Gambit és Volkovy az éppen futó P1-es hardverpiacos topicban. Szerintem ez így nem mehet tovább. Gyerekek, engem nem érdekel, hogy ki kezdte, de röviden: fejezzétek be, ignoráljátok egymást. Már unalmas, hogy szinte minden topicban sikerül egymásnak ugranotok. Erre a hozzászólásra nem is várok választ. Legyen annyi eszetek, hogy befejezitek itt és most. :( Köszi. :(

Nuclear launch detected

(#649) bebean válasza lesaux (#647) üzenetére


bebean
aktív tag

ezzel egyet ertek teljesen (kiv. a fizikaval kapcsolatos megallapitas, mivel abban nagyon off vagyok), csak annyit kene meg, hogy tanuljon meg fórumozni, hogy ne a forumozoknak kelljen megtanulni ergébézni....

...

(#650) erdeya válasza lesaux (#647) üzenetére


erdeya
senior tag

Már megbocsáss, de azért mert valaki a gugliról öszeollózott félismeretekből vett szakszavakat és definiciókat puffogtat, még nem ért a fizikához...
Aki ért a fizikához, azt úgy hívják, hogy fizikus. És nem mbit-nek.

Ha valóban bizonyos tudás birtokában van, akkor ne annak nyisson topicot, hogy namilyenokosvagyoklézertcsinálokdunsztosüvegből, hanem nyissa meg a fizika segítséget vállalok c. topicot a matek mintájára.

Észrevettétek? Építő és segítő jellegű topicja nem volt. Pedig a tudást átadni szép dolog. Ha lenne ilyen topic, akkor valami értéket is közvetítene, sőt, kivívhatná sokak elismerését.

szerk: Mbit! Komolyan mondom, adtam egy tippet! Lépj a fejlődés útjára és látens tudásodat fordítsd jó célra!

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.